Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

578 0 Новини високих технологій

У двадцять першому столітті величезну популярність серед молоді - втім, як і у представників інших вікових груп - завоювали соціальні мережі, в число яких входить "Instagram". Природно, безліч підлітків, які, надивившись на різних instagram-блогерів, заробляють собі на життя, викладаючи в інтернет пости на різну тематику, і, рекламуючи продукцію популярних брендів, хочуть повторити успіхи своїх кумирів. Тут-то і виникають питання - а як це зробити? З чого почати? Як розкрутити свій профіль? Як набрати лайки в "Інстаграмі"? У цій статті підібрані найбільш актуальні поради для початківців instagram-блогерів!

Для чого потрібна популярність в "Інстаграмі"

Популярність "Інстаграмі" буде дуже корисна різних магазинах, салонах краси, індивідуальним підприємцям, щоб привернути до себе якомога більше людей і розповісти їм про свої послуги.


Для instagram-блогерів це також непоганий дохід, адже реклама в цій соціальній мережі коштує пристойних грошей. А головне, популярність "Інстаграмі" - це завжди можливості: дуже часто блогери співпрацюють з відомими брендами, беруть участь у цікавих проектах, завдяки чому заводять нові корисні знайомства.
Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

Хто найбільш цікавий користувачам "Інстаграма"

Перші питання, які слід прояснити - на кого люди найчастіше підписуються? Кому ставлять лайки в "Інстаграмі"? За ким стежать? Звичайно, найбільшу популярність набувають ті люди, які прославилися за межами цієї платформи. Актори, моделі, репери, співаки, видеоблогеры, художники та інші відомі особистості завжди будуть популярними користувачами будь-яких соціальних мереж, так як уміють викликати до собі інтерес і знають, як привернути увагу публіки.


Ті, хто мають популярність в "Твіттері", на "Ютубі" та інших платформах, з більшою часткою імовірності будуть цікаві також користувачам "Інстаграма", адже людям завжди хочеться дізнатися більше про свого кумира або просто цікаву людину. Нехай це не найпростіший, зате самий надійний шлях. Якщо людина прославився поза цієї соціальної мережі, то питання, як набрати лайки в "Інстаграмі", виявиться справжньою дрібницею.
Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

З чого почати

Перш ніж залучати до свого профілю аудиторію, потрібно для початку попосидіти над його оформленням. Нік в "Інстаграмі", опис - це все дуже важливо, хоча на перший погляд може здатися, що подібна дрібниця ніякого значення не має. В шапці профілю необхідно розповісти потенційним читачам про себе якомога більше корисної інформації - таланти, захоплення, хобі, вік. Загалом, будь-які відомості, які, на думку майбутнього instagram-блогера, будуть цікаві читачам. Також "Instagram" - це в першу чергу фотографії. Щоб вести успішний і популярний блог у соціальній мережі, необхідна хороша камера і мінімальні знання фотошопу або інших редакторів - найчастіше навіть найкрасивіші знімки без обробки і фільтрів виглядають тьмяно і невиразно.

Про що буде профіль

Звичайно, фотографії - це прекрасно, але люди часто підписуються не на гарненьке обличчя, а на самого людину. Красивих картинок в інтернеті сотні тисяч, якщо не мільйони. Тому перш ніж починати свій блог у "Інстаграмі", варто гарненько подумати про те, що майбутній блогер хоче донести до потенційних підписників.
Кожна людина має захоплення - будь то музика, танці, малювання, написання віршів або навіть точні науки. Якщо періодично постити пісні у своєму виконанні, малюнки, вірші або цікаві для себе речі, то профіль відразу ж стає набагато цікавіше, а люди починають краще дізнаватися і перейматися симпатією до блогеру.

Власні думки "Інстаграмі"

Можна ділитися життєвим досвідом - такі історії завжди приваблювали людей, змушували їх співчувати і підтримувати, а також розповідати про себе. Величезну популярність у "Інстаграмі" мають пости про розставання, схуднення, харчові розлади, складні життєві ситуації, знайомі більшості підлітків не з чуток. Звичайно, не варто спеціально викликати у себе анорексію, розлучатися з хлопцем або вигадувати подібні оповідання тільки для того, щоб привернути до себе увагу. Однак якщо в житті мав місце негативний досвід, то чому б не поділитися ним з передплатниками, а також не сказати про те, як його пережити і що робити, щоб не стикатися з подібними ситуаціями?

Як робити фотографії

На це питання немає однозначної відповіді. Фотографія - це мистецтво. Фотографи, як і митці, мають власний погляд на речі. Немає єдиної інструкції або схеми, як зробити знімок, який точно сподобається людям, однак є кілька правил, які допомагають зрозуміти, як набрати живі лайки в "Інстаграмі" і підняти інтерес до самого фото.
 • Якість. Звичайно, деколи можна списати фотографії поганої якості на те, що так і повинно бути, однак коли подібними фото забитий весь профіль - це починає набридати і дратувати.
 • Природність. Різні ляльки Барбі з обкладинок глянцевих журналів, а також перефотошопленные моделі з параметрами дев'яносто-шістдесят-дев'яносто вже давно всім приїлися і не викликають захоплення і обожнювання, а скоріше, огиду і подив. У моду зараз увійшла щирість і природність, адже людям так не вистачає цього в реальному житті. Не варто переборщувати з косметикою, щоб здатися краще для оточуючих, надто старанно позувати - натуральну красу люди цінують набагато більше.
 • Обробка. Рекомендується користуватися різними програмами для обробки, наприклад, Facetune, Afterlight, VSCO. Як всі розуміють, спочатку більшість фотографій instagram-блогерів не настільки красиві, і без правильних фільтрів виглядали б набагато більш тьмяно і невиразно.
 • Освітлення. Важливий питання освітлення. Ідеальним варіантом було б заздалегідь придбати спеціальні лампи, але якщо таких немає, можна замінити їх звичайними. Також гарні знімки легко зробити завдяки природному освітленню - просто ставши напроти вікна.
 • Ракурс. Завдяки правильному ракурсі будь-яка людина може стати привабливішим. При вдало вибраному розташування камери забирається подвійне підборіддя, збільшуються очі, губи і вії, зменшується ніс і втягуються вилиці.
 • Креативність. У світі існують мільйони фотографій, тому щоб виділятися, необхідно в кожен знімок вкладати щось своє, придумувати нове.
 • Відкритість. Тим, хто прагне завоювати довіру і любов аудиторії, необхідно пам'ятати про те, що користувачам соціальних мереж подобається, коли з ними щирі та відверті. Не варто соромитися викладати фото без макіяжу, з заспаним і втомленим обличчям, неідеальною фігурою і в домашньому одязі. Такі знімки роблять блогера ближче до аудиторії, допомагають розкрити себе з нової сторони і показують довіру до підписників. Також ні в якому разі не варто постити фотографії зі схованим особою або тільки його половиною - соромитися себе точно не потрібно. Крім іншого, це також показує неповагу до аудиторії і небажання розкритися перед нею.
 • Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

  Як вести профіль

  Тепер, розібравшись з тим, як робити фотографії, варто подумати про те, як вести профіль. Звичайно, у кожного повинен бути свій погляд і думка, але, як і в попередньому випадку, існує кілька правил, дотримуватися яких необхідно.

 • Індивідуальність. По всьому світу сотні тисяч instagram-блогерів і багато з них просто копіюють один одного, жорстоко вбиваючи власну індивідуальність. Більшість людей з набагато більшою повагою ставляться до тих, хто серед загального божевілля не втратив своє "я" і не женеться за трендами, а прислухається до себе і принципів. Тому, думаючи про те, як швидко набрати лайки в "Інстаграмі", варто пам'ятати про те, що легко набрані лайки так само просто губляться, тому краще зосередитися на індивідуальному стилі.
 • Стиль. Більшість instagram-профілів дотримується певного стилю, що робить його легше для сприйняття. Багато ведуть "Instagram" не тільки у витриманому стилі, але і в кольорі, що користується великим попитом.
 • Регулярність. Для instagram-блогерів вести профіль - справжня робота, яку потрібно виконувати не за бажанням або настрою, а регулярно. Якщо робити пости раз в півроку просто для того, щоб нагадати про себе й показати, що все в порядку, інтерес аудиторії скоро згасне, і повернути його буде дуже непросто.
 • Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

  Як привернути увагу до фотографій і набрати більше лайків і підписників у "Інстаграмі"

  На це питання немає однозначної відповіді - у кожного instagram-блогера індивідуальний шлях до успіху. Однак є декілька хитрощів, що допомагають новачкам в цій непростій справі.
 • Яскравість. Фотографії з більшою яскравістю зазвичай привертають більше уваги користувачів "Інстаграма".
 • Фон. Фото з красивим, ретельно продуманим фоном подобаються людям набагато більше, ніж з чимось сірим і непоказним на задньому плані.
 • Колір. Знімки, на яких переважає один колір, більш симпатичні передплатникам, ніж ті, на яких переважають кілька кольорів.
 • Розкладки. Зробити красиву розкладку непросто - в будинку рідко знаходяться відповідні речі, а ті, що є, дуже складно органічно помістити в кадрі. Однак зусилля, докладені для того, щоб зробити хорошу розкладку, виправдовують себе - це подобається людям, а від того набирає більше лайків.
 • Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

  Хештеги

  Для тих, хто задається питанням, як набрати лайки в "Інстаграмі" без накрутки, але при цьому не може залучити до свого профілю достатньо уваги, хештеги - самий підходящий варіант. Вони використовуються для того, щоб незнайомі користувачі випадково знаходили фотографії - це піднімає активність, адже ті, кому знімок дійсно сподобався, можуть переглянути інші, пролайкать і навіть підписатися. Звичайно, не варто використовувати занадто багато хештегов - серед користувачів соціальних мереж це вважається поганим тоном. Також не рекомендується ставити надто популярні теги, адже при пошуку по них найчастіше можна натрапити на дивні низькоякісні фото, знайти серед яких дійсно гарні буде просто неможливо. Краще всього ставити один-два не дуже поширених хештег, щоб по них приходили люди, яким це дійсно цікаво. Звичайно, багатьом цікаво, які є хештеги для "Інстаграма", щоб набрати лайки. Їх безліч, тому, як сказано вище, краще придумувати щось своє і залучати лише тих людей, які дійсно в цьому зацікавлені.
  Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

  Як набирати живі лайки в "Інстаграмі" або програми для накрутки лайків

  Якщо підписників немає або вони з якоїсь причини не хочуть оцінювати публікації, залишається один варіант. Доведеться накрутити лайки в "Інстаграмі". Для цього в 2018 році існують сотні програм. Тут підібрані найбільш популярні з них.
 • Ad-Social. Безкоштовний сервіс для накрутки лайків, простий у використанні і гарантує 100 % результат.
 • SocPromo24. Безкоштовний ресурс для накрутки лайків, який може допомогти в просуванні не тільки "Інстаграма", але і інших соц. мереж.
 • FastFreeLikes. На цій біржі лайки можна отримувати бали, які або купуються, або заробляються при виконанні різних завдань.
 • Addmefast. Принцип дії аналогічний з попереднім пунктом, лише ця біржа англомовна.
 • Kwork. У цьому додатку накрутка платна, але більш якісна. Адміністрація повністю контролює виконання завдань, тому ризик обману виключений.
 • Звичайно, використовувати будь-які програми по накрутці лайків вкрай не рекомендується, якщо таке помічається, то людина може втратити довіру аудиторії. Однак тим, хто все ж зважився на відчайдушний крок, краще всього використовувати платні сервіси, на яких накрутка здійснюється якісніше, і лайки приходять від реальних людей.
  Як набрати лайки в "Інстаграмі"? Популярність, спеціальні програми для накрутки лайків, живі лайки, цікаві фото і необхідні хештеги

  Підсумок

  Отримати коментарі в "Інстаграмі" і набрати популярність набагато легше, ніж її утримати. Головне - отримувати задоволення від ведення профілю, вкладати в нього душу, і тоді все точно окупиться. Краще всього зовсім не мучити себе питаннями, як набрати лайки в "Інстаграмі", а робити все заради себе. Тоді люди самі потягнуться. Удачі всім початківцям instagram-блогерам, натхнення і гарних ідей!

  Популярі новини
  Загрузка...