Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ

235 0 Новини високих технологій

Алікс Венс — героїня культової серії комп'ютерних ігор Half Life. Алікс відноситься до головних неігрових персонажів: її роль полягає в тому, щоб супроводжувати протагоніста і допомагати у розкритті сюжету. Разом зі своїм батьком, Илаем Вэнсом, дівчина полягає в опозиційної організації "Опір", яке протистоїть Альянсу.

Образ

Алікс Венс — молода двадцятирічна (або близько того) дівчина, з афроамериканскими і азіатськими країнами. Зовнішній вигляд Алікс є одночасно простим і незабутнім: вона одягнена в сіру толстовку з логотипом Black Mesa, легку коричневу куртку, прості джинси і коричневі черевики. Її коротке чорне волосся зібране широкою стрічкою в акуратну зачіску. На стегнах дівчина носить пояс, у якому зберігаються різні інструменти і електроприлади. В якості прототипу для образу героїні виступила американська актриса Джаміль Маллен.


Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ
Описаний вище спосіб є канонічним, однак самі користувачі нерідко змінюють зовнішність персонажа за допомогою кастомних модів на Алікс Венс. Такі модифікації зустрічаються по всьому інтернету, за їх допомогою можна кардинально змінити зовнішність дівчини, підібравши для неї новий одяг або зачіску. Особливою популярністю у геймерів раніше користувалися моди, робили героїню занадто сексуализированной. Деякі гравці досі вважають "сексуальну" Алікс Венс каноном, однак це не так.

Характер персонажа

Алікс з дитинства росла серед борців за організації "Опір", тому їй притаманні такі риси характеру, як сміливість, енергійність і винахідливість. Вона віддана своїй цілі і завжди готова піти на ризики заради загального блага. Приміром, у першому епізоді Half Life 2 Алікс Венс спеціально зіткнулася з Альянсом, щоб забезпечити повстанців безпечний вихід з Сіті-17.

До людям дівчина ставиться з теплотою і дружелюбністю. Особливо вона близька з батьком, Илаем Вэнсом, і зі своїм механічним "улюбленцем", якого називають Псом. Цей робот дістався Алікс від Ілая; потім вона додала кілька технічних удосконалень і модифікацій, зробивши пса більш сильним і швидким. Багато вважають, що до подій "Халф Лайф 2" Алікс Венс була близька з Кляйнером: у нього в кабінеті можна знайти дитячу виріб з паперу, автором якої, судячи з усього, виступила Алікс.
Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ

Ранні роки

Своє дитинство Алікс проводила на території житлового сектору Black Mesa, де компанію їй складали її мати Азиан і інші сім'ї наукових співробітників. В один момент стався каскадний резонанс, після якого в дослідницькому центрі з'явилися прибульці з Зена. Загинуло багато людей, в тому числі і Азиан, а маленька Алікс була врятована своїм батьком Илаем. Під час проходження другого епізоду Half Life 2 гравець дізнається про те, що в порятунку Алікс брав участь також і G-Man.

Події Half Life 2

У другому Half Life ми зустрічаємося з вже подорослішала Алікс, яка займається активною опозиційною діяльністю і всіляко намагається сприяти повалення сил Альянсу. Крім цього, вона та інші головні персонажі гри ведуть дослідницькі роботи по створенню телепортів.
Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ
Коли в Сіті-17 прибуває Гордон Фрімен, Алікс Венс рятує його від співробітників Альянсу та наводить на зустріч з Кляйнером. В той момент в лабораторії доктора випробовувався новий телепорт, який повинен був відкрити шлях у Східний корпус Black Mesa. В результаті переміщуватися вдається тільки Алікс, а Фрімена переносить тільки на половину шляху. Трохи пізніше Алікс знайомить Гордона з гравітаційної гармати. Після цього героям доводиться проникнути на Нову Проспект, так як Ілай і Джудіт Мосман виявляються схоплені Альянсом. Там дівчина дізнається про те, що Джудіт весь цей час була подвійним агентом. Разом з Илаем Джудіт телепортується у ворожу цитадель, кинувши Алікс і Фрімена на Нове Проспект. Герої кидаються в погоню і виявляються в Сіті-17 де їх зустрічає Кляйнер. Перед тим як відправитися на Цитадель, Алікс встигає допомогти залишилися повстанцям втекти з міста. Трохи пізніше дівчина опиняється в полоні у Альянсу, проте її рятує Джудіт. Герої намагаються зупинити голови Бріна і підривають енергетичний реактор.

Події HL2: Episode One

Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ
Гра починається з порятунку Алікс від вибуху групою вортигонтов. Вона і Пес воссоединяются з Фріменом, а потім зв'язуються з Илаем, від якого дізнаються про те, що Сіті-17 знаходиться в серйозній небезпеці. Герої змушені повернутися в Цитадель, щоб хоч якось вплинути на час неминучого вибуху. Алікс вдається отримати доступ до кількох важливих повідомлень, після чого вона і Гордон рятуються з міста на поїзді.

Події HL2: Episode Two

У другому епізоді Алікс Венс і Гордон Фрімен продовжують свою подорож за межами зруйнованого Сіті-17. Разом вони намагаються дістатися до бази "Біла Діброва", щоб поділитися з захопленими повстанцями даними про закриття порталу.

Трохи пізніше герої зустрічаються з ворожим синтетом-мисливцем, який завдає дівчині достатньо серйозну рану. Завдяки допомозі вортигонта і особливому личинковому екстракту Алікс вдається врятувати. Фрімен зустрічається з G-Man, який повідомляє йому, що життя Алікс має велику цінність, і що її необхідно захищати. Самій дівчині G-Man передає послання, яке вона повинна розкрити Илаю при зустрічі.
Алікс Венс: біографія персонажа, характер, образ
Нарешті, герої добираються до "Білої Гаю" та передають зашифровані повідомлення з Цитаделі Альянсу. З них повстанці дізнаються про втрачений криголамі "Борей", який був виявлений Джудіт Мосман в Арктиці. Саме за цим криголамом і полюють сили Альянсу, так як на його борту зберігається якась небезпечна технологія. У фіналі другого епізоду Алікс разом з Фріменом вирушають на порятунок Мосман і пошуки криголама. У той же час Ілай гине від рук Радників Альянсу, які пробралися в ангар.

Популярі новини
Загрузка...