Сільські жителі в "Майнкрафте"

620 0 Новини високих технологій

Жителями "Майнкрафта" називають доброзичливих мобів, які населяють спеціальні нпр-села. Їх додавання допомогло зробити ігрову атмосферу більш живою і яскравою, а користувачі отримали додаткові можливості, пов'язані з торгівлею і прокачуванням. Виглядають сільські мешканці досить незвично: у них велика голова, зелені очі, густі брови, великі виступаючі носи і схрещені на грудях руки.

Про поведінку

Вдень мешканці "Майнкрафта" можуть прогулюватися по території села і спілкуватися між собою. Якщо гравець підійде ближче, то моб повернеться до нього головою. Про напад і агресивній поведінці з їх боку не може бути й мови — вони дуже дружелюбні. Ударивши якогось жителя, користувач буде атакований залізним големом, який є своєрідним сільським охоронцем.


Жителі вміють поводитися з дерев'яними дверима, відкриваючи і закриваючи їх тоді, коли це необхідно. Так, під час нічних нападів зомбі на село місцеві мешканці намагаються сховатися всередині своїх будинків.
Сільські жителі в "Майнкрафте"

Розмноження

Жителі "Манйкрафта" можуть виявитися дуже корисним юнітом для всіх типів гравців. Саме тому багато хто з них задаються питанням про розмноження сільських мобів, про те, як збільшити популяцію. На щастя, місцеві мешканці вміють самостійно виробляти потомство. Що стосується допомоги ззовні, то наша участь в процесі розмноження може бути як не можна до речі. Робиться це двома способами:
 • Створюємо льох з декількома проходами (дверима). Для його створення можна використовувати задній двір вже існуючого будинку. Головне — це закладений вхід, який не дасть іншим місцевим жителям пробратися всередину. Додаємо дах і висвітлюємо приміщення смолоскипами. Для того щоб новачків вийшло як можна більше, двері необхідно виставляти у кілька рядів.
 • Створюємо горище в будь-якому відповідному будинку. Як і в попередньому випадку, головний прохід тут повинен бути завалений чим-небудь важким (наприклад, каменем).
 • Додаткові факти

  Сільські жителі в "Майнкрафте"
 • Після оновлення 1.8 збільшення популяції жителів можливо тільки за умови постачання їх хлібними запасами (пшениця, картоплю чи моркву). Якщо в селі є спеціальна плантація, за якою доглядає моб, одягнений у коричневу робу, то така необхідність відпадає.
 • Жителі "Майнкрафта" можуть користуватися сходами.
 • Якщо переглянути jar-файл, то можна дізнатися, що існував другий варіант зовнішності сільських мешканців. Ранні моби нічим не відрізнялися від головного персонажа.
 • Версія 12w34a внесла в поведінку жителів спеціальна зміна, при якому стан операції перестало залежати від агресивної поведінки гравця.
 • Діти-мешканці не доступні для торгівлі.
 • Версія Minecraft.142 подарувала користувачам можливість самостійно створювати села і мешканців-зомбі.
 • Звичайні мешканці-моби можуть бути "заспанены" через певну команду (тільки до оновлення 1.8).
 • Корисний мод Helpful Villagers

  Сільські жителі в "Майнкрафте"
  Серед величезної кількості модифікацій, створених спеціально для Minecraft, існує окрема категорія, яка спрямована конкретно на місцевих жителів. Helpful Villagers — мод на розумних жителів "Майнкрафта", додає в гру багато нових можливостей. Головна зміна полягає в тому, що гравець стає правителем місцевої села, мешканці якої постійно працюють, вирощують їжу, добувають різні руди, а також займаються іншими корисними справами. Крім слухняної поведінки, моби обзаводяться власними територіями і инвентарями. Таким чином мод на жителів "Майнкрафта" дозволяє використовувати сільських мешканців в якості особистих помічників. Якщо гравець поділиться з мобом своїми предметами, то той почне ходити за ним по п'ятах, виконуючи роль ходячого скрині. Це дійсно дуже весело і зручно!

  Популярі новини
  Загрузка...