Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?

266 0 Новини високих технологій

Чити на Dying Light часто шукають шанувальники проекту з метою трохи спростити геймплей і отримати переваги в «паркурном» аспекті проекту і в плані виживання в агресивних умовах зомбі-апокаліпсису. Які існують консольні команди? Про це піде мова в статті.

Про гру

Сюжет Dying Light віддалено нагадує сеттінг Resident Evil: група оперативників висаджується в близькосхідному місті Харану з метою добути інформацію про вірус, розпиленому у населеному пункті внаслідок терористичної атаки.
Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?
Проект поєднує в собі елементи хоррору, виживання та паркуру. Вдень належить активно переміщатися в умовах міських руїн, періодично відбиваючись від зомбі і озброєних ворогів. У грі є зміна дня і ночі: в темний час мерці ще небезпечніше, тому паркур - просто незамінний інструмент, щоб пробратися непоміченим. Втім, не всім це вдається, тому гравці задаються пошуком чітів на Dying Light. Ще одним важливим аспектом є ящики гуманітарної допомоги. Якщо не встигнути добігти, то гравця зустрінуть головорізи, які охороняють ящик. Розробниками реалізована система випадкових зустрічей, завдяки якій кожне ігрове подія активується за випадковим збігом обставин. В таких умовах не дивно отримати кулю. Це ще одна причина того, чому шукають чити Dying Light. Але не все так просто, як здається.


Де взяти чити

Коди Dying Light досить складно знайти лише з однієї причини: їх просто не існує. Будь-який запит пошуковій системі з метою відшукати бажані консольні команди призведе шукача на сайт, де розміщуються трейнери для різних версій гри. Все, що потрібно - завантажити потрібний, розархівувати файл в каталог з грою, запустити трейнер, а потім клікнути на лаунчер «Згасаючого Світла».
Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?
Команди читерского ЗА активуються натисканням наступних клавіш:
 • Num 0 - режим безсмертя, гравець отримує нескінченне здоров'я;
 • Num 1 - протагоніст перемагає супротивника одним ударом;
 • Num 2 - витривалість не зменшується;
 • Num 3 - не потрібно шукати додаткові обойми, адже кількість патронів тепер нескінченне;
 • Num 4 - гравець стріляє без перезарядки зброї (активується зазвичай у зв'язці з зазначеної вище командою);
 • Num 5 - предмети для кидка (сюрікени, наприклад) не закінчуються;
 • Num 6 - рушниця стає більш довговічним;
 • Num 7 - гарпун перезаряджається за частку секунди, більше не потрібно витрачати час і ховатися;
 • Num 8 - гравець отримує необхідні предмети;
 • Num 9 - на особистий рахунок протагоніста падає велика сума в розмірі 50000 грошей;
 • Num /- збільшення сили і спритності головного героя;
 • Num * - підвищення очок виживання гравця;
 • Num (-) - протагоніст отримує +1 рівень;
 • Num (+) - повна невидимість;
 • Ctrl + Num 0 - швидкий злом;
 • Ctrl + Num 2 - час виклику заморожується.
 • Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?

  Трейнер на Dying Light: The Following

  Чит для доповнення «Передмістя» значно відрізняється від свого оригінального попередника. Розширена версія внесла багато додаткового контенту в проект, трейнер отримав логічне розширення функціональності і містить більше команд.

  Клавіша  Команда  1  Нескінченна кількість здоров'я  2  Витривалість більше не зменшується  3  Зброя стає міцним постійно, показник не падає  4  Запаси медикаментів нескінченні  5  Гроші не закінчуються, можна придбати все, що завгодно  6  Предмети теж не кінчаються  7  Гравець виходить нескінченна кількість очок виживання  8  Аналогічно вищесказаного, але з спритністю  9  Те ж саме з показниками сили  0  Протагоніст настільки сильний, що валить будь-якого одним ударом  Num ./+/-  Запам'ятати місце/Телепортація/Скасування  Ctrl + 1  Протагоніст отримує нескінченний запас бомб  Ctrl + 2  Аналогічно вищесказаного, але з відмичками  Ctrl + 3  Відмички ніколи не зламаються  Ctrl + 4  Всі вороги отримують уповільнення  Ctrl + 5  Противник обездвиживается  Ctrl + 6  Спеціальні зомбі не здатні виявити героя  Ctrl + 7  Кішка більше не потребує перезарядці  Ctrl + 8  Батарея не розряджається  Ctrl + 9  Запас патронів нескінченний  Ctrl + 0  Зброя не вимагає перезарядки  Ctrl + Num +/-  Плюс або мінус 1 годину  Alt + 1  Сверхточность  Alt + 2  Таймер змагання застигає на одній позначці  Alt + 3  Легендарний досвід нескінченний  PgUp  Розвивала надшвидкість  PgDn  Гравець отримує здатність дуже високо і далеко стрибати  Ins  Переміщення в просторі до потрібної позначки на карті

  Вердикт

  Гра цікава, але краще проходити без чітів і трейнерів. Інакше всі зусилля розробників будуть марні.
  Чити на Dying Light: де дістати і чи існують вони взагалі?
  Оцінити барвистість авторської задумки можна і без допомоги стороннього ПЗ. Проект цікавий по-своєму, і авторська задумка повинна бути оцінена по достоїнству. Адже гра у перші 45 днів продажу розійшлася тиражем в 32 мільйона копій. Це свідоцтво якісної роботи, тому чити на Dying Light тільки зіпсують враження.

  Популярі новини
  Загрузка...