Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?

98 0 Новини високих технологій

Почнемо з того, що в Black Desert дуже багато різних рецептів, які дозволяють алхімікові створювати всілякі зілля і так далі. У мережі вже з'явилася ціла купа рецептів, тому що Liquid Clear Reagent - рідкий реагент в Black Desert - має певну цінність – з його допомогою можна зробити різні речі. Якщо є алхімічний стіл, і навички прокачані, то можна приготувати зілля. Наприклад таке, щоб поліпшило бойової навик. Або швидкість пересування. Або кількість досвіду. І ще безліч інших. Є короткочасні, є довготривалі.


Чому саме алхімія?

Треба сказати, що займатися цією наукою буде нелегко спочатку. Тому що потрібна ціла купа матеріалів, що видобуваються в садівництві, сільському господарстві та так далі. Також знадобляться вклади, щоб ваші робочі працювали, ну і природно сховище, де буде зберігатися всяке-різне.
Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
Але при цьому всьому ви можете зробити прекрасні еліксири, за допомогою яких поліпшуються здібності, робляться камені, компоненти і так далі.

Основи

Щоб гравець зміг оволодіти ремеслом алхіміка, він повинен знати алхімічні матеріали. Але найголовніше - він повинен вміти приготувати рідкий реагент в Black Desert, і є ще порошковий. Ці два компоненти дуже важливі, тому що практично всі інші реагенти, зілля, есенції складаються саме з них. Алхімік повинен вміти створювати ці заготовки, а також добре знати, де можна знайти для них складові.

Навіщо це треба?

Багато хто задається питанням про те, які має властивості рідкий реагент в Black Desert. А навіщо він взагалі потрібен? Все дуже просто. Багато реакції і перетворення в алхімії потребують каталізаторі, власне, рідкий реагент і є даними каталізатором. Більшість різних матеріалів потребують регента, оскільки він входить до їх складу.


Наприклад, розчинник для металів. Причому рецепт досить простий, навіть новачок може його зробити. Будь початківець алхімік повинен вивчити напам'ять в Black Desert рецепт рідкого реагенту.

Що потрібно для виготовлення?

Щоб робити компоненти, вам знадобиться інструмент. Будь-який постачальник товарів з радістю продасть вам цю штуку. Як же його відшукати? Знайдіть міні-карту, там поруч є віконечко з НПС. Там потрібно вибрати "товары". Але інструмент можна поставити лише в свою резиденцію.
Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
Розташувати можна в тому місці де ви живете, і місто можна вибирати будь-який, однак досвідчені гравці радять віддати перевагу Olvia. Це місто буде першим, де ви створюєте свого персонажа. У чому його перевага? По-перше, там кожен день виходять газети, присвячені алхімії, за допомогою яких можна отримати навички. По-друге, недалеко знаходиться диспетчер сховища. До речі, алхімія і готування мають однакову кнопочку, яка називається "Безперервне виробництво". Тобто в котел потрібно покласти інгредієнти, необхідні для створення одного якогось предмета. Потім ви просто натискаєте кнопку і вибираєте кількість повторень. Підходьте до інструменту, натискаєте кнопку «R», вибираєте правою кнопкою інгредієнти для одного предмета. Потім ви натискаєте кнопочку «Проводити безперервно». Внизу наведена фотографія для кулінарії, але процес практично не відрізняється і для алхімії.
Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
Просто введіть потрібну кількість, при цьому, щоб зробити якомога більше, слід натиснути «F», або «Максимальну кількість». Потім натискаєте «ОК» і робите стільки предметів, на скільки у вас вистачить енергії або інгредієнтів.

Необхідні предмети і де їх брати

Щоб створити рідкий реагент в Black Desert, необхідно дещо зібрати:
 • По-перше, потрібна одна сіль.
 • По-друге, очищена вода.
 • По-третє, трава світанку, Sunrise Herb, а просто кажучи календула.
 • По-третє, дика трава.
 • Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
  Щоб отримати очищену воду, у постачальника матеріалів потрібно купити порожню пляшку. Поставте її поряд з річкою, а отримавши річкову воду, треба її переробити за допомогою кнопки (L).
  Однак на кожну пляшку вам буде потрібно 2 енергії – одна для отримання води з річки, друга для очищення. По мірі підвищення свого рівня ви будете отримувати дві очищені води замість однієї випадковим чином. Дика трава може бути замінена на бур'яни (від одного до п'яти), причому кількість залежить від вашого алхімічного навички. Збираючи дикі трави, ви можете отримати бур'ян, однак швидкість випадання його знижується з підвищенням вашого навику збору. Щоб отримати сіль, йдіть в таверну і купуйте її у торговця. Календулу ви можете знайти за допомогою робітників від вузла замку Крон на схід від Хайделя.
  Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
  Або зібрати самостійно, або спробувати виростити. Взявши мотику, прочешіть трохи зарості трави, і ви обов'язково знайдете календулу. Цей рецепт дуже простий, і його може втілити в життя навіть новачок. Тренуючись у виготовленні цього компонента, ви можете значно поліпшити навички алхіміка.
  Як самостійно виготовити рідкий реагент в Black Desert?
  Якщо вам ліньки шукати інгредієнти, і у вас є гроші, можна піти на аукціон і купити все там. Якщо ж ви не хочете займатися алхімією з якихось причин, то там же продаються і реагенти.

  Навіщо потрібен рідкий реагент в Black Desert?

  Liquid Clear Reagent - каталізатор для багатьох реакцій в алхімії. Він використовується при створенні численних еліксирів і важливих інгредієнтів. Наприклад:
 • Зілля захисту.
 • Зілля душі.
 • Бальзам хоробрості.
 • Зілля регенерації.
 • Кров мудреця.
 • Розчинник для металів.
 • Бальзам хоробрості.
 • Еліксир темних вод.
 • Також необхідний для створення алхімічних каменів. Як ви бачите самі, рідкий реагент в Black Desert - дуже важлива річ, тому опанувати рецептом його створення для алхіміка просто борг честі.