My-snils uk: відгуки, огляд

111 0 Новини високих технологій

Абревіатурою СНІЛС позначається страхової державний номер персонального страхового рахунку. Документ видається тільки громадянам Російської Федерації та особам, які працюють на території країни. Користувачі Мережі, які не є резидентами РФ, не можуть бути власниками СНІЛС. Мета створення Позабюджетного економічного фонду розвитку, згідно з даними, оприлюдненими на сайті, – допомогти всім бажаючим перевірити стан свого індивідуального рахунку та, якщо страхові виплати нараховані, перевести в готівку кошти.

Ніж «чіпляє» сайт my-snils.ru: відгуки ошуканих юзерів

Обговорюваний сайт позиціонує себе як фінансову майданчик Позабюджетного фінансового фонду розвитку. Відвідувачі проекту, якщо вірити обіцянкам адміністраторів, отримують можливість перевірити стан свого персонального рахунку СНІЛС протягом декількох хвилин. І це ще не все.


My-snils uk: відгуки, огляд
«Перевірте СНІЛС за три хвилини і отримаєте за це грошовий приз» – приблизно так звучить пропозиція, адресована власникам страхової картки. Судячи з відгуків ошуканих користувачів, творці проекту непогано заробляють, граючи на довірливості наївних простаків. Наприклад, читаючи коментарі користувачів, добровільно перерахували шахраям свої особисті заощадження, можна натрапити на досить довгі переліки сум, послідовно выуженных власниками проекту з рахунків «клієнтів».

Що змушує юзерів добровільно розлучатися з грошима?

Група незалежних експертів, зацікавлених подробицями отримання винагороди від якихось страхових фондів, вирішила запустити процедуру перевірки СНІЛС з тим, щоб поділитися своїми враженнями з онлайн-спільнотою. Після переходу по посиланню «Перевірте СНІЛС» з'ясувалося, що для отримання винагороди потрібно всього лише вказати паспортні дані або номер СНІЛС, а потім просто дочекатися результатів безкоштовної перевірки.


My-snils uk: відгуки, огляд
Визначивши суму, що підлягає до висновку (як правило, це шестизначна цифра), система пропонує клієнту вивести гроші під керівництвом персонального інструктора. І тут з'ясовується, що для отримання винагороди необхідно підключитися до бази даних приватників-страховиків. За це необхідно заплатити символічну суму – дев'яносто п'ять рублів (згідно з іншими джерелами, сума першого внеску – сто п'ять рублів). Отже, гачок, який добровільно заковтують довірливі користувачі Мережі, залишився колишнім: пожертвувавши невеликою сумою, можна стати володарем солідної фінансової нагороди.

Зміст сайту

Відвідувачі обговорюваної веб-майданчика повідомляють, що тут є докладний опис шахрайських схем, що дозволяють маніпулювати народними грішми. Мова йде про суми, призначених для видачі населенню страховок. Тут же, на сторінках сайту, описані способи ухилення від виплати податків, використовувані в страхових компаніях.
My-snils uk: відгуки, огляд
Творці обговорюваного проекту «по секрету» діляться з користувачами світової Мережі наступною інформацією: частина грошей, які потрапили за призначенням, «втрачається». Завдяки Позабюджетного фінансового фонду розвитку кожен охочий зможе перевірити свій СНІЛС і, якщо там є якась сума, перевести її.
«Власники my-snils.ru – шахраї», – впевнені експерти.

На чому ґрунтується думку фахівців

Причину своїх негативних відгуків про my-snils.ru експерти пояснюють просто. Кошти, що виділяються державою на страхування здоров'я громадян, неможливо вивести зі страхового рахунку. Ці гроші спочатку призначалися для оплати послуг лікарів. Все просто: отримавши від держави плату за надання своїх послуг, вони не вимагають грошей у громадян, які звернулися до них за допомогою. Крім того, виплати страховок нараховуються лише в разі необхідності (наприклад, коли чоловік захворів і звернувся до лікаря). Ні в одному банку немає рахунку, на якому могли б зберігатися такі кошти. Незважаючи на негативні відгуки, my-snils.ru на думку фахівців, вигідно виділяється на тлі інших лохотронів. Сайт помережаний логотипами солідних організацій і навіть має номер ліцензії (правда, не має до проекту ніякого відношення). Слід також віддати належне творцеві цієї віртуальної платформи: шахрай, який розробив даний веб-проект, потрудився на славу. Наприклад, якщо у графу «номер СНІЛС» вбити неіснуючий номер, процедура «перевірки» не буде запущена.

«Сайт https://my-snils.ru – черговий лохотрон»: відгуки користувачів

Успішно сплативши перший рахунок, клієнт, підбадьорений повідомленням, що шестизначна сума вже майже у нього в кишені, переноситься на сторінку платіжного сервісу, якому теж необхідно заплатити. Тепер вже – за перевірку його особистих даних. Причому новий платіж значно (більш ніж у п'ять разів) перевищує попередню суму. Як довго тягнеться ланцюжок виплат за надання «послуг» – достеменно не відомо. Завдяки старанням незалежних експертів, стало відомо про існування сум, що перевищують сотню тисяч рублів.
My-snils uk: відгуки, огляд
Після ознайомлення з відгуками про my-snils.ru, авторами яких стали користувачі, які довірилися шахраям, можна зробити наступний висновок: «розлучення» продовжується до тих пір, поки юзер не зрозуміє, куди він потрапив. Якщо користувач не покидає сайт і продовжує платити внески, йому надсилають нові повідомлення з вимогою залити на платформу чергову суму. Ще одна причина, через яку дорослі люди дають себе обдурити – радянська звичка приймати до уваги слова представників влади (проект позиціонує себе як державна організація – Міжрегіональний громадський фонд розвитку).

Як не попастися на гачок?

Єдина можливість не дати себе обдурити не шукати в Мережі легких грошей. Просунуті користувачі рекомендують новачкам включати здоровий глузд і не йти на поводу у власних емоцій. Старожили Мережі, наприклад, виробили звичку: потрапляючи на новий сайт, пістрявить привабливими пропозиціями, забити в пошуковий рядок назва проекту та ознайомитися з відгуками колег. Результати пошуку типу «https://my-snils.ru – лохотрон!» відразу повернуть мрійника на землю.
My-snils uk: відгуки, огляд
Бувалі фрілансери радять своїм недосвідченим послідовникам ніколи не читати (і навіть не відкривати) електронні листи, надіслані із незнайомих адрес. А якщо цікавість узяла верх, не потрібно переходити по посиланнях незнайомців – такі «візити» можуть закінчитися для юзера не тільки втратою електронного гаманця, але і крахом системного забезпечення.

Популярі новини
Загрузка...