Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція

243 0 Новини високих технологій

З прискореним темпом розвитку технологій і комунікацій у людей виникає потреба у швидкому та функціональному доступ до своїх даних. Інтеграція між комп'ютером і телефоном встановлено вже давно. За допомогою хмарних технологій кожен здатний здійснювати передачу інформації на будь-який доступний пристрій. Яскравим новатором в цій сфері є компанія Apple зі своїм проектом iCloud. Компанія об'єднала всі свої девайси однією загальною мережею і хмарним сховищем, де зберігаються файли та інформація, завантажена користувачем.

Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція

iCloud - що це?

Для того щоб зручніше передавати і зберігати файли, розробили сервіс хмарного зберігання. Конкретно для випадку з Apple - хмарне сховище iCloud. На продукції від Apple ця функція вже вбудована. Завдяки постійним оновленням компанія стежить за сучасністю послуги і дає цілодобову підтримку для користувачів.


Для чого потрібен iCloud і хмарне сховище

В хмарному сховищі зберігаються файли та документи різних форматів: від фотографій до нотаток календаря. Ця функція буде дуже зручна для тих, хто володіє двома або більше девайсами. Для початку необхідно розібратися з тим, як увійти в iCloud з комп'ютера і інших девайсів. Багато власників смартфонів завантажують у хмару відео - та фотоматеріали, тому що айфони володіють певною кількістю пам'яті. Так як ці файли займають найчастіше більшу частину пам'яті, користувачі айфонів звільняють місце саме таким способом. Не менш важливу інформацію несе в собі і пошта.

Як увійти в iCloud з комп'ютера за допомогою браузера

Це найпоширеніший і простий спосіб для того, щоб зайти в хмару через браузер на будь-якій операційній системі.
 • Для входу в хмарне сховище достатньо зайти на офіційний сайт iCloud.
 • Перед тим як увійти в iCloud з комп'ютера користувача попросять ввести Apple ID і пароль від нього. Введений Apple ID повинен збігатися з обліковим записом на айфоні. Це необхідно для того, щоб синхронізація даних виконувалося безпосередньо в зв'язці "Комп'ютер - Айфон"
 • При вдалому вході в систему хмарного зберігання користувача направлять на головну робочу сторінку iCloud.
  Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція
 • iCloud для ОС Windows

  Якщо ви збираєтеся регулярно виконувати вхід в iCloud, то рекомендується завантажити додаток для Windows. "Айклауд" може бути встановлений тільки на операційних системах, починаючи з сьомої версії "Віндовс" і вище. Утиліта скачується на тому ж офіційному сайті, де користувач вводив раннє свій Apple ID.


  Після завантаження інсталятора відкрийте програму, пройшовши стандартну операцію установки програми. Можливо, вас попросять перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Коли установка завершиться, відкрийте сталу програму. Користувачеві належить виконати вхід, вписавши у вікно, що з'явилося свій Apple ID і пароль від нього. Після заповнення усіх полів нажимаємо кнопку "Увійти". Якщо всі дані введені правильно, то відкриється вікно, в якому чотири розділи, а також відображена шкала "Обсяг сховища iCloud". У програмі можна встановити місце вивантаження фотографій з фотопотока на ПК, а також контролювати об'єм займаної пам'яті в iCloud. Якщо ви захочете вийти з програми, то з'явиться спливаюче вікно, в якому буде сказано, що всі дані з iCloud будуть видалені з комп'ютера.
  Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція

  Функції iCloud

  Основний функціонал хмарного сервісу зосереджений на офіційному сайті. При вході через свій Apple ID, головне меню буде складатися з 11 розділів:
 • iCloud пошта. У ній ви можете спілкуватися, відправляти і отримувати листи від користувачів.
 • Контакти. Тут зібрані всі контакти користувача, які включені в "Контакти" на iPhone. В цьому розділі є можливість збереження всіх поточних контактів на персональний комп'ютер у форматному режимі vCard.
 • Календар. Користувач здатний переглядати календар зі своїми позначками і оповіщеннями, а також додавати і редагувати їх в разі необхідності. Нові дані миттєво відображаються на пристроях, підключених до iCloud за допомогою унікального Apple ID.
 • Фото. Самий відвідуваний розділ користувачами. Тут можна переглядати файли, завантажені раннє через айфон або будь-яке інше пристрій. Фото - і відеоматеріали можна передати на комп'ютер. Також можна налаштувати приватність цих файлів, наприклад, викласти деякі з них відкритий доступ. З допомогою синхронізації даних файли можна переглядати на будь-якому пристрої, а також налаштувати автоматичне вивантаження фото і відео на комп'ютер.
 • iCloud Drive. В цьому розділі зберігаються документи, які були створені в різних додатках. Доступ, редагування і перенесення цих документів здійснюється через iCloud Drive.
 • Нотатки. Зайшовши в цей розділ, користувач може створювати різні записи, списки з виконанням завдань.
 • Нагадування. Якийсь аналог розділу "Нотаток", в якому можна створювати заплановані події та активні заходи. Користувачеві будуть приходити повідомлення про початок якоїсь події. Повідомлення можна налаштувати в цьому ж розділі, якщо це необхідно.
 • Pages. Одна з трьох утиліт iWork, де користувач може створювати, редагувати і працювати з текстовими документами.
 • Numbers. Утиліта для створення таблиць, графіків і діаграм. Особливістю цього інструменту, на відміну від аналогів, є привабливий висновок результатів
 • Keynote. Програма для роботи з презентаціями. Користувач може з зручністю презентувати через будь-Apple-пристрій.
 • Мої друзі. Розділ, який дозволяє збирати інформацію про місцезнаходження друзів користувача. Це можливо в тому випадку, якщо вони поділилися з користувачем геопозицией.
 • Знайти iPhone. Цей додаток дає можливість знайти загублений або вкрадений телефон. Для стабільної роботи, в телефоні повинна бути активована однойменна функція і, бажано, щоб був поставлений пароль. У разі втрати телефону користувач може вивести на екран айфона повідомлення або зовсім стерти всі дані, заблокувавши телефон назавжди.
 • Налаштування. У розділі можна управляти синхронізацією копій і безпекою інших пристроїв, пов'язаних в iCloud.
 • Набір цих функцій доступний після того, як користувач вирішив увійти в iCloud як з комп'ютера, так і з ноутбука.
  Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція

  Обсяг пам'яті на iCloud

  Як і в будь-якому іншому хмарному сховище, в iCloud об'єм пам'яті обмежений. Компанія Apple надає всім власникам Apple ID до 5 ГБ безкоштовного користування. Тарифні плани на обсяги пам'яті:
 • 5 ГБ безкоштовно
 • 50 ГБ - 59 руб. в місяць
 • 200 ГБ - 149 руб. в місяць
 • 2 ТБ - 599 руб. в місяць
 • iCloud і iPhone

  Багато користувачі знають, як увійти в сховищі iCloud з комп'ютера. Корисною і очевидною інформацією буде те, що це можна здійснити безпосередньо з iPhone. Крім цього, вбудовані функції iCloud такі, як синхронізація та резервне копіювання можуть виявитися дуже корисними для користувачів. Активна синхронізація даних дозволяє транслювати контакти, замітки, iCloud-пошту, календарі і фотографії в хмарне сховище. Функція резервного копіювання допомагає зберігати і відправляти в хмару збережену конфігурацію системи. Деякі власники айфонів віддадуть перевагу включити автоматичне копіювання (активується при наявності Wi-Fi і заряджання від мережі).
  Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція

  Що робити, якщо ви забули свій Apple ID

  Як увійти в iCloud якщо забув пароль або ID? - неприємна ситуація, яка може трапитися з кожним.
 • Якщо у вас виконаний вхід на айфоні, то можна подивитися свій ідентифікатор в налаштуваннях телефону.
 • Якщо ви ніяк не можете згадати іменний ідентифікатор, то на офіційному сайті є посилання на відновлення пароля. Користувачеві необхідно вказати поштову скриньку, на який зареєстрований Apple ID, або відповісти на контрольні питання.
 • Як увійти в iCloud з комп'ютера-покрокова інструкція
  На жаль, без ідентифікатора функції сховища будуть недоступні, так як увійти в хмару iCloud з комп'ютера або інших пристроїв не вийде.

  Популярі новини
  Загрузка...