Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

298 0 Новини високих технологій

Багатьох цікавить, як правильно писати теги. Графіті, зображення, аудіо, відео - все це позначається тегами для спрощеного пошуку за темами. Чи Правильно ми розуміємо значення цього слова і дійсно тег потрібен тільки як покажчик при пошуку інформації?

Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

Що таке теги

Слово "тег" відноситься до розряду омонімів - слів, які пишуться і вимовляються однаково, але мають дещо відрізняються один від одного значень. Мова його походження - англійська, з якого tag перекладається як "ярлик, етикетка", а дієслово to tag відомий британцям у значенні "мітити, позначати". Виходячи з цього, теги дають можливість поставити якусь позначку, щось позначити. Зокрема, теги дуже популярні в сфері інформаційних технологій, веб-дизайну, цифрового бізнесу. Сьогодні ми буде говорити про те, як писати теги для Інтернету, а саме для соціальних мереж і при створенні сайтів.

Використання тегів в соціальних мережах

Майже кожного представника сучасної молоді знайоме слово "хештег" - позначка, яка вказує на тематику розміщеного фото, відео або текстового поста в соціальній мережі. Відмітні особливості хештег:


 • Він починається з символу "решітка" (Shift + 3 в англійській розкладці клавіатури).
 • Якщо складається з двох і більше слів, то ці слова не повинні перериватися. Зазвичай або між ними не ставлять прогалини (наприклад: #мыходилигулять), або ставлять знаки пунктуації або символ "нижнє підкреслення" у тих місцях, де повинні бути пробіли (наприклад: #мы_ходили_гулять).
 • Якщо клікнути на активний хештег, пошук видасть інші записи з таким же хештегом. Саме тому хештеги часто застосовуються для спрощення пошуку по паблику або по темі посту.
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво
 • Використання тегів при розміщенні відео на Youtube

  Для відеохостингу "Youtube" наявність тегів неймовірно важливо. Справа в тому, що цей сервіс допомагає видеоблогерам просувати свої канали абсолютно безкоштовно, якщо дотримані наступні умови:


 • Користувач не порушує правил "Ютуб" та норм чинного законодавства.
 • Відео на каналі користувача дійсно цікаві і подобаються глядачам, про що свідчить кількість переглядів, коментарів, позитивних оцінок, кількість підписників.
 • Канал оформлений правильно: є обкладинка, заповнена вся необхідна інформація. Це дозволяє зрозуміти, що блогер налаштований серйозно.
 • Відео розміщено правильно: назва вихідного файлу відповідає назві майбутнього відео, сама назва інтригуюче, а також вказані теги.
 • Теги заповнюються після завантаження відео в спеціальному полі. Вони дозволяють користувачеві "Ютуб" знайти відео по темі. Система аналізує теги і назву відео, потім видає його за запит в пошуковому рядку.
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

  Як написати теги в "Яндекс.Дзен"

  "Яндекс.Дзен" - платформа, що дозволяє молодим авторам створити свій блог і знайти читачів без фінансових вкладень і реклами. Однак для того, щоб читач знайшов цікаву статтю, необхідно, щоб "Яндекс" зміг її людині показати. Пошукова система визначає тематику статей за назвою та тегам, майже як у випадку з відеозаписами на "Ютуб".

  Як правильно писати теги в "Дзен"

  Визначитеся з темою статті. Виділіть ключові слова - вони і повинні стати тегами. Не намагайтеся впихнути якомога більше популярних слів у полі для тегів, якщо вони не мають відношення до вашої статті. Пошукова система все одно має грамотно налаштований алгоритм визначення того, про що стаття. Про те, як писати теги з назвами, наприклад, назвами компаній, організацій, блогів, дуже мало матеріалів. Основне правило - використовувати їх не дуже часто, оскільки це може відштовхнути. Не складно зрозуміти на практиці, як правильно писати теги з назвами.
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

  Використання тегів в HTML

  Набагато складніше справа йде з використанням тегів у веб-дизайні, при створенні сайтів. Структуру сайту пишуть з допомогою HTML - в перекладі на російську ця абревіатура означає "мова гіпертекстової розмітки". Не настільки складно зрозуміти, як писати теги в HTML, вивчити їх більш важке завдання. Кожен тег відповідає за що-небудь в структурі сайту.

  Як писати теги в HTML

  Кожен тег полягає в кутові дужки, в іншому випадку він тегом HTML не вважається, а тому буде виглядати як просто текст. Як правильно:

  , [b] . Як неправильно: title, b. Кожен тег має яку-небудь дію. В HTML абсолютно все пишеться саме за допомогою тегів, будь то шрифт тексту або вставка зображення. Є парні теги, а є непарні. Парні вказують на те, що дія певної позначки поширюється тільки на частина документу - ту, яка розміщена між парними тегами. Тег, який вказує на кінець фрагмента, пишеться зі слешем. Наприклад, якщо потрібно виділити текст жирним шрифтом: [b] текст, виділений жирним шрифтом [/b] . Якщо потрібно вставити таблицю: тут йде таблиця з колонками, осередками і текстом у них .
  Непарні теги переважно пов'язані зі вставкою якогось елемента, тому відсутня необхідність вказувати, на який фрагмент документу поширюється їх дія. До таких користувачів відносяться абзац, вставка зображення/відеозапису/аудіозаписи, вставка символів маркірованого списку тощо. Наприклад, щоб вставити зображення, використовується наступний тег:
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

  Навіщо потрібні мета-теги

  Найчастіше людина приходить на який-небудь сайт через пошукові системи. Наприклад, він шукав "як вставити гіперпосилання в HTML" і потрапив на сторінку сайту, де про це розповідається. Не сподобалася інформація, або незрозуміло, чи недостатньо - закрив сторінку і зайшов на наступну. Як правило, користувач перейде по тих посиланнях, які займають перші позиції в пошуковій видачі. По цьому причини власникам сайтів вигідно, щоб в топі був саме їх сайт. На позицію сайту в пошуковій видачі впливає безліч факторів, серед яких - правильно прописані мета-теги. Завдання мета-тегів - дати пояснення про те, яку інформацію містить веб-сторінка або веб-сайт.
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво

  Завдання мета-тегів при отптимизации

  Для оптимізації сторінки під пошукові системи потрібні теги

  :


 • Текст

  - парний тег. У ньому прописується те, яка інформація міститься на веб-сторінці. У

  може повторюватися те, що написано в заголовку Н1 і підзаголовках, а може і трохи відрізнятися. Дані в тезі

  видно не на самій сторінці, тільки в коді і у вкладці сайту.
 • - більш докладний опис того, яка інформація міститься. Досить приблизно 150-200 символів (кілька речень). Користувач не бачить те, що міститься в даному тезі, ця інформація потрібна для індексації пошуковими системами.
 • - у нього завдання схожа на завдання попереднього тега, але різниця в тому, що він конкретизує який-небудь конкретний елемент, наприклад, пояснює, про що зображення. Користувачеві цей опис може бути видно тільки при наведенні курсору мишки на зображення, і то не завжди.
  Як правильно писати теги з назвами? Докладне керівництво
 • Як правильно писати мета-теги

  Виділіть список ключових слів для вашого сайту або веб-сторінки. Це можна зробити за допомогою автоматизованих програм або звернувшись до фахівця з SEO. Останнє буде ефективніше, оскільки фахівець аналізує ваш сайт, сайти конкурентів, дивиться актуальність пошукових запитів, а програма просто видає найбільш часто запитувані користувачами слова або фрази на конкретну тему. Можливо, що фахівець користується такими програмами, але далі він включає власну голову і свій досвід, щоб оцінити результат.
  На виході у вас повинно вийти семантичне ядро - підбір ключових слів і фраз. Виберіть у цій добірці один-три головних ключа. У всіх мета-тегах потрібно вжити мінімум один-два ключових слова. Наприклад, якщо сайт про дресирування собак, то фраза "дресирування собак" повинна бути як мінімум в

  і . Намагайтеся не впихнути всі ключові слова в одне речення. Пошукові системи фільтрують сайти на предмет так званого "переспама" - надмірно частого вживання ключових слів і фраз. Якщо текст на веб-сторінці російською мовою, або сайт в цілому російськомовний, описи в мета-тегах теж має бути російською мовою, щоб пошукові системи правильно проіндексували сторінку. Таке ж правило діє для будь-якої іншої мови. Зверніть увагу: якщо користувач шукає інформацію англійською мовою, і його пошукової запит містить лише англійські слова і словосполучення, то йому система не видає сайти російською чи китайською.

  Популярі новини
  Загрузка...