Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

1265 0 Новини високих технологій

В житті нерідко бувають ситуації, коли вкрай необхідно знайти якомога більше інформації про певний людині. Це потрібно для самих різних цілей: наприклад, для того щоб познайомитися з ним і сподобатися йому, або щоб знайти людину, який заборгував грошей і тепер не виходить на зв'язок. Навіть зараз, у двадцять першому столітті, при наявності соціальних мереж не завжди всі потрібні дані лежать на поверхні, часом необхідно копнути трохи глибше. Звичайно, не знайшовши необхідної інформації на сторінці людини "ВКонтакте", багато опускають руки і вирішують, що не так сильно їм і потрібен цей чоловік. Однак часом і справді дізнатися все про людину вкрай важливо. Тоді на допомогу приходить інтернет. Як дізнатися все про людину, його суть, електронну пошту і навіть номер телефону? Про все докладніше - у цій статті!

Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

Як дізнатися все про людину

В першу чергу необхідно вивідати базову інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та місце проживання. Ці дані можна отримати, навіть не перебуваючи з потрібною людиною у дружніх стосунках, у крайньому випадку - через його друзів/знайомих. Головне - робити це обережно і ненав'язливо, щоб не викликати зайвих підозр.


Також у легкій, невимушеній бесіді незайвим буде дізнатися, чим людина займається, яке в нього хобі, яку музику він віддає перевагу і які фільми дивиться. Якщо це знайомий з реального життя, обов'язково слід знайти його в соціальних мережах - найчастіше саме там знаходиться дуже багато інформації, яку люди розміщують, навіть не замислюючись про наслідки. По можливості варто поспілкуватися з наближеними до нього людьми: родичами, друзями і просто знайомими. Якщо їх розбовтати, то вони, самі того не підозрюючи, можуть видати багато зайвого і дуже корисного для розслідування. Також багато цікавого можуть розповісти сусіди, особливо бабусі, часто сидять на лавочках біля під'їзду.
Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

Інформація з соціальних мереж

Як дізнатися все про людину? Обов'язково слід досконально вивчити сторінки у всіх соціальних мережах, в яких зареєстрований потрібний чоловік. "Instagram", "ВКонтакте", "Твіттер" та "Фейсбук" - скрізь можна почерпнути корисну інформацію про нього.


Варто переглянути всі фотографії і відеозаписи - по них можна дізнатися про захоплення людини. Незайвим буде перегорнути стіну до самого першого посту і список друзів та підписників.
Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

Як дізнатися інформацію про людині від нього самого

Дуже велика кількість інформації людина може видати сам, навіть не усвідомлюючи цього. Наприклад, його характер можна дізнатися по жестах і міміці. Однак щоб провертати подібне, доведеться вивчити багато тематичної літератури.
Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

Як дізнатися номер телефону

Говорячи про те, як знайти всю потрібну інформацію, не можна упускати з виду таку важливу деталь, як номер телефону. Отже, як дізнатися телефон людини? Для цього існує безліч способів - як платні, так і безкоштовні. Знаючи прізвище, легко можна знайти номер людини за довідниками. Застосовуються і довідники, і результати пошуку в Інтернеті, і бази МВС:
 • Довідник домашніх телефонів. Цим способом користувалися ще задовго до появи мобільних телефонів. Ця інформація не засекречена, і доступ до неї вільний абсолютно кожній людині. Ще десять років тому кожна квартира мала міський телефон. Зараз у них немає ніякого сенсу, тому вони є далеко не у всіх, проте можна хоча б спробувати. Сучасні електронні довідники мають зручну навігацію і можливість пошуку через введення наявної інформації.
 • Купівля або завантаження бази даних. В інтернеті існує безліч сайтів, що видають посилання на спеціальні бази, сформовані операторами стільникового зв'язку ("МТС", "Білайн", "Мегафон" і так далі). Ці бази нелегальні, так як компаніям заборонено викладати їх у вільний доступ. Дана інформація або вкрадена, або скопійована з невідомого джерела, тому їй не завжди варто довіряти хоча б з причини швидкого старіння даних. Такі бази бувають як платними, так і безкоштовними, коли хтось викладає інформацію у відкритий доступ, приміром, на торренти. Якщо подібна база потрібна для одиничного використання, то краще не витрачати грошей і постаратися знайти саме безкоштовну версію.
 • Інтернет-пошуковики. Реєструючись на сайтах і в соціальних мережах, люди часто вказують контакти для своїх друзів. Після введення цієї інформації вона стає видно при запиті в пошукових системах.
 • Правоохоронні органи. У разі якщо людина обриває всі контакти, а причини вийти на зв'язок з ним дійсно важливі, наприклад, борги, при зверненні в поліцію можуть допомогти співробітники правоохоронних органів, у яких є власна база даних.
 • Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

  Як дізнатися електронну пошту

  Також важливою деталлю є електронна пошта. Як дізнатися пошту людини? Зробити це можна декількома способами:
 • По соціальним мережам. Багато користувачі вказують свою електронну пошту в особисту інформацію на своїй сторінці. Також в такій соціальній мережі "Мій світ", можна лише клікнути на значок @ користувача і у вікні натиснути на "Копіювати адресу посилання".
 • Пошуковий запит. Можна спробувати вбити в пошуковику всю наявну інформацію про потрібній людині. Чим більше даних, тим більше ймовірність відшукати пошту.
 • Платні сервіси. В крайньому випадку, якщо вищеперелічені варіанти не привели до успіху, можна скористатися платними сервісами, які допомагають у пошуку інформації про людей.
 • Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

  Суть людини

  Деколи знайдених даних на зразок номера телефону або електронної пошти буде вкрай недостатньо. Найчастіше люди хочуть дізнатися, що знаходиться у людини всередині, його думки, погляди на життя, його характер та інше.
  Як дізнатися суть людини? Це зробити набагато складніше. Буває, щоб пізнати людину, потрібно прожити з ним більше десяти років, а часом і цього виявляється мало. Для того щоб людина по-справжньому розкрився, доведеться розташувати його до себе, викликати довіру. До кожного потрібен індивідуальний підхід, але існує кілька способів, які допоможуть знайти ключик до душі практично будь-якої людини:
 • Розмови про дитинство. Найчастіше саме дитинство - джерело більшості проблем у дорослому віці і багатьох психологічних травм. Розповідаючи про своє дитинство, людина показує свою довіру і виливає душу.
 • Розмови на філософські теми. Дуже часто зрозуміти, що у людини в голові і як він дивиться на світ, допомагають розмови на всілякі глибокі теми: сенс життя, суть людського роду, що таке істина, що всіх чекає після смерті і інші речі, над якими треба міркувати. Саме такі розмови допоможуть ближче пізнати людини, зрозуміти його думки.
 • Розповіді про себе. Як би дивно це не прозвучало, але деколи, щоб краще пізнати людину, треба поговорити про себе. Зачепити найпотаємніші теми, повністю відкритися і показати свою довіру. Помітивши таку щирість, більшість людей відповідають тим же, що допоможе розговорити потрібну людину.
 • Жести і міміка. Як вже було сказано вище, міміка і жести - це те, що ніколи не підведе. Саме вони можуть видати потрібну інформацію, коли сама людина відмовчується або ж відверто бреше.
 • Стресові ситуації. Також чудовим помічником може виявитися екстремальна або просто стресова ситуація. Саме в стані шоку людина найчастіше виявляє свою справжню натуру.
 • Інформація через близьких

  Як дізнатися від іншої людини потрібну інформацію? Щоб розташувати до себе потрібних людей і втертися до них в довіру, є кілька правил, яких варто дотримуватися:

 • Поза. Щоб на рівні підсвідомості викликати довіру людини, можна при розмові копіювати його пози, головне - робити це легко і невимушено, щоб співрозмовник ні про що не здогадався.
 • Жести. Також можна обережно повторювати його рухи, але ні в якому разі не один в один, щоб у людини не виникло ніяких підозр.
 • Теми розмови. Для того щоб розташувати до себе співрозмовника, слід говорити на теми, що цікавлять саме її, і не намагатися говорити виключно про себе. Також не слід засипати друга/родича нескінченними питаннями про потрібному людині, це може насторожити.
 • Компліменти. Для викликання довіри можна робити легкі, ненав'язливі компліменти, головне - не перестаратися з ними і не почати відверто лестити.
 • Обережність. Не варто відразу переходити до потрібної теми, для початку варто якийсь час походити навколо так близько, щоб приспати пильність співрозмовника.
 • Як дізнатися все про людину: способи пошуку інформації, практичні поради

  Підсумок

  Чи можна пізнати людину? Однозначно так! У двадцять першому столітті не складе великої праці як зібрати всю необхідну інформацію про необхідний людині, так і дізнатися, що ж він собою являє, головне - діяти грамотно і не викликати зайвих підозр.

  Популярі новини
  Загрузка...