Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови

109 0 Новини високих технологій

Сервіс TerraMiner, згідно з відомостями, опублікованими в Мережі, створений для користувачів – шукачів надомного заробітку. Як відомо, майнінг в домашніх умовах несе певні незручності, серед яких – велика витрата електроенергії. Рішення проблеми творці сервісу знайшли (про що свідчать рекламні тексти), запровадивши токени TerraMiner.online. Відгуки вкладників і фрілансерів змушують засумніватися в достовірності цієї інформації. Те, що адміністратори сайту називають контрольованими токенами просунуті користувачі називають інакше – «цифровий мотлох».

Що таке маркер?

Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови
Таку назву отримала віртуальна цифрова одиниця, яка принесла в життя інтернет-спільноти нове поняття - «токенизация робочого часу». Творцем сертифіката, якщо вірити інформації, оприлюдненої у Інтернеті, може бути будь-яка людина, якій є чим поділитися з оточуючими (наприклад, своїми знаннями), які, в свою чергу, готові заплатити за наданий цифровий продукт або послугу.


Токени можуть зберігатися у віртуальному гаманці і служити одиницею взаєморозрахунків (bitcoin, приміром, – той самий маркер), захищати власника від хакерських атак, використовуватися в якості акцій або підтвердженням чиїхось майнових прав.

Що ще пропонують власники сервісу

Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови
Якщо вірити рекламним текстам, кожен користувач всесвітньої Мережі, приєднався до TerraMiner, отримає можливість купувати чи орендувати необхідне обладнання зі значною знижкою, а також зможе користуватися унікальним алгоритмом, розробленим командою творців сервісу. Крім того, кожен вкладник в будь-який момент може відстежити шлях, по якому прибуток надходить на його рахунок. На той випадок, якщо майнера розчарує даний спосіб отримання доходу, адміністрацією сервісу передбачена можливість реалізації придбаного устаткування та ліквідації акаунта користувача, вибулого з сайту https://terraminer.online. Відгуки інвесторів (якщо не враховувати фейкові захоплені коментарі) однозначні: свої обіцянки творці проекту не виконують і не збираються цього робити.


Інноваційний майнінг

Сьогоднішнього майнеру - повідомляють власники сервісу - не знадобиться гігантських розмірів обладнання. Кожен отримає в постійне користування свою незначну частину віртуальної майнинговой ферми. Крім того, завдяки TerraMiner вчорашні онлайн-шахтарі сьогодні перетворяться в респектабельних інвесторів криптовалют з можливістю працювати в домашніх умовах і отримувати стабільний дохід. Одна з основних складових оснащення нового зразка – чіпи продуктивністю 4 мегахэша в секунду. Для охолодження ферми використовується суха вода (вбирає тепло субстанція, за консистенцією нагадує дрібний пісок).

Творці сервісу TerraMiner про його достоїнства і недоліки

До переваг проекту адміністрація TerraMiner відносить швидку окупність вкладів, відсутність митних ризиків і простоту бізнес-моделі, розробленої спільними зусиллями групи творців https://terraminer.online.ru. Відгуки просунутих користувачів, які фігурують на сайті в якості інвесторів, свідчать про зворотне. На сайті, вважають вкладники, панує повний хаос.
Найістотнішим недоліком адміністрація називає географічну віддаленість майнинговой ферми від вкладників. Однак користувачі, які поставили перед собою мету якомога більше дізнатися про проект, з цим не згодні: до серйозних недоліків у проекту набагато більше. Просунуті користувачі, чиї відгуки про TerraMiner.порівняйте знайдені в Мережі, впевнені, що недоліки цього проекту створені навмисно, з метою ввести в оману інвесторів і привласнити чужі гроші.

Чому дивуються фахівці

Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови
Одна з причин, що змушують досвідчених майнер називати власників проекту самозванцями, – систематична блокування акаунтів інвесторів, що намагаються зрозуміти принципи роботи проекту і задають дуже багато незручних питань.
Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови
Ще один «гріх» - постійні спроби знизити розмір реальних інвестицій, які користувачі повірили щедрим обіцянкам «команди творців», залили на сайт сервісу TerraMiner. Відгуки самих вкладників свідчать про те, що найбільш великі інвестиції фігурують як втрачені. Швидше за все, вважають вони, з цією ж метою («втратити» вклади) щодоби змінюється адреса віртуального гаманця, призначеного для зберігання грошей інвесторів. Образу викликає у вкладників той факт, що преміальні токени адміністрація проекту нараховує лише найбільш «активним», постійно нагадують через службу підтримки про недотримання встановлених правил.
Почуття тривоги не покидає тих майнер, кому прийшло в голову отримати інформацію про власника домену TerraMiner.online. Відгуки осіб, які взяли на себе цю місію, характеризують обговорюваний проект як фейковий.
Сервіс TerraMiner.online: відгуки, особливості та умови
Причиною особливої нервозності стало оприлюднення відомостей, які опинилися в розпорядженні вкладників готівкових грошей. Замість обіцяного договору позики їм запропонували сумнівну папір, де в якості сторони, що приймає вклади, вказаний громадянин Болгарії, нібито володіє китайською майнинговой фермою. Фрілансери, інвестори і майнеры тим часом спантеличено обговорюють список «фахівців», які на сайті фігурують як команда професіоналів, які працювали над створенням сервісу. Згідно з відгуками про TerraMiner.online, залишеним просунутими користувачами, які взяли на себе працю як можна більше дізнатися про співвласників проекту, у вузькому колі авторитетних програмістів і айтішників про цих людей ніхто нічого не знає. Жодна людина, що складається в цій «команді», не був автором тематичних публікацій, не був помічений на одному фото - або відео-контент Факти, помічені добровільними кураторами, говорять, скоріше, про відсутність на сайті професіоналів. В якості наочного прикладу наведена постійно «падає» форма відновлення паролів. Скептично налаштовані до проекту досвідчені користувачі не сумніваються: профілактичні та інші роботи на сайті не проводяться навмисне. Адже чим більше вкладників «махнуть рукою» на нестабільно працює майданчик, тим більше неврахованих грошей залишиться у розпорядженні адміністрації.

TerraMiner.online: платити чи ні? Відгуки інвесторів

У середовищі онлайн-підприємців добре пам'ятають про скандальну ситуацію, яка виникла в останніх числах січня цього року. Людина з середовища російськомовних інвесторів, що вклав 05 BTC, не дочекався нарахування бонусних токенів і звернувся в службу підтримки. Але замість того, щоб розібратися в настільки делікатній справі і повернути собі добре ім'я, адміністратори вважали за краще вчинити по-своєму Обманутого «ввічливо послали».

Популярі новини
Загрузка...