Нашивки у "Варфейс" різного типу

82 0 Новини високих технологій

Нашивки у «Варфейс» представляють інтерес для кожного гравця, адже показують його майстерність перед іншими користувачам. Що вони собою уявляють, навіщо потрібні і як досягаються, повністю описано в статті. Ця інформація може стати в нагоді будь-якій людині, який вирішить розважитися у проекті.

Що це таке і стандартні різновиди

Нашивки у «Варфейс» грають роль найбільш значущих досягнень на облікового запису гравця. Це знак того, що людина провів багато годин в межах проекту, доказом майстерності і наполегливої праці. Якщо в команді члени мають нашивки, то за злагодженість дій і професіоналізм можна не переживати. Такі люди цінуються в будь-якій групі, спільні місії з ними проходити - одне задоволення, а тому всі гравці прагнуть їх одержати.


Нашивки у "Варфейс" різного типу
Одними з найбільш простих досягнень у списку буде вбивство п'ятнадцяти тисяч ворожих персонажів з певного типу зброї. Сюди входять стрілецькі і холодні різновиди. Такий тип нашивок називається знавець рівня «Абсолют». Розробники проекту, видаючи цей знак, дають зрозуміти, що це майстер боротьби у своєму стилі.

Інші типи

Нашивки у «Варфейс» будь-якого типу дістаються нелегко, і гравцеві доведеться витратити багато годин на те, щоб здобути хоча б одну з них. Якщо користувач любитель ПВЕ забігів і проходжень різних місій, тоді слід вибирати складність «хардкор» запускати режим «Абсолютна влада» і намагатися закінчити першу сотню. Тоді нашивка «Агент зі стажем» гарантована. Для любителів боїв з іншими гравцями ряд досягнень. За входження в список перших ста кращих гравців у режимі «Абсолютна влада», але з битв проти реальних ворогів, видається титул майстра.


Нашивки у "Варфейс" різного типу
Є нашивки у «Варфейс», які можна побачити в одиничних екземплярах. Наприклад «Переповнила сила», яка видається тільки тим, хто зумів зайняти перше місце в ПВП забігах вищезазначеного режиму. Такий знак для персонажа є найкращим нагородженням і доказом майстерності. Є також нагорода за п'ять запрошених рефералів, які виконали всі завдання у програмі запрошення друзів. Якщо гравцеві вдасться залучити до грі таких людей, тоді йому видадуть досягнення «Натхненник».

Нашивки за операцію «Прип'ять»

З додавання в гру нової операції, яка відправляє користувачів на пригоди в Чорнобиль, користувачі відразу зацікавилися можливими досягненнями. Нашивки за «Прип'ять» в «Варфейс» отримати досить просто. Необхідно просто мати в освоєнні один з класів персонажів (інженер, медик, снайпер, штурмовик), зібрати хорошу команду і почати проходження на рівні складності «профі». Якщо це вдасться зробити хоча б один раз, тоді розробники нагородять профіль досягненням «Дослідник зони».
Нашивки у "Варфейс" різного типу
Для самих хардкорних гравців передбачені такі нашивки за «Прип'ять» в «Варфейс» як «Сталкер-ветеран» та «Гамма-промені». Перше досягнення передбачає виконання тих самих умов з проходженням на рівні складності «профі», але без єдиної смерті. Другу нагороду можна отримати тільки після 222 подвійних вбивств при проходженні місії в чорнобильській зоні. Питань з тим, як отримати нашивку «Варфейс» даного типу не мають виникнути. Потрібно просто наполегливо тренувати стрілянину, командну роботу і вивчати карту.

Новорічні нашивки та інше

Напередодні зимових свят в гру найбільшу популярність набирають новорічні нашивки у «Варфейс». Їх не так багато, але додати в колекцію захоче будь-який користувач. Головною з них буде колекційне досягнення, пов'язане з новорічним марафоном. Розробники регулярно його проводять, і щоразу дарують новий знак. Під святковий настрій також підійдуть нагороди за бої на новорічних версіях режиму «Виживання», особливо на карті «Сибір». Тут за п'ять раз зайняте перше місце в рейтингу видадуть барвисту нагороду з тематичним оформленням.
Нашивки у "Варфейс" різного типу
Також передбачені новорічні нашивки у «Варфейс» один раз, 50 і 100 лідируючих позицій. Варто також зазначити, що в статті відзначені тільки тематичні досягнення, а також найпопулярніші. Автори проекту передбачили нашивки за операції, спеціальні вбивства, захоплення точок, киберспортивные змагання і ще багато інших дій. Деякі з них можна досягти простий завзятою грою, а інші тільки наполегливим прагненням отримати саме цю нашивку.