Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми

93 0 Новини високих технологій

Наскільки можна судити з відгуків про відеоплатформу VIDEO BAITS, авторами яких стали учасники діючої на платформі партнерської програми, сервіс призначений для створення і проведення рекламних кампаній, а також для заробітку на переглядах відео, опублікованих на YouTube. Будь-який користувач, що займається продажем яких-небудь товарів або просуванням своїх послуг, знайде тут всі необхідні бізнес-інструменти.

Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми

Причини і наслідок

Причина, що змушує партнерів так активно рекламувати дану платформу, ясна. Учасники партнерської програми, зацікавлені в матеріальному заохоченні, говорять і пишуть те, що повинні (інакше вони не отримають належної їм винагороди). Поділяють захоплення учасників «партнерки» незацікавлені користувачі? Наскільки можна судити з їхніх нечисленних відгуків, платформа VIDEO BAITS викликає у користувачів двоякі почуття. Причина цієї подвійності в тому, що у сервісу, згідно однієї з версій розвитку ситуації, безліч клонів.


Ситуація наступна: море позитиву і незвичайних бізнес-можливостей, «вихлюпуються» на рідкісних відвідувачів рекламних видеоконтентов, не знаходить відгуку у потенційних покупців. Рідкісні позитивні коментарі, адресовані чудовим можливостям, які надає відеоплатформа, незмінно закінчуються партнерськими посиланнями. Що стосується негативних коментарів - їх просто немає! Складно повірити, що в наш час з'явився сервіс, який не має конкурентів, охочих загальмувати розвиток «колег по ніші» старим перевіреним способом – написанням негативних відгуків.
Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми

«Якщо вже купувати, то тільки у виробника!»

Під таким гаслом можна об'єднати нечисленні відгуки про VIDEO BAITS, авторами яких є невідомі особи, які стверджують, що скористалися інструментами цього сервісу і отримали задовільний результат.


Думка позитивно налаштованих до сервісу юзерів однозначно: платформа дійсно гідна того, щоб на неї розщедритися. Унікальність VIDEO BAITS в тому, що вона розроблена відмінними фахівцями і забезпечена досить складним технічним обладнанням. Щоб у підприємця не склалося враження, ніби його обдурили, придбати платформу він повинен безпосередньо у представників компанії-розробника (зі слів зацікавлених користувачів).
Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми

Повний огляд відео платформи VIDEO BAITS та відгуки розробників. Думка фрілансерів

Відмінна риса платформи в тому, що тут створені всі умови, що дозволяють заробити гідну суму в максимально короткий термін. Про це не втомлюються кричати учасники «партнерки». Чи погоджуєтесь з цим твердженням фрілансери? Судячи з їх відгуків, VIDEO BAITS дає можливість заробити тисячу рублів всього за п'ять хвилин.

Як треба діяти?

Отже, щоб стати багатшими на тисячу рублів всього за п'ять хвилин, фрілансеру необхідно спочатку придбати платформу. Тільки після здійснення угоди він зможе використовувати сервіс для перегляду самих звичайних відеороликів, перетворивши їх в джерело колосальної прибутку.
Особи, які називають себе розробниками платформи, повідомляють, що розробляли цей проект у вигляді приманки для користувачів соціальних мереж. Переглядаючи звичайні відео, відвідувачі бачать також оголошення рекламодавців. Якщо вірити відгуків VIDEO BAITS щогодини відвідують не менше тисячі унікальних користувачів.
Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми
Все, що потрібно зробити співвласнику платформи (тут і далі: «співвласники» = користувачі, які заплатили за право користуватися сервісом заради отримання матеріальної вигоди), – обрати будь-якої вподобаної йому відеоролик, а потім створити на нього рекламну посилання, натиснувши на відповідну кнопку. Описуючи вигоди, пов'язані з платформою, представники розробників наділили співвласників сервісу правом коригувати опис будь-яких відео, знайдених на «Ютубі». В якості мотивації до дії вони пропонують знаходити тільки відеокліпи з нецікавим описом і позбавленими інтриги заголовками. Успіх цього підприємства творці VIDEO BAITS пояснюють так: невідредаговані відеокліпи нецікаві користувачам, а в деяких випадках – марні, тому що є носіями іноземної контенту. Зміст вищеописаних маніпуляцій – заманити на платформу як можна більшу кількість користувачів і зацікавити їх настільки, щоб, не впоравшись з бажанням клікнути по рекламному банеру, цікаві роззяви стали своєрідним важелем, що приносить дохід.

Чому мовчать фрілансери?

Розробники платформи, якщо вірити їхнім словам, заробляють на кожному перехід по рекламному контенту. Фрілансери, які зацікавилися можливістю такого заробітку, можуть підключитися до нього після придбання відеоплатформи VIDEO BAITS. Відгуків самих фрілансерів, що відображають їх ставлення до сервісу, на жаль, занадто мало, щоб робити якісь висновки.
Якщо корисність сервісу залишається під питанням, то практична відсутність коментарів осіб, зацікавлених у пошуку джерела доходу, наводить на думку Відгуки або активно «підчищають», або ажіотаж навколо платформи створений штучно.

Інструкції для покупців відеоплатформи

Авторизувавшись на платформі допомогою введення логіна і пароля, наданих адміністратором компанії-продавця, новий співвласник сервісу, керуючись простими видеокомментариями розробників, зможе швидко зорієнтуватися. Оскільки кількість відгуків про платформі VIDEO BAITS, авторами яких є її співвласники, мізерно мало, важко зрозуміти, наскільки корисним виявився для них цей сервіс. Але повернемося до інструкції по використанню. Авторизувавшись на платформі, фрілансер бачить пошукову рядок для пошуку відео) і декілька відео, підібраних у випадковому порядку. Оскільки відеоплатформа пов'язана з YouTube, тут можна знайти відеоконтент, що відповідає практично будь-якої тематики. Як і будь-яка адміністративна панель, пульт управління видеоплатформой забезпечений інструментальним меню, скориставшись яким новий співвласник сервісу зможе налаштувати свій профіль, змінити інтерфейс, а також логін і пароль доступу.

Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми
Завдяки інструменту «Статистика», можна отримати інформацію про поточний стан платформи, а також простежити активність користувачів по датах. Крім детальної інформації, що стосується трафіку, співвласник відеоплатформи отримає відомості про геотаргетинге, кількості переглядів, отриманих конкретними відео, а також про розміри доходу.

Робити нічого не потрібно! Система все зробить сама!

Таких дифірамбів удостоїлася система VIDEO BAITS Next Level. Відгуки учасників партнерської програми, як завжди, надихають юзерів на нові «подвиги». Зокрема, партнери повідомляють, що, озброївшись новою версією відеосервісу, фрілансеру не доведеться вживати ніяких дій – система все зробить сама.
Відеоплатформа VIDEO BAITS: відгуки, огляд і особливості програми
Що думають про все це люди, для яких, власне, і створювалися рекламні видеоконтенты, невідомо. Враховуючи той факт, що халявних заробітків в інтернеті ніколи не існувало, можна припустити наступне:
  • негативні відгуки про VIDEO BAITS ретельно фільтруються;
  • авторами позитивних відгуків є люди, зацікавлені в залученні рефералів, оскільки кожен хвалебний коментар незмінно закінчується партнерської посиланням.
  • Популярі новини
    Загрузка...