Телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки, характеристики і програмна оболонка

315 0 Новини високих технологій

Відмінно підходить для створення преміальних домашніх мультимедійних центрів з високим ступенем функціональності телевізійне пристрій Sony KDL-43WE755. Відгуки фахівців і його власників, технічні параметри, огляд програмної оболонки і порядок налаштування даного рішення будуть у цьому матеріалі розглянуто і описано. Найбільший інтерес цей огляд являє для потенційних покупців цього телевізора.

Телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки, характеристики і програмна оболонка

Позиціонування, комплектація

Умовно до телевізійних рішенням преміального рівня можна віднести Sony KDL-43WE755. Відгуки вказують на повну відповідність його технічних специфікацій такого позиціонування. Єдине, чого не вистачає - це підтримки UHD або 4К. В іншому ж можна виділити наявність таких атрибутів у нього:


 • Висока якість виведеного зображення.
 • Велика діагональ екрану.
 • Розширена і функціональна програмна оболонка.
 • Відмінний список портів.
 • Стильний дизайн.
 • В результаті отримуємо флагманську мультимедійну систему від відомої японської компанії, яка спеціалізується на виробництві якісної електронної техніки. Список поставки даного пристрою включає таке:
 • Телевізор.
 • Пульт управління і набір батарейок до нього.
 • Фірмова і одночасно стильна опора з системою монтажу.
 • Керівництво користувача. У ньому також є і гарантійний талон.
 • Силовий шнур.
 • Набір брошур, з детальним оглядом можливостей такої мультимедійної системи.
 • Яких-небудь нарікань наведена раніше комплектація вже точно не викликає. Виробник в неї включив все найнеобхідніше.

  Параметри зображення

  Просто відмінною якістю виведеного зображення може похвалитися LED-телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки при цьому виділяють відмінну передачу кольору картинки і контрастність. Номінальна довжина діагоналі екрана відповідає 43". Найбільший формат виведеного зображення - FullHD або ж в пікселях отримуємо 1920 х 1080. Частота оновлення зображення становить 400 Гц. Поверхня дисплея матова, а кути огляду досягають 178 0 .


  Всі ці значення вказують на те, що до якості картинки вже точно ніяких питань не виникає. Звичайно, в специфікаціях відсутня підтримка UHD, але поки що цей стандарт не отримав такого широкого розповсюдження, бо в цьому немає нічого страшного.
  Телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки, характеристики і програмна оболонка

  Звук

  Певні питання виникають до організації звукової підсистеми Sony KDL-43WE755. Відгуки деяких власників вказують на недостатній рівень потужності її звучання, який обмежений лише 10 Вт. У неї виробник включив 2 динаміка. Номінальне значення потужності кожного з них дорівнює 5 Вт. Більшість конкуруючих рішень здатне видавати звук на рівні 16-20 Вт. Тому при такому порівнянні герой цієї статті трохи програє своїм прямим конкурентам. Своєрідним способом поліпшення якості роботи акустичної системи є технологія Dolby Digital. Вона активується в опціях програмного забезпечення. Суть її зводиться до того, що динаміки переходять в режим об'ємної видачі звукового сигналу, і це значно підвищує його якість. Також існує можливість підключення зовнішніх акустичних систем до цього мультимедійного центру. Причому для цих цілей можна використовувати як і гніздо 35 мм, так і оптичний порт SPDIF. А ось підтримка технології бездротового підключення до зовнішніх стереосистем за допомогою Bluetooth в цьому випадку не передбачена з тієї причини, що відсутній відповідний передавач.

  Комунікації. Програмна складова

  Наявністю просто відмінного переліку можливих способів підключення може похвалитися розглянутий в цьому огляді преміальний телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки в обов'язковому порядку виділяють наявність у ньому бездротового передавача Wi-Fi. Крім нього, до глобальної павутини можна також підключитися за допомогою порту RJ-45 але в цьому випадку необхідно використовувати виту пару. Список провідних способів включення складається з портів HDMI (2 шт.), USB (2 шт.), SCART (1 шт.) і RCA (теж 1 шт.). В якості програмної оболонки в цьому випадку виступає "усічена" версія Android. Можливості останнього доповнені функцією Smart TV від компанії "Соні".
  Телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки, характеристики і програмна оболонка

  Короткий порядок налаштування

  В процесі установки ніяких проблем не повинно виникнути з Sony KDL-43WE755. Відгуки експертів вказують на максимальну простоту виконання такої операції. Остання, у свою чергу, складається з таких етапів:
 • Збирання та підключення мультимедійної системи.
 • Включення і пошук каналів з використанням технології автопошуку.
 • Налаштування мережевого підключення.
 • Інсталяція прикладних утиліт.
 • Після цього телевізор вже повністю налаштований і готовий до експлуатації.
  Телевізор Sony KDL-43WE755. Відгуки, характеристики і програмна оболонка

  Відгуки. Висновок

  Дійсно відмінно підходить для застосування в домашніх умовах розглянута в рамках цієї статті мультимедійна система флагманського рівня Sony KDL-43WE755. Відгуки вказують на наявність у неї цілого ряду переваг, до яких можна віднести якість зображення, функціональність тюнера, наявність розширеної програмної оболонки і відмінний перелік комунікацій. При цьому і вартість у цього рішення дуже навіть демократична.

  Популярі новини
  Загрузка...