Автоматична система заробітку на email-розсилки. Відгуки досвідчених користувачів і початківців підприємців

287 0 Новини високих технологій

Відгуки про автоматичній системі заробітку на email-розсилках – тема, тісно пов'язана з фактами онлайн-шахрайства. Багато недосвідчені юзери, що потрапили на «гачок» аферистів, кидають подальші спроби розвиватися в цьому напрямку. У деяких користувачів тема заробітку на розсилках «на автоматі» не викликає нічого, крім сміху, проте фахівці вважають, що заробити можна. Судячи по знайденим в Мережі відгуків, автоматична система заробітку на email-розсилках доступна тільки для підготовлених людей, які мають спеціальне освіту.

Як працюють аферисти

У минулому році в Інтернеті широко обговорювалися навчальні курси, автори яких презентували власноруч розроблені програми для email-розсилки. Зокрема користувачі коментували діяльність якоїсь Ольги Фішер, яка на перевірку виявилася вигаданим персонажем.


«Ольга» обіцяє своїм послідовникам навчити їх заробляти на вже сформованих базах підписників. Досвідчені підприємці обурюються! Адже розсилка листів не зацікавленим користувачам зазвичай зосереджується в папці «Спам». Отже, учні «Ольги», які заплатили за навчання, витратили гроші даремно. Користувачі, які потрапили на «гачок» аферистів, повідомляють, що так і не змогли вивести зароблені кошти. Зв'язатися з автором інструктажу вони теж не змогли, зате отримали масу рахунків, що підлягають оплаті. Так і пішли ні з чим, остаточно переконавшись у неспроможності автоматичної системи заробітку на email-розсилки. Відгуки цих людей вводять в оману початківців укладачів розсилок, що, тільки вставши на шлях онлайн-підприємництва, відмовляються від задуманого.


Зворотна сторона заробітку на email-розсилки. Законні способи отримання доходу

Автоматична система заробітку на email-розсилки. Відгуки досвідчених користувачів і початківців підприємців
Інтернет-підприємець не порушить ніяких законів, продаючи в своїй розсилці рекламні пропозиції власників сторонніх сайтів. За умови, що рекламовані послуги або продукти відповідають тематиці розсилки. Цілком можливо, що хтось із підписників зацікавиться пропозиціями рекламодавців, а автор розсилки отримає додатковий дохід. Створити або збільшити передплатну базу можна, задіявши соціальні мережі. Багато підприємців заради такої мети створюють електронні щоденники, сайти або персональні сторінки. Новачки, які не мають стартового капіталу, можуть скористатися однієї з безкоштовних програм для email-розсилки, наприклад Mallrelay.
Автоматична система заробітку на email-розсилки. Відгуки досвідчених користувачів і початківців підприємців
Досвідчені онлайн-підприємці радять своїм колегам-початківцям:
 • не приховувати від потенційних рекламодавців дані про кількість листів, відкритих і прочитаних одержувачами;
 • вказувати скрізь, де тільки можна, вартість своєї розсилки і не забувати публікувати відгуки активних підписників.
 • Новоявленим онлайн-підприємцям, перш ніж перейти до виконання останнього пункту, належить вивчити цінову політику, що діє у їх ніші, а також ознайомитися з розцінками своїх більш досвідчених колег.

  «Повний комплект по заробітку на розсилку email» Павла Шпорта

  Користувач, який назвався Павлом Шпортом, пропонує заробіток, досягти успіху в якому зможе навіть недосвідчений юзер. Причому не просто досягти успіху, а заробляти більше восьми тисяч рублів щотижня.
  Відгуки користувачів, що купили навчальний курс Павла, свідчать про те, що розроблений ним метод цілком життєздатний. Незважаючи на те, що сервіс розсилки email, який обрав Павло, відомий в Мережі як не вселяє довіри. Тим не менш гідно оцінити ідею Шпорта змогли лише просунуті користувачі, програмісти і веб-майстра. «Чайники», судячи за їхніми відгуками, навряд чи розберуться у всіх тонкощах справи

  Основи автоматичної системи заробітку на email-розсилки. Відгуки просунутих користувачів

  Автоматична система заробітку на email-розсилки. Відгуки досвідчених користувачів і початківців підприємців
  Сформувати численну клієнтську базу не означає стати успішним онлайн-підприємцем. Так кажуть досвідчені майстри. Передплатників мало зацікавити, необхідно завоювати їх довіру (зробити так, щоб ні один лист не залишився без уваги). Якщо кожне нове лист не буде джерелом цінної інформації, то з часом одержувач почне сприймати автора розсилки як спаммера. Зацікавлений читач, уважно який перечитує послання улюбленого автора, може згодом стати покупцем продукції, рекламованої в розсилці. При цьому завдання упорядника розсилок - подбати про те, щоб по-справжньому цікава інформація не загубилася на тлі реклами.

  Цікаву розсилку рекламодавці знаходять самі

  Автоматична система заробітку на email-розсилки. Відгуки досвідчених користувачів і початківців підприємців
  Виявивши в Мережі відповідну розсилку, рекламодавці зазвичай самі зв'язуються з автором. На що вони звертають увагу в першу чергу? На кількість листів, відкритих і прочитаних одержувачами. До речі, багато починаючі автори рекламують свої інформаційні продукти в чужих розсилках. Вони не порушують ніяких законів і з часом обзаводяться власною аудиторією.

  Популярі новини
  Загрузка...