Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?

361 0 Новини високих технологій

Як правило, будь-який позашляховик оснащений механічною коробкою передач. Адже тільки механіка дозволяє розхитувати автомобіль при застряванні, а також завжди дозволить буксирувати і бути буксированим, на відміну від автоматичної коробки.

Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
З іншого боку, АКПП дозволяє зробити водіння автомобіля більш зручним. Крім того, в різних умовах експлуатації "УАЗ-Патріот" з АКПП може бути просто необхідним. Однак, кожен водій сам вирішує, чи потрібна йому автоматична коробка чи ні.

Переваги АКПП

"УАЗ-Патріот" з АКПП має наступні переваги використання:
 • Відсутність необхідності ручного перемикання передач. Це перевага помітно в умовах міського руху або в умови неякісних доріг, коли передбачається, що швидкість змінюється рідко.
 • Дуже швидкий і плавний розгін. Це властивість дозволяє реалізувати всі можливості двигуна. Допомагає здійснювати обгін.
 • Оптимальний режим тяги провідних коліс. В умовах бездоріжжя, заметів і розмитих доріг їзда повинна не допускати ситуації, коли провідні колеса буксируються. АКПП реалізує рух «внатяг».
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
 • Недоліки використання АКПП

  Крім переваг, "УАЗ-Патріот" з АКПП має ряд незручностей:
 • АКПП не дає автомобілю можливості розгойдатися при застряванні, так як коробка не дозволяє максимально реалізувати швидку зміну напрямів вперед-назад. Однак водій, як правило, може витягнути машину власними силами. Наприклад, з допомогою лебідки.
 • Відсутність можливості запустити автомобіль буксиром, так як такий запуск може спровокувати поломку АКПП. Проте, можна використовувати асистенти швидкого старту чи звичайне прикурювання.
 • Буксирування можливе лише на малій швидкості і на невеликі дистанції.
 • Збільшена витрата палива.
 • Дорожнеча обслуговування з-за постійної необхідності зміни масла. Крім того, ремонт АКПП зазвичай можуть здійснювати тільки фахівці.
 • Крім того, багато водіїв помічають напружений стан правої ноги в моменти, коли потрібно часто стартувати і гальмувати.
 • А ще, АКПП повільно перемикає передачі при різкій зміні швидкості, а також зовнішніх умов руху.
 • Модернізація "УАЗ-Патріот"

  Всі поліпшення автомобіля "УАЗ-Патріот" наближають його конструкцію до конструкції автомобіля з повним приводом.
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
  У 2013 році компанією Dymos була проведена установка АКПП на "УАЗ-Патріот" не з важільним управлінням роботою трансмісії, а з перемиканням режимів, здійснюваним за допомогою селекторного рукоятки. Режимів було кілька: задній, повний, а також повний з понижувальною передачею привід.


  Також компанія оголосила, що нова роздавальна коробка зможе працювати з дизельним мотором, на підставі чого багато автолюбителів подумали, що буде випущений УАЗ з АКПП. Крім того, в автомобілі буде встановлено турбонагнітач, який забезпечить зменшення об'єму і збільшення потужності й крутного моменту нового бензинового двигуна.

  Особливості оновленої трансмісії

  Компанія Dymos випускає нову роздавальну коробку, яка замість використання блокованою міжосьового і колісного диференціала сама представляє з себе міжосьовий диференціал, іноді понижуючий ряд і підключає передні колеса.
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
  Весь приводний механізм постійно знаходиться в замкнутому стані, що допомагає уникнути надмірного навантаження на його елементи, а внаслідок їх швидку зношуваність. Крім того, було змінено місце установки роздавальної коробки, а також додані супорти, що забезпечило поліпшення гальмування. Крім цього, компанія Dymos збільшила кількість передаточних чисел для понижуючого ряду, що дозволило поліпшити тягові характеристики автомобіля. Також в майбутньому виробники збираються задіяти дизельний мотор і новий бензиновий двигун. Всі ці зміни сприяють надлишку тяги, а значить, позитивної характеристики роботи "УАЗ-Патріот".

  Чого чекати в перспективі?

  У перспективі планується пропозицію по стиковці АКПП. Швидше за все, цим займеться згадана вище компанія. Це дозволить уникнути великих витрат по підгонці вузлів один до одного.
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
  Дата виходу "УАЗ-Патріот" (2018) з АКПП поки невідома. Тому автолюбителям доведеться набратися терпіння і стежити за новинами. Точно відомо, що в 2017 дата виходу "УАЗ-Патріот" з АКПП названа не буде. Наступної моделі автомобіля "УАЗ-Патріот" планується поставити новий кузов і встановити систему безпеки, яка захистить автомобіль від заметів, а також буде розподіляти гальмівний шлях. Всі вищенаведені зміни допоможуть наблизити автомобіль до повнопривідною системою. Але чи залишиться при цьому "УАЗ-Патріот" суворим еталоном бездоріжжя, який буде доступний в обслуговуванні? Відповіді немає. Всі зміни взяли свій початок від спроби встановлення АКПП. Зміни дали множин переваг та недоліків у водінні. Ці зміни можуть зробити водіння більш зручним, з одного боку, але і стати провокатором частих поломок, з іншого боку.

  Особливості і характеристики "УАЗ-Патріот"

  Автомобіль є сучасним кросовером, який має суцільнометалевий кузов. Ця модель дуже містка і зручна. Вона оснащена великим багажником, у якому, при бажанні, можна встановити чотири сидіння. Дану модель випускають з бензиновими або дизельними двигунами з механічною коробкою передач. У число змін, вчиненими на "УАЗ-Патріот" за кілька років, входять: встановлення якісного статора з генератором, зміна оббивки, вдосконалення зручності педалі. Через два роки ульянівські інженери змінили грубку і встановили нову вентиляційну систему в автомобілі. У 2012 році було здійснено перший великий рестайлінг. Існують три основні комплектації "УАЗ-Патріот": «Класик», «Комфорт», «Лімітед».

  Підвіска, ходова, безпека

  Дана модель має просту і надійну залежну пружинну підвіску. До заднього мосту застосовуються напівеліптичні ресори.
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
  Автомобіль, незважаючи на свою полноприводность, не має постійного повного приводу на кожне колесо. Двоступенева роздатка знижувальна, в той час, як підключається передній міст. З системи безпеки можна виділити ремені, подушки безпеки, ABS, EBD і вал керма, який при ударі ламається. Всі новоизменения вдосконалюють конструкцію автомобіля. Однак, виходячи з своєї вартості, автомобіль не буде оснащений занадто дорогими компонентами.
  На даний момент фахівці ведуть підрахунок зміни ціни "УАЗ-Патріот" з АКПП при установці АКПП. Базова комплектація коштує близько 550 тис. рублів. При установці АКПП без урахування інших змін ціна зросте на 100-150 тис. рублів.

  Виробникам потрібно докласти зусиль для гідної конкуренції моделі в 2018 році з такими автомобілями, як Duster або "Шевроле-Нива", полюбилася народові. Ці порівняння як не можна до речі підходять для вторинного ринку. Наприклад, автомобіль «Шевроле-Нива» 2010 року випуску в хорошому стані коштує близько 260-270 тис. рублів, у той час як новий автомобіль - близько 500 тис. рублів. При цьому комфортність салону поки не на стороні УАЗ. Тому порівнювати "УАЗ-Патріот" краще з автомобілем Lada 4x4.

  Потрібна АКПП "УАЗ-Патріоту"?

  Питання про те, чи потрібна автоматична коробка передач "УАЗ-Патріоту", задають багато шанувальників даної моделі. Такий крок може бути ефективним для відновлення цільової аудиторії у Ульяновського заводу. Але чи буде ефективний сам автомобіль? Вже кілька років автолюбителі чекають появи АКПП. За цей час у моделі з'явилися суперники фірми Great Geely. Їх автомобілі, хоч і мають велику мету, але обходять УАЗ в комфортності салону по багатьом аспектам. Цільовою аудиторією автомобіля "УАЗ-Патріот" будуть любителі ТаГАЗов і раніше згаданих китайських виробників. Це будуть ті люди, які здатні віддати за джип від 500 тис. до 1 млн рублів. Природно, за виплачені гроші люди захочуть побачити максимально багато можливостей.
  Коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?
  В інтернеті можна відшукати відео, як умілі автолюбителі змогли переробити "УАЗ-Патріот" на АКПП. При цьому вона завелася і поїхала не гірше, ніж автомобілі тієї ж моделі з механічною коробкою передач. Тому можна розраховувати офіційний випуск машини "УАЗ-Патріот" з автоматичною коробкою, який чекають ще з 2015 року. Протягом цього часу шанувальники цієї моделі задаються питанням про те, коли вийде "УАЗ-Патріот" з АКПП?

  Висновок

  Швидше за все, нова автоматична коробка буде мати 5 або 6 передач. Ульяновський завод поки не розкриває секрет, хто буде її виробником. Було б добре, якби усі внутрішні компоненти автомобіля "УАЗ-Патріот" виробляли вітчизняні заводи. Це дозволить зменшити витрати на виробництво нової АКПП, а також зробити дешевим її обслуговування. На даний момент точна дата виходу "УАЗ-Патріот" з АКПП невідома.

  Популярі новини
  Загрузка...