Коротко про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі"

135 0 Новини високих технологій

Багато користувачі комп'ютерів так чи інакше зустрічали в інтернеті величезна кількість магазинів, де приймають виключно віртуальну валюту. В оплаті товару допомагають різні сервіси. У кожного з існуючих сервісів безліч переваг, але є й недоліки. Недоліків позбавлена лише одна платіжна система - Qiwi, тому що маючи рахунок в даному сервісі, можна розплатитися де завгодно, причому не тільки в інтернеті, але і в реальному житті, потрібно лише придбати однойменну пластикову карту.

Коротко про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі"
Якщо вас зацікавило питання про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі", то нижче у статті наведено відповіді на найбільш поширені запитання користувачів. Також варто відзначити, що можна зайти на офіційний сайт цієї платіжної системи та поставити питання консультантові.


Платіжна система QIWI

Серед великої різноманітності електронних платіжних систем QIWI є однією з найпоширеніших, надійних і простих систем онлайн розрахунків. Практично у всіх платіжних терміналах використовується саме ця система. Відповідно, і для звичайного користувача QIWI буде надійним і доступним інструментом у здійсненні платежів і грошових переказів. Реєстрація в цій системі не представляє з себе нічого складного, потрібно всього лише ввести свій номер телефону і придумати пароль. Потім на телефон прийде СМС-повідомлення з кодом, який потрібно буде ввести в спеціальне віконце.
Коротко про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі"
На цьому реєстрація завершена, гаманець "Ківі" створений з прив'язкою до номера телефону. Після можна зайти в систему, ввівши логін і пароль, і таким чином дізнатися реквізити гаманця "Ківі".

Номер рахунку гаманця QIWI

Отже, номер гаманця "Ківі" відомий. Але іноді виникають випадки, коли потрібна саме номер рахунку гаманця. Як правило, така інформація перебуває в історії здійснення транзакцій. Відкривати історію платежів для пошуку номера рахунку немає особливої потреби, так як він повністю копіює номер телефону.


Як переглянути реквізити гаманця "Ківі"

Що робити в цьому випадку? Інформацію про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі", можна отримати, пройшовши на офіційний сайт. Вони будуть необхідні у випадку, коли потрібно банківський переказ - без них це здійснити не вдасться. Це особливо актуально для юридичних осіб, які здійснюють транзакції через банк QIWI. Також важливо знати реквізити і карти гаманця "Ківі".
Коротко про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі"
Щоб побачити реквізити карти, необхідно зайти на сайт платіжної системи, авторизуватися через логін і пароль, а потім натиснути на посилання "відправити реквізити". Буквально через кілька секунд вся інформація по карті прийде в СМС-повідомленні. У разі, коли питання про те, де знайти реквізити гаманця "Ківі", не вирішено, можна подати заявку з описом проблеми в техпідтримку.

Зміна номера гаманця QIWI

Буває таке, що номер телефону втрачається, виходить з ладу сім-карта, або якщо з якихось причин хоче змінити номер - ситуації відбуваються всякі. У цьому випадку доводиться думати і про зміну номера рахунку гаманця "Ківі". Здійснити це можна через центр атестації QIWI. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт, написати заяву і прикласти скан паспорта.
Можна піти більш простим шляхом. Потрібно всього лише відкрити новий рахунок, прив'язаний до нового номером телефону. Залишок засобів зі старого рахунку переноситься на новий, але такий варіант актуальний для користувачів, у яких є чинний старий номер телефону.
Коротко про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі"
Нижче наведено кілька простих кроків для реєстрації в системі QIWI.
 • Потрібно вбити в рядок пошуку слово qiwi. Клікнути на першу посилання на сторінці пошуковика.
 • На відкритому сайті по центру буде посилання "створити гаманець". Потрібно кликнути по ній мишкою, відкриється сторінка реєстрації. Потім необхідно вбити номер телефону у відповідне віконце і ввести "капчу". Погодитися з публічною офертою і натиснути на посилання "Зареєструватися".
 • Наступний крок - система запропонує придумати пароль. Він повинен бути в міру складним, що складається з латинських букв і цифр, кількість знаків повинно бути не менше 8. Вікон для введення пароля буде два, верхнє і нижнє. Його потрібно ввести однаково в обидва віконця. Потім система запросить термін дії пароля. Це необхідно для безпеки. Термін можна виставити будь-який, але зазвичай вказується 1 рік.
 • Останній крок - потрібно ввести спеціальний код, який прийде в СМС-повідомленні, та натиснути "Підтвердити". Ось і вся реєстрація в платіжній системі QIWI.
 • На закінчення

  Після прочитання цієї статті про те, як дізнатися реквізити гаманця "Ківі", будь-хто зможе вирішити всі свої проблеми, пов'язані з цим питанням. Варто відзначити, що якщо у вас з якихось причин не працюють ці методи, то необхідно звернутися в підтримку QIWI. Також не забувайте про те, що карта гаманця "Ківі" видається на певний проміжок часу, по закінченні якого її треба придбати заново.

  Популярі новини
  Загрузка...