Як оформити на знижку kfcfeedbackrus.com, залишивши відгук і отримавши код. Любителі фаст-фуда – про мережі ресторанів KFC

254 0 Новини високих технологій

Їжа тут смачна, але «кульгає» культура обслуговування. Такої думки дотримується основна маса любителів фаст-фуду, поделившаяся своїми враженнями від походу в один з ресторанів, які є частиною KFC – черговий американської мережі прийому їжі. Одна з «фішок» закладу – знижка на майбутній обід. Щоб оформити її, необхідно:

 • зберегти чек, виданий під час останнього відвідування одного із закладів мережі. Сюди клієнту треба вписати цифровий код;
 • відвідати веб-проект kfcfeedbackrus.com і залишити відповідь. Отримати код знижки.
 • Процедура оформлення знижки нагадує тестування. Користувачеві Мережі, авторизовавшемуся на вказаній сторінці для оформлення знижки, спочатку пропонують оцінити якість обслуговування та санітарний стан ресторану, який він відвідав напередодні.


  Деякі користувачі повідомляють про негідну поведінку адміністрації kfcfeedbackrus.com. Відгуки цих людей були написані після оформлення знижки на зазначеному сайті. Вони стверджують, що заощадили набагато менше 10 %.

  Що відомо про харчовому підприємстві з Кентуккі?

  Мова йде про ще однієї мережі ресторанів швидкого харчування. Популярність, яку набуло заклад на території СНД, деякі фахівці пов'язують з вдалим маркетингом. Всі бажаючі оцінити роботу харчових пунктів, заснованих в Кентуккі, можуть відвідати веб-сторінку kfcfeedbackrus.com залишити відгук і отримати код знижки на наступну покупку. Філософія підприємства (якщо вірити рекламним текстам) передбачає використання тільки свіжих продуктів, закуплених у місцевих постачальників. Засновником мережі є американський полковник Харланд Сандерс. Цільова аудиторія харчового закладу швидкого обслуговування – люди, які не мають часу на повноцінний обід.


  Як оформити на знижку kfcfeedbackrus.com, залишивши відгук і отримавши код. Любителі фаст-фуда – про мережі ресторанів KFC
  Фірмове меню більшості американських ресторанчиків – охолоджене м'ясо курки. Не є винятком і кентуккские ресторани. Тут курятину подають в оригінальній паніровці двох видів («Гарячий і гострий» і «11 спецій і трав»). Крім курки, кентуккских кафе можна поласувати сендвічами, салатами, смаженою картоплею, різноманітними десертами, а також випити чашечку кави і освіжитися прохолодними напоями. Є також окреме меню для дітей. Для оформлення 10 % знижки клієнтам закладу необхідно відвідати веб-сторінку kfcfeedbackrus.com залишити відгук і отримати код, який потрібно буде вписати у відповідну графу товарного чека, отриманого під час останнього відвідування одного з пунктів харчування.

  Чи відповідає реклама дійсності? Думка експертів

  Незалежні експерти, які відвідали один з ресторанів з метою з'ясувати, правдиві рекламні обіцянки бістро, повідомляють:
 • фірмове блюдо (курку) тут готують дуже смачно;
 • твістер («пакетик» з прісного тіста з наповнювачем з сиру, білого курячого м'яса і овочів під майонезом) надто щедро поливають майонезом;
 • у капучіно занадто багато піни;
 • у всіх сортах шийка помічені залишки шоколадного напою.
 • Як оформити на знижку kfcfeedbackrus.com, залишивши відгук і отримавши код. Любителі фаст-фуда – про мережі ресторанів KFC
  Якщо перебір з майонезом і дуже пінистий кави напевно будуть позитивно сприйняті поціновувачами подібних надмірностей, то неналежний догляд за устаткуванням для виготовлення мілк-шийка – це вже серйозна претензія.
  У списку страв, не сподобалися експертам, лідирує картоплю-фрі. Незважаючи на недоліки, мережа кафе з штату Кентуккі користується популярністю. Одна з причин, що змушують любителів фаст-фуду повернутися сюди ще раз, – знижка на наступну покупку. Російськомовним клієнтам для оформлення знижки достатньо відкрити сторінку kfc feedback rus.com залишити відгук про гігієну і якості обслуговування одного з ресторанів.

  Одкровення незадоволених відвідувачів

  Джерелом негативу для деяких відвідувачів стали не тільки антисанітарія і грубість персоналу. Причина невдоволення – обман з боку kfcfeedbackrus.com. Залишивши відгук і отримавши код на знижку, постійні клієнти з подивом виявили, що не заощадили обіцяних 10 %. Деякі завсідники обговорюваних закладів повідомили, що засмучені відсутністю на сайті форми зворотнього зв'язку.

  «Позитивні відгуки про фаст-фуді з Кентуккі – частина рекламної кампанії»

  Як оформити на знижку kfcfeedbackrus.com, залишивши відгук і отримавши код. Любителі фаст-фуда – про мережі ресторанів KFC
  Такої думки дотримуються експерти, що працюють на порталах-отзовиках. Свій вердикт вони пояснюють тим, що колосальна кількість позитивних коментарів, яким може похвалитися традиційна «фаст-фудовская» їжа, запропонована в KFC, – ні що інше, як результат старань маркетологів.

  Популярі новини
  Загрузка...