Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту

265 0 Новини високих технологій

Інтернет став невід'ємною частиною людського життя. Без нього вже неможливо уявити собі освіта, спілкування і не в останню чергу заробіток. Багато замислювалися про те, щоб використовувати Всесвітню павутину в комерційних цілях. Створення сайтів - бізнес-ідея, цілком має право на існування. Але як людина, яка досить смутно собі представляє, у чому суть, наважиться почати? Дуже просто. Для цього йому просто потрібно дізнатися про стоять ідеї для створення сайту. Нічого більшого не потрібно.

Платформа

Людям, які хочуть створити свій власний сайт і при цьому мало що розуміють в програмуванні, слід почати з так званих платформ для створення сайтів. Вони прості і надзвичайно зручні у своєму використанні. Якщо людина не хоче або не може собі дозволити найняти професійного програміста, а сам ледве чи знає значення слів "хостинг" і "код", то це для нього просто ідеальний варіант. Не можна зі стовідсотковою точністю заявити, яка платформа для створення сайтів є лідером за своїм функціоналом і якості. У всіх них є свої переваги і недоліки, а безкоштовними вони називаються лише умовно. У багатьох платформ існує цілий список додаткових послуг, без яких важко обійтися при створенні сайту. На жаль, за них доведеться платити непогані гроші, але ця маленька ціна за простоту і зручність користування.


Але яку ж платформу все ж варто вибрати?

Jimbo

Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
Цей розробник з гучним і красивим іменем вже довго залишається на слуху у бажаючих створити собі сайт без зайвих клопотів. Творцями є жителі різних країн Європи, Азії та Америки. Сама платформа досить розвинена за сучасними мірками. У ній закладені п'ятсот готових шаблонів, і їх кількість росте з кожним днем. Компанія обіцяє гідну захист даних. Підтримує два домену. Користувач може використовувати сайт для торгівлі і ведення бізнесу тільки за умови, що він готовий додатково заплатити. Платформа в принципі являє собою досить непоганий варіант.

uCoz

Досить потужний конструктор від вітчизняних виробників. Вже близько дванадцяти років система залишалася на ринку, радуючи своїх численних користувачів. Дуже нестандартний конструктор, що проявляється в першу чергу в можливості створення власних шаблонів. Приваблива ціна не залишить нікого байдужим. Також можна змінювати вже існуючі шаблони. І є дуже цікавий безкоштовний тариф, за допомогою якого користувач отримує практично нічим не обмежені можливості. Особливо корисний буде організаціям, які не націлені на отримання вигоди від свого підприємства, а також для державних установ. Їм абсолютно безкоштовно відключають рекламу і додають в пристрій сайту версію для слабозорих.


Nethouse

Надійний конструктор сайтів. Мінусом є той факт, що він працює практично повністю на платній основі. В першу чергу орієнтований на створення великих та малих інтернет-магазинів. Самі шаблони чи блищать унікальністю, але з ними можна працювати.

Призначення

Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
Перш ніж розглядати ідеї для створення сайту, необхідно визначитися з тим, з якою саме метою все це робиться. У людини багато непотрібних йому речей і він хоче їх скоріше продати? Або йому потрібно в терміновому порядку розрекламувати свій бізнес? Або він просто хоче поділитися з людьми своїми думками і творчістю? Для кожної з цих цілей необхідно вибрати певний вид сайту.
Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
 • Сайт-візитка. Це маленький сайт, на якому розміщена інформація про який-небудь підприємстві або послугу. Найчастіше там знаходиться адресу, контактний телефон, загальні дані про юридичну або приватній особі. Займає не більше однієї або двох сторінок.
 • Інтернет-магазин. Вони бувають різних масштабів і видів. Наприклад, в інтернет-магазині може просто дублюватися інформація про бізнес користувача. Але існує й інший різновид інтернет-магазинів: продаж може вестися виключно через інтернет.
 • Спільноти людей, близьких по інтересам. Наприклад, сайт, присвячений творчості певного автора, створений фанатами для фанатів. Або спільнота художників-ілюстраторів.
 • Рекламна акція.
 • Пропозиція індивідуальних товарів і послуг. Підходить для художників, письменників, кондитерів, перукарів та інших людей, чия діяльність або хобі пов'язані з творчістю.
 • В залежності від того, з якою метою сайт задумувався, будуть обрані різні функції сайту. Чи варто додавати форум, зможуть передплатники писати якісь статті і розміщувати їх на сайті або це буде доступно тільки автору. Буде прихована частина, доступна тільки обраним читачам. Потрібна можливість створювати тести. З усіма цими питаннями треба розібратися на самому початковому етапі, інакше потім доведеться все переробляти.

  Секрети

  Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
  По-перше, надзвичайно важлива оригінальність. Ні в якому разі не варто використовувати на лицьовій сторінці сайту банальні звернення, на зразок "Привіт!", "Добрий день" або "Доброго часу доби". Немає. Людині потрібно з першого погляду зачепити увагу потенційних підписників. Але не потрібно і ускладнювати. Строкатість, різноманітність картинок і слоганів може відлякати з тією ж легкістю, що і банальність оформлення. Необхідно дотримуватися золотої середини. Якість і оригінальність. Копіпаст статей з подібних джерел обернеться тим, що сайт можуть заблокувати. А відсутність свіжої думки та ідей навряд чи залучить до сайту нових підписників. Слід якомога частіше наповнювати сайт новими цікавими статтями на злобу дня. Треба дізнаватися, що людям цікаво, і використовувати це з максимальною вигодою для себе. Не потрібно багато реклами. Відвідувачі вважатимуть сайт не дуже якісним і покинуть його. Необхідно постійно стежити за технічною стороною питання. Слід з розумом просувати свій сайт. Чим вище його позиція в головних пошукових системах країни, тим більше ймовірність привернути аудиторію.

  Нюанси

  Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
  Однією з основних ідей для створення сайту можна вважати те, що перш, ніж приступати до розробки сайту, необхідно уточнити кілька важливих питань. По-перше, не надто широка у сайту сфера інтересів? Зараз людям потрібна конкретика.
  Нехай це і досить іронічно, але однією з головних бізнес-ідей створення сайтів вважається те, що не варто займатися цим виключно заради вигоди. Тематика має бути цікава в першу чергу творцеві. Конкуренція теж займає досить важливе місце. Людині, що створює сайт, необхідно чітко для себе з'ясувати, чи готовий він до жорсткої боротьби чи ні. Слід ще на самому початку підібрати ключові слова, за якими буде асоціюватися у користувачів сайт. Ресурс повинен бути простий і приємний у використанні. Це одна з найважливіших ідей для сайту. Домен необхідно вибирати з розумом. Він повинен простим, таким, що запам'ятовується і дотепним. Тут варто згадати той же Google. Дизайн необхідно продумати до найменших деталей. Іноді відвідувачів може відлякати навіть неприємне поєднання кольорів. Ще однією ідеєю для створення сайту можна порахувати вибір надійного хостингу, який дозволить сайту постійно перебувати в мережі. Контент повинен бути цікавим, захоплюючим і орієнтованим на пошук за ключовими словами. Над ресурсом треба працювати щодня, інакше це не буде мати ніякого сенсу.

  І наостанок

  Ідеї для створення сайту: платформа для сайту, призначення, секрети та нюанси створення сайту
  Ідей для створення сайтів для заробітку безліч. Людям, які захочуть пов'язати себе з цією непростою справою, необхідно просто вибрати підходящий для себе варіант. І розібратися з основами. Адже створення сайту - ключ до безбедному майбутньому.

  Популярі новини
  Загрузка...