Як зареєструвати емейл-скриньку в інтернеті?

184 0 Новини високих технологій

Інтернет настільки міцно ввійшов у повсякденне життя, що людей, не охоплених цим віртуальним інформаційним простором, залишається все менше. Проте і сьогодні може знадобитися відповідь на питання про те, як зареєструвати емейл (e-mail – електронна поштова скринька) на поштовому сервері.

Основні поняття

Поштовий сервер в Мережі – це інструмент для відправки і отримання повідомлень в електронному вигляді. Такий спосіб спілкування дозволяє одержувати вхідні повідомлення практично моментально і відразу ж відправляти відповідь. Найбільш популярні В Рунеті сервери Yandex, Mail і Rambler. Як зареєструвати емейл на одному з них? Для початку варто розібратися, які дані зберігаються на серверах і яка структура електронної поштової адреси.


Як зареєструвати емейл-скриньку в інтернеті?
На кожному поштовому сервері є дані про всіх зареєстрованих поштових скриньках користувачів. Ім'я кожного такого ящика при цьому унікально. Адже при реєстрації нового імені система автоматично перевіряє відсутність збігів з вже існуючими. Адреса електронної пошти має наступну структуру: имя_ящика@имя_почтового_сервера.доменное_расширение. Ім'я скриньки – це унікальний ідентифікатор, який призначається користувачем, а ім'я поштового сервера говорить про те, на якому поштовому сервері зареєстрований ящик. Доменне розширення – короткий значення країни, до якої належить сервер. Наприклад, у поштовому ящику ivanov@mail.ru іменем ящика є значення ivanov, іменем поштового сервера – mail, доменним розширенням сервера – ua. Адреса електронної пошти і називається e-mail, а на сленгу, прийнятому в Рунеті - імейл.


Як зареєструвати емейл-скриньку в інтернеті?

Як зареєструвати емейл-адресу

Для реєстрації нового адреси необхідно зайти на сторінку обраного сервера і знайти на ній активну кнопку для реєстрації («Реєстрація» або «Зареєструвати новий ящик»). Щоб створити емейл, в формі, що з'явилася, необхідно заповнити всі необхідні поля. Зазвичай це такі дані, як ім'я користувача, пароль, ім'я та прізвище власника, мобільний номер, дані для відновлення у випадку втрати пароля – наприклад, відповідь на будь-яке запитання. Після цього слід натиснути на кнопку з таким написом, як «Зареєструвати». Емейл з введеними даними буде створено після перевірки на унікальність імені. Якщо воно не унікально, система запропонує варіанти з додаванням декількох символів до вже вигаданого імені. Можна вибрати будь-який варіант (всі ці адреси вільні) або придумати інший.

Як відправляти і отримувати листи

Адреса поштової скриньки можна без побоювань диктувати або відправляти своїм знайомим і діловим партнерам, щоб вони могли відправити на нього листа. На всіх поштових сервісах для скриньок користувачів створений інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Після введення свого логіна та пароля власник побачить папки з вхідними, вихідними і віддаленими повідомленнями, а також функціональні кнопки для створення, відправлення, видалення повідомлень. Щоб відправити лист, необхідно знати адресу одержувача, який прописується в полі «Кому» або «Одержувач». У кожен лист можна вкласти фото, відео або документ, відправити потрібну посилання. Нові повідомлення, які ще не були відкриті, зазвичай мають спеціальні позначки, наприклад виділені жирним шрифтом. Відкрити їх можна, просто натиснувши на рядок з листом.

Убезпечити свою поштову скриньку: як?

Зареєструвати емейл і навчитися отримувати і відправляти листи – це лише початок важливого шляху в обмін електронною інформацією. Але цей шлях може таїти в собі небезпеку. Шахрайство на просторах Інтернету зустрічається дуже часто. Тому слід пам'ятати про деякі правила безпеки. Пароль для ящика краще придумати складніше – з літерами, цифрами і символами. Це допоможе захистити аккаунт від злому. Також не варто перевіряти свою пошту з незнайомих пристроїв: деякі браузери і програми-шпигуни автоматично зберігають паролі, а значить, ваш ящик легко може зайти будь-хто інший. Не слід відкривати вкладення і посилання від сумнівних відправників – так зловмисники можуть розсилати шкідливі програми.
Як зареєструвати емейл-скриньку в інтернеті?
Також не варто зберігати у своїй поштовій скриньці листа з різними паролями та іншої конфіденційної інформацією – у разі злому ці дані легко потраплять в руки шахраїв.

Популярі новини
Загрузка...