Windows Internet Explorer 7 - популярний і функціональний браузер

112 0 Новини високих технологій

Windows Internet Explorer 7 на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших інтернет-оглядачів у всьому світі. Вперше ця програма побачила світло в далекому 1995 році. Сьогодні практично половина постояльців Всесвітньої павутини користується саме цим браузером від знаменитої компанії Microsoft.

Переваги програми

Веб-браузер IE сьомої версії відрізняється підвищеною стабільність, поліпшеним функціоналом, більш зручним і ергономічним інтерфейсом. На думку користувачів, він рідко зависає, тому його встановлюють на слабкі комп'ютери. Explorer правильно відображає будь-які сучасні сайти: онлайн-кінотеатри, величезні портали, соціальні мережі і т. п. Функціональність і швидкодія браузера легко контролювати, так як у нього безліч налаштувань і параметрів. Численні доповнення, які можна скачати в Мережі, перетворюють Internet Explorer в універсальний інструмент. З його допомогою легко шукати і переглядати фільми, створювати фото-альбоми, зберігати файли на віддалених і локальних дисках.


Windows Internet Explorer 7 - популярний і функціональний браузер
Однак варто сказати, що за останнє десятиліття дітище корпорації трохи втратило свою колишню популярність. Частка користувачів попередніх версій Internet Explorer в 2002 році була значно більше. Якщо подивитися в процентному співвідношенні, то відмітка сягала вісімдесяти п'яти відсотків. Це перетворювало компанію Microsoft в явного лідера software–індустрії.

Конкуренти веб-браузера

До 2009 року ситуація стала погіршуватися. Тоді на ринку майже одночасно з'явилися такі гіганти, як Mozilla Firefox, Safari (дітище компанії Apple, на чию частку припадала досить значна частина ринку), Google Chrome, Opera.
Windows Internet Explorer 7 - популярний і функціональний браузер
Затребуваність Internet Explorer 7 зростала в основному за рахунок того, що цей інтернет–оглядач вбудовувався в Windows (операційна система від тієї ж компанії). Програма постійно модернізувалася і досі активно розвивається. І навіть на сьогоднішній день продовжує конкурувати з усіма понад потужними браузерами.

Не тільки шанувальники Microsoft вибирають IE

У 2018 році основна частина користувачів інтернету використовує операційну систему Windows, а разом з нею і Internet Explorer 7. Шанувальники Microsoft вибирають саме цей браузер абсолютно свідомо, а хтось використовує його просто тому, що не знає про існування інших оглядачів. На сьогоднішній день останньою версією цього інтернет–браузера є IE 10. Основна її відмінність від попередніх полягає у повній підтримці каскадних таблиць стилів третьої модифікації (CSS3). Крім цього, новий Explorer значно краще взаємодіє з javascript, але має дуже серйозний недолік. Він може працювати лише під керуванням ОС Windows 7 або молодше.

Популярі новини
Загрузка...