Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю

2578 0 Новини високих технологій

В електронній торгівлі велике майбутнє, оскільки кількість інтернет-магазинів постійно збільшується. Потенційним покупцям бажано замислюватися про те, де краще купувати товари. На сьогоднішній день споживчий ринок насичений китайською продукцією.

Загальна інформація

Відносно недавно з'явився інтернет-магазин Wish, що в перекладі означає "бажання". Майданчик організована російськими підприємцями, а офіс компанії розташований у Сан-Франциско. Реклама стверджує, що магазин пропонує широкий асортимент товарів за найнижчими цінами. Інтернет-магазин Wish пропонує унікальну систему знижок та спеціальні програми лояльності для залучення клієнтів. На сайті представлена брендовий одяг, електроніка, аксесуари, взуття та багато іншого.


Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю
Інтернет-магазин Wish позиціонує себе як майданчик, яка спеціалізується на реалізації товарів з Китаю за демократичними цінами. В асортименті представлені різні товари, на яких клієнти можуть заощадити до 80 %. На сайті щогодини проводяться акції і пропонуються знижки на обрані товари. Для любителів шопінгу це незаперечна перевага, що дозволяє задовольнити купівельний інтерес. Однак клієнти закликають не робити замовлення через дану платформу, а деякі відгуки покупців про Wish рясніють такими різкими твердженнями, що це "розлучення" і "лохотрон". Багато говорять про те, що продукція на сайті виглядає набагато привабливіше, ніж у реальності.

Технічна сторона

Незважаючи на те, що сайт має інтуїтивно зрозумілим, що у користувачів виникає ряд питань. Багато відвідувачів не можуть видалити товар з кошика, оскільки на сайті відсутня виділена кнопка. Її замінює маленький хрестик у сірому кружечку.


Серед недоліків сайту можна виділити неповне опис характеристик товарів. Потенційні покупці, які мають досвід придбання товарів через інтернет-магазин, швидко розберуться у виборі і оплаті замовлення. Однак багато відгуки покупців про Wish говорять про незручною системою пошуку товарів і повільної роботи сайту.
Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю
Для проходження процедури реєстрації користувачам достатньо заповнити просту форму, яка містить стандартні пункти. Головна сторінка демонструє просувні позиції. У верхній частині розташована рядок пошуку, в якій можна знайти товар, що цікавить. Далі необхідно вибрати характеристики товару і натиснути на кнопку "Купити". Після цього можна зайти в "Корзину" і сплатити замовлення через спеціальну форму.

Що таке "промокод"?

Промокод - це певний набір символів, які слід ввести в спеціальне вікно. Він надає одноразову знижку покупця в момент оплати товару. Клієнти можуть безкоштовно і легко отримати промокод за посиланням на сайті. Головною умовою отримання промокода є надання продавцю електронної пошти клієнта. Потім на вказану електронну адресу прийде лист з цифрами і буквами.

Як оплатити товар

Розробники постаралися зробити процес покупки товару максимально зручним для клієнтів. Покупці можуть зробити покупки з допомогою банківських карт. При цьому платформа перенаправить клієнта на захищену платіжну сторінку. Якщо у клієнта достатньо грошових коштів та реквізити введені коректно, негайно прийде підтвердження оплати замовлення.
Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю
Покупці можуть скористатися послугою банківського переказу. Однак дана операція може зайняти тривалий час. Після оплати на пошту клієнта прийде повідомлення з реквізитами рахунку. Обробка замовлення буде проводиться в той момент, коли кошти надійдуть на рахунок компанії. Крім того, клієнти можуть скористатися системою грошових переказів або електронними грошима. Платформа гарантує повну конфіденційність та високий ступінь безпеки своїм клієнтам при здійсненні транзакцій.

Відгуки клієнтів

Судити про роботу даного сервісу можна за коментарям клієнтів. Деякі відгуки покупців про Wish повні негативних емоцій, оскільки клієнти розраховують придбати технічно досконалий товар за низькою вартістю. У цьому виявляється разюча наївність, тому їх важко назвати жертвами обману, але в цьому випадку вина лежить не на сайті, а на продавця.
Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю
Клієнти можуть відмовитися від посилки при доставці і найближчому розгляді товару. Безліч претензій викликає і рівень безпеки програмного забезпечення. Багато відгуки покупців про Wish говорять про те, що їх акаунти були зламані зловмисниками, які замінили електронні пошти та адреси доставки. В результаті, клієнти не отримали замовлений товар, а кошти так і не повернулися. Клієнти відзначають низьку якість зворотного зв'язку, оскільки служба підтримки майже не працює.

Тонкощі замовлення через мобільний додаток

На платформі яскраво виражена соціальна складова. Купуючи товари через смартфон, система пропонує запросити друзів із соціальних мереж. Багато клієнтів звернули увагу, що сума придбаних товарів перераховується приблизно в рублях. Це явне невідповідність, яка передбачає подвійну конвертацію. Спочатку всі ціни зазначаються у національній валюти, а потім перераховуються у долари. Щоб усунути недолік, потрібно вивчити політику сайту і відключити push-повідомлення. Інтерфейс програми Wish російською мовою вимагає значних доопрацювань.
Інтернет-магазин Wish: відгуки покупців. Wish: одяг з Китаю
Бічне меню дозволяє перемикатися між різними категоріями товарів. Часто критерії сортування не відповідають фактичному змісту розділу. Також програма видає нерелевантні рекомендації по товарах. Якщо проаналізувати асортимент товарів, можна зробити висновок про те, що цільовою аудиторією магазину Wish є представниці прекрасної статі. Звичайно, завантажити додаток може будь-хто, проте воно не принесе практичну користь, це лише безцільне проведення часу, спрямоване на перегляд взуття, одягу та інших товарів невідомого походження від Wish. Одяг з Китаю відрізняється низькою якістю і невідповідністю картинки на сайті реальному фасоном.

Загальний висновок

Перспективи сайту досить складно оцінити, оскільки кількість негативних відгуків не можуть служити основним критерієм доброчесності даної платформи. Як правило, незадоволені клієнти проявляють більшу активність, ніж покупці, які отримали якісний товар вчасно. Проте сайт не володіє конкурентними перевагами, а якість товарів не відповідає заявленим характеристикам. Незважаючи на численні негативні відгуки клієнтів Wish в Росії користується широкою популярністю, і клієнти регулярно замовляють товари на даному сайті.

Популярі новини
Загрузка...