Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

120 0 Новини високих технологій

Суперечки, що краще Т62А або "Об'єкт 140", ведуться фанатами гри «Світ Танків» вже досить довгий час. Всі користувачі, які йдуть шляхом прокачування до машини Т54 і далі, рано чи пізно стикаються з цим завданням. У даній статті розглянуті всі плюси і мінуси двох моделей техніки, проведено порівняння з результатами, які допоможуть визначитися з вибором.

Порівняння в захисних здібностях

Визначити, що краще Т62А або "Об'єкт 140", досить непросто на увазі дуже схожих тактико-технічних характеристик. Різниця в кількості одиниць здоров'я між ними мінімальна. У першої машини рівно на півсотні більше, ніж у другій, що в бою тільки в самих рідкісних ситуаціях буде мати значення. У лобі захист "Об'єкт 140" на 2 мм тонше, але борту башти сильніше укріплені на цілих 16 одиниць. Плюс у нього борту на 5 мм і корму на 10 більше сильно укріплені. Це значні показники, які дозволяють вирватися вперед у суперництві. Для більшості танків така різниця при пробитті не буде грати ролі, але її потрібно враховувати.


Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Порівняння швидкості і рухливості

Визначити, що краще Т62А або "Об'єкт 140" за характеристиками мобільності, може бути навіть важче, ніж у випадку з захистом. В виду того, що перший танк має велику масу, то її пікова швидкість на п'ять одиниць нижче. Ця різниця між 50 і 55 км/год буде відчуватися тільки на довгих дистанціях. Т62А відмінно показує себе на грунтовій місцевості і швидше набирає розгін. В пересуванні по неперетинання місцевості на перших порах він буде вигравати у "Об'єкт 140". Сюди ще варто приплюсувати більш швидку здатність повертатися для першої машини в списку. Дуже рідко доводиться довго їхати по одній дистанції, а тому цей фактор також слід враховувати. У підсумку лідерство з цієї категорії варто віддати Т62А, адже маневреність цього танка вище, а суперництво на далекі дистанції без єдиного повороту буває вкрай рідко.
Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Пробиття вежі

Якщо визначати танк, який краще Т62А або "Об'єкт 140" буде в плані захищеності вежі, то тут безперечне лідерство у першої машини. У цієї техніки є два люка, але розташовані вони досить цікаво. Один з них на командирській вежі ближче до корми, яка зазвичай ніколи не підставляється грамотними користувачами. У "Об'єкт 140" ситуація набагато гірша, адже люки достатньо видимі з будь-якої позиції. Якщо його засічуть на позиції, тоді пробиття в ці точки точно не уникнути. На високих рівнях користувачі обов'язково будуть пам'ятати про цю слабкість. Якщо ж потрапити у вузький простір, вежа може зіграти роль " ахіллесової п'яти, яка призведе до поразки. Саме тому в подібному порівнянні Т62А і "Об'єкт 140" першість отримує перша машина. Фактор досить спірне, адже не є надто вагомим доказом, але при огляді двох дуже схожих зразків техніки відштовхуватися доводиться навіть від подібної інформації.
Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Обертання башти з моделюванням ситуації

Професійні гравці в суперечці, що краще Т62А або "Об'єкт 140" в плані маневреності в бою, віддадуть першість першій машині ще й по параметру обертання башти. Перший танк розгортає її на вісім градусів на хвилину більше, ніж у його суперника. Багато користувачів не відчують суттєвої різниці, поки не потраплять в стыковую ситуацію між ними. Якщо дані одиниці техніки будуть рухатися назустріч з обміном пострілів, то збита гусениця у "Об'єкт 140" буде дорівнювати поразки. Поки відбуватиметься ремонт, Т62А почнеться кружляти і зможе зробити два, а іноді і три додаткових пострілу. Плюс у нього хоч трохи, але більше здоров'я, а в цій ситуації воно буде важливіше показника на швидкості 5 км/год більше. Враховуючи відкриті люки в башті висновок між тим, що краще Т62А або "Об'єкт 140" Blitz WoT у таких битвах очевидний. Проблема тільки в тому, що у випадкових баталіях такі сутички можуть не відбутися навіть один раз на тисячу матчів.
Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Пробивна потужність

Як визначити, який танк краще - Т62А або "Об'єкт 140" - в атакуючих здібностях, якщо у них однакову знаряддя, для багатьох залишиться загадкою. У цьому випадку користувачам необхідно взяти до уваги факт того, що кут вертикального наведення у другого танка все ж на один градус більше. Це плюс для тих професіоналів, які вміють використовувати навіть самі незначні переваги своєї машини проти суперника. Звичайний казуальний користувач цього не відчує і скаже, що У-8ТС у цієї техніки нічим між собою не відрізняється. В іншому ж гармата відмінно себе показує на ближній дистанції і у веденні поразки з більш далеких точок. Точність у неї на вищому рівні, а швидке зведення дозволяє виходити переможцем з багатьох зіткнень. Це стосується двох машин, які повинні це використовувати в кожному матчі. У цьому порівнянні можна записати очко на користь "Об'єкт 140", хоч для багатьох користувачів це не буде грати ніякої ролі.
Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Підсумки

Що краще в WoT - Т62А або "Об'єкт 140" за характеристиками в матеріалах, вище можна сміливо визначити. Так як характеристики вибиралися досить спірні, а відриви були мінімальними, той і переможець не буде явним лідером. У "Об'єкт 140" репутацію занадто сильно псує вежа, яку при необережному русі проб'є будь-який більш-менш вправний гравець. Саме цей фактор зіграв не на його користь у подібному битві. Показники більшої захищеності корпусу не скасовують факт наявності слабкої точки. Т62А легше пробити в борти з кормою, але броні вистачить для повноцінних битв. Програш в один градус за УВН і 5 км/год швидкості легко компенсуються більш швидким поворотом танка, а в особливості вежі. Саме тому для звичайних користувачів Т62А буде більш зручним з додатковим здоров'ям і маневреністю. Професіоналам в категорії середніх танків з правильним використанням прикриття місцевості своєї вежі і реалізацією переваги у ПВН "Об'єкт 140" сподобається більше.
Т62А або "Об'єкт 140": що краще вибрати?

Тактика

Коли користувач визначився з тим, Т62А або "Об'єкт 140", тоді час згадати про тактику. Агресивна гра, як і на їх попередника Т-54 повинна переважати на більшості карт. Хороша гармата з швидким зведенням і великою точністю закликає робити це. Виходячи з характеристик противника, гравцеві залишається визначити вигідну для себе дистанцію і починати вести бій. Для Т62А має сенс взаємодіяти більше з командою, адже іноді швидкість підведе зі своєчасним вибором позиції. Підтримка в командних сутичках скорострільністю також буде високо оцінена союзниками. "Об'єкт 140" може легко полювати на поодинокі мети при розумінні всієї ситуації на полі. У нього більш броньований лоб, який можна не соромитися підставляти під удар, якщо перед вами не Е100 ИС7 або щось в цьому роді. Головне, постійно пересуватися і пам'ятати про слабкості в маневреності. У результаті обидві машини мають право на життя, вони досить схожі і унікальні одночасно.