Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"

280 0 Новини високих технологій

Більшість користувачів, чиї відгуки про міжнародну систему фінансової взаємодопомоги Mobius Line знайдені в Інтернеті, вважають, що обговорюваний проект – класична фінансова піраміда. Той, хто зареєструвався раніше, отримує прибуток за рахунок вкладів учасників, які прийшли на проект пізніше.

Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"

Яку небезпеку таять піраміди з грошей?

Той факт, що фінансові піраміди поза законом, не зупиняє (а іноді саме це і залучає) безліч людей, що прагнуть до пасивного збагачення. Якщо ж говорити безпосередньо про проект Mobius Line, відгуки ошуканих учасників свідчать про наступне:
 • Автори рекламних текстів не приховують і навіть активно афішують причетність даного виду збагачення до фінансових пірамід. Потенційних учасників повідомлять, що вони отримають прибуток за рахунок вкладів безлічі інших людей, які зареєструються після них.
 • Спеціально розроблена і вбудована сайт програма створює враження наступних реєстрацій і перерахувань коштів, які «падають» на рахунок потенційної жертви.
 • Гроші не виплачуються нікому з учасників. Людині, яка вирішила забрати свій заробіток, пропонують спочатку сплатити комісійний збір. Після цього афера вважається завершеною, і організатори проекту втрачають до жертви інтерес.
 • Партнерська програма Mobius Line: відгуки учасників

  Партнери проекту, крім обіцянок високих заробітків, сповіщають потенційних новачків про можливості отримувати прибуток в прискореному режимі. Правда, оцінити такий заробіток зможуть тільки перші десять тисяч учасників. Але абсолютно всі користувачі, що поповнили ряди міжнародної системи фінансової взаємодопомоги Mobius Line і запросили п'ятдесят друзів, отримають подарунок – новенький iPhone з можливістю підключення будь-якого мобільного оператора.


  Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"

  Геть неправду!

  Зміст партнерських контентів напрочуд суперечливо. Судячи з рекламних текстів, опублікованих на деяких сайтах, Mobius Line протиставляє себе фінансових пірамід і навіть «оголошує війну» прихильникам шахрайських схем.

  Не потрібно нікого запрошувати!

  Читаючи і слухаючи рекламну інформацію, оприлюднену партнерами проекту, можна припустити, що в Інтернеті мирно уживаються кілька міжнародних систем фінансової взаємодопомоги з однаковою назвою. Може бути, хтось із учасників партнерської програми був неуважний, слухаючи або читаючи інструктаж наставників? Згідно чергової версії взаємовідносин проекту і користувачів, у залученні нових учасників немає необхідності. Дохід надходить на рахунки користувачів звідусіль – кожна людина, знайомий і не знайомий, зареєструвався раніше чи пізніше, може перетворитися в «фінансового донора».


  Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"
  Певна категорія учасників «партнерки» представляє обговорюваний проект як структуру, аналогічну радянської касі взаємодопомоги. Єдина відмінність – повна анонімність. Учасники не мають поняття, звідки надходять добровільні пожертвування – від рефера, учасника, зареєстрованого в сусідню «гілку», або від невідомого чужинця. Кому вірити? Чиї обіцянки відповідають дійсності, а чиї – ні? Враховуючи все вищеописане, можна припустити, що відсебеньки – це результат творчих пошуків партнерів проекту Mobius Line. Відгуки учасників партнерської програми, вражаючі невідповідностями, можуть бути продиктовані бажанням швидко досягти успіху на шляху рекрутування. Увінчалися їх старання рефоводов успіхом, отримали вони обіцяні відсотки? Це невідомо.

  Mobius Line – лохотрон! Куди йдуть добровільні пожертвування користувачів?

  Згідно інформації, оприлюдненої на одній з партнерських веб-сторінок, вивести прибуток на свій гаманець можна тільки після того, як новачок отримає п'ятдесят переказів від інших учасників (як правило, не відомих йому осіб). Чи це Так? Відгуки учасників свідчать про те, що жодна людина, що зареєструвався на сайті, ще не отримав виплат. Єдиною реальною валютою є добровільний внесок, який залишається в засіках проекту. Наскільки правдиві ці слова, дізнатися неможливо – автори негативних коментарів не побажали оприлюднювати свої справжні імена.
  Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"
  Той факт, що кошти, добровільно перераховуються учасниками, зберігаються на сайті, підтверджений учасниками партнерської програми. Далі, згідно інформації, оприлюдненої партнерами Mobius Line, пожертвування повинні подаватись у дар учасникам, які потребують грошей найбільше. Яким чином організатори проекту визначають, хто потребує більше, а хто менше – невідомо.
  Компанія Mobius Line позиціонує себе як посередник між дарувальниками та одержувачами грошей. Розподіляючи кошти, розробники проекту керуються алгоритмом, іменованим технологією замкнутого списку. Кожен учасник системи може в будь-який час ознайомитися зі статистикою розподілу «дарів», але повернути гроші, які він перерахував сайту, неможливо.

  Попереджені і на всі згодні

  В Інтернеті знайдена інформація, що підтверджує: учасників, ще тільки обдумывающих пропозицію долучитися до спільноти дарувальників, неодноразово попереджають про те, що перерахування власних коштів – справа добровільна. Сума, переведена на рахунок проекту, поверненню не підлягає. Що ж штовхає людей на скоєння необдуманих вчинків? Чому, добровільно розлучившись з невеликою сумою, вони не сумніваються, що цей скромний внесок покладе початок гідного пасивного доходу?
  Міжнародна система фінансової взаємодопомоги Mobius Line. Відгуки користувачів і учасників "партнерки"
  Найбільш правдоподібно виглядає дві версії того, що відбувається:
 • Проект є своєрідним «магнітом» для любителів гострих відчуттів.
 • Реєструючись на проекті, користувачі орієнтуються за першим рядкам рекламних текстів і найбільш коротким відеокліпам, відображає лише основні аспекти взаємодії з Mobius Line. Відгуки ошуканих користувачів підтверджують вірогідність того, що в деталі угоди ніхто з них не заглиблювався.
 • Популярі новини
  Загрузка...