Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми

240 0 Новини високих технологій

Кожен користувач сервісу "Ютуб" хоча б раз стикався з проблемою відсутності на цьому ресурсі звуку. До речі, на питання, як зробити звук на "Ютубі", якщо він пропав, користувачеві не завжди вдається знайти відповідь. Тому в нашій статті наведені основні причини виникнення названої проблеми. А заодно розглянуто, чому пропав звук на "Ютубі" в телефоні.

У чому причина?

Як правило, причина зникнення звуку криється в неуважність користувача. Сервіс "Ютуб" є одним із самих загальновідомих і доступних місць для розміщення відеофайлів в інтернеті. А значить, важко уявити, що такий сервіс дозволить собі залишити невирішеними довгострокові проблеми з передачею звуку. Точно також ми не будемо розглядати випадок, якщо ви випадково вимкнули звук в плеєрі.


Дізнаватися, чому пропав звук на "Ютубі" стає необхідним найчастіше тоді, коли користувач сам забуває щось настроїти на своєму комп'ютері. Проблема з боку ресурсу може бути лише в тому випадку, якщо у вас працює звук на інших сайтах, а на "Ютубі" - немає. У такому випадку необхідно звернутися в службу підтримки відеохостингу.

Перевірка диспетчера Realtek

Найперше, що необхідно зробити, щоб усунути проблему відсутності звуку - зайти в налаштування диспетчера Realtek і виставити значення параметрів гучності. Не полінуйтеся перевірити Realtek, так як при включенні комп'ютера ваші минулі налаштування могли збитися і зійти нанівець.
Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми
Пересуньте повзунки гучності в мікшері, і якщо звук в реалтеке не працює, переходьте до наступної причини.

Перевірка Adobe Flash Player

Неправильна і некоректна робота цього плагіна може впливати не тільки на картинку, але і на звук. Найчастіше буває так, що ви встановили новий браузер, а Adobe Flash Player туди не інтегрований. Тому і звуку немає. Слід оновити плагін та перезавантажити комп'ютер.


Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми
На офіційному сайті плагіна можна також перевірити стан роботи Flash Player.

Конфлікт до HTML5 плеєром

HTML5 - це плеєр, виробляє все відео, які ви бачите на "Ютубі". Проблема того, чому пропав звук на "Ютубі", може критися в конфлікті вашого комп'ютера з алгоритмом роботи даного плеєра.
Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми
Вирішити її можна декількома шляхами:
 • Зайдіть з інкогніто вашого браузера (Ctrl+Shift+N). Якщо плеєр у інкогніто працює справно - вся справа в ваших розширень, встановлених у браузері. Знайдіть розширення, що впливають на коректну працездатність HTML5 і відключіть його. На даний момент офіційні розширення, що випускаються авторитетними розроблювачами не конфліктують з алгоритмами роботи плеєрів і сайтів, однак деякі з них все одно можуть бути несумісні.
 • Перевстановіть браузер. Ця процедура також може сприяти правильній роботі плеєра. Виберіть новий браузер або перевстановіть наявний, а потім перевірте звук в плеєрі.
 • Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми

  Виправлення реєстру

  Цей варіант підходить для більш досвідчених користувачів. Він відмінно допомагає тим, кого цікавить питання, чому на "Ютубі" періодично пропадає звук. Тобто іноді він є, а іноді - ні.
  Цей спосіб передбачає внесення змін до реєстру, тому рекомендуємо спочатку ознайомитися з принципами роботи реєстру. А для того, щоб виправити в ньому звук, дійте поетапно:
 • Запустіть редактор реєстру поєднанням клавіш Win+R.
 • Введіть команду Regedit.
 • Перейдіть в HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftwindows NTCurrentVersionDrivers32.
 • Перевірте значення параметра - wavemapper. Воно повинно бути таким: msacm32.drv.
 • Після виходу з реєстру перезавантажте комп'ютер, увійдіть на "Ютуб" і перевірте звук. Після розбору проблеми, чому пропав звук на "Ютубі" з комп'ютера, слід розглянути її і на інших пристроях.

  Не працює звук на ноутбуці

  А що робити, якщо звуку немає на ноутбуці? Чому пропав звук на "Ютубі"? Якщо рішення, запропоновані вище не допомогли, швидше за все справа саме в вашому ноутбуці. Найімовірніше, вас знову підвела неуважність. Справа в тому, що на цьому переносному ПК найчастіше використовуються сполучення клавіш для керування багатьма параметрами. В тому числі і такими як звук. Ви могли випадковим чином виставити параметр Mute на вашій клавіатурі. Значить, залишається знайти, яка саме з клавіш відповідає за звук на ноутбуці і натиснути її, щоб повернути все в колишній вигляд.
  Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми
  Зазвичай ця дія виконується поєднанням клавіші Fn з потрібної клавіші F(x), де х - номер клавіші по порядку.

  Немає звуку на телефоні

  Розберемося, чому пропав звук на "Ютубі" на телефоні.
  Чому пропав звук на "Ютубі"? Рішення проблеми
  Перше, на що варто звернути увагу при відсутності звуку на "Ютубі" - відтворює ваш пристрій звук взагалі? Можливо, гніздо для навушників зламано або мов не працюють. В такому випадку доведеться віднести телефон у сервісний центр.
  Але якщо музика, наприклад, відтворюється, а відео немає, то швидше за все проблема полягає у програмних установках. В цьому випадку вам буде необхідно:
 • Перезавантажити телефон. Це перше, що може допомогти.
 • Закрити системний процес. Для цього додаток, з якого ви дивитеся відео, потрібно буде зупинити в налаштуваннях телефону. Для телефонів на базі Android це вкладка "Налаштування", потім - > диспетчер додатків" -> "Ютуб" -> "Зупинити". Після процедури заново зайдіть на "Ютуб" і включіть відео.
 • Скинути дані до заводських.
 • Варто звернути увагу, що останнім дію потрібно здійснювати, якщо ви впевнені, що проблема зникнення звуку на "Ютубі" не пов'язана з причинами, описаними вище. Скидання особистих даних також спричинить за собою форматування всіх ваших налаштувань, встановлених раніше. Якщо навіть після скидання налаштувань звуку немає, проблема криється в самому телефонному апараті. Тільки сервісний центр буде в змозі допомогти вам.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як зробити звук на "Ютубі", якщо він зник. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити проблему відсутності звуку.

  Популярі новини
  Загрузка...