Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

376 0 Новини високих технологій

До групи телевізорів преміального рівня з високим ступенем функціональності відноситься Haier LE42u6500TF. Відгуки про цю моделі домашнього мультимедійного центру, її технічні характеристики та порядок налаштування будуть детально розглянуті в рамках цього огляду. Також будуть описані можливості програмного забезпечення пристрою. Дана інформація в комплексі дозволить визначитися можливому покупцеві щодо того, наскільки такий телевізор відповідає його вимогам і запитам.

Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

Виробник. Дизайн

Номінально компанія Haier вважається німецьким виробником електронної техніки. Принаймні на цей момент акцентується увага в рекламі. Але за фактом її виробничі потужності знаходяться в Китаї.


Нетиповий колір корпусу в LED - телевізорі Haier 42 LE42u6500TF. Відгуки власників акцентують увагу не його бежевому оформленні. Це нестандартне рішення виробника вигідно відрізняє дане рішення на тлі аналогів. Практично всю лицьову панель займає екран з діагоналлю 42". По краях його обрамляють середні по товщині рамки, як було зазначено раніше, бежевого кольору. З нижньої сторони по краях знаходяться місця встановлення двох опор. Також тут виведені динаміки акустичної підсистеми. Задня кришка пристрою виготовлена з пластика і вона теж бежевого кольору. Тут є також і комунікаційні слоти.На додаток до цього на тильній стороні передбачені заготовки для виконання монтажу телевізійного рішення на вертикальну поверхню (наприклад, на стіну).


Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

Вартість. Комплектація

Зараз такий мультимедійний центр для дому можна придбати за 25000 рублів. Конкуруючі аналогічні рішення від компаній LG, Samsung, Philips і Sony стоять на 3000-5000 рублів дорожче. Тому у героя даного огляду цінник дуже навіть конкурентоспроможний. Відмінним переліком поставки на тлі конкуруючих рішень може похвалитися розглянуте в цьому матеріалі мультимедійний пристрій Haier LE42u6500TF. Відгуки при цьому акцентують увагу на достатності цього списку. Виробник в нього включив наступне:
 • Телевізор.
 • Набір фірмових опор для нього.
 • Пульт управління і комплект елементів живлення для реалізації його електропостачання.
 • Посібник користувача, доповнене фірмовим гарантійним талоном. Термін дії останнього становить 2 роки від дати продажу і це вагома перевага на тлі більшості аналогічних конкуруючих рішення, у яких цей термін дорівнює 1 року.
 • Силовий шнур, за допомогою якого реалізується електропостачання даного мультимедійного центру.
 • Наведеного раніше списку вже точно буде достатньо для того, щоб підключити та налаштувати дане рішення. Після цього його можна буде без проблем почати використовувати за призначенням.

  Зображення

  В основі екрана даної моделі телевізора лежить матриця SlimLED. Її контрастність згідно специфікацій виробника становить 4000000 : 1 а співвідношення сторін стандартно для більшості аналогічних телевізійних пристроїв і 16:9. При цьому її яскравість дорівнює 250 Кд/м 2 . Формат ж виводиться картинка в максимально якісному режимі відповідає формату FullHD і має дозвіл при цьому 1920х1080. Частота оновлення зображення фіксована і її значення одно досить скромний за нинішніми мірками 60Гц.
  Лише трішки не дотягує до рівня сучасних флагманських телевізорів з позиції якості зображення матриці 42" LED Haier LE42u6500TF. Відгуки звертають увагу на відсутність режиму 4К. Також частота оновлення картинки значно нижче 1000-1200 МГц. Але при цьому якість зображення прийнятне і будь-яких недоліків у нього, по суті, немає.
  Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

  Звук

  Стереосистема NICAM, яка входить до складу даного пристрою, включає 2 динаміка по 8Вт. Сумарний же рівень звучання даного пристрою становить 16Вт. Додаткових програмних рішень для поліпшення якості звуку в цьому випадку виробником не передбачено. Телевізор Haier LE42u6500TF оснащений трьома портами 35 мм. Один з них призначений для виводу звуку на зовнішню акустичну систему провідним способом. Ще один з них дозволяє вивести звукосопровождение на дротову стереогарнітуру. Як в першому випадку, так і в другому існує можливість зміни конфігурації звукової підсистеми під потреби власника. Основний мінус розглянутого мультимедійного центру з позиції акустики - це відсутність бездротового з'єднання Bluetooth.

  Комунікаційний перелік

  Дійсно відмінним переліком комунікацій може похвалитися розглянуте в даному огляді мультимедійне рішення. З його допомогою можна суттєво покращити рівень функціональності даного рішення. У нього компанія-виробник включила наступне:
 • Три цифрових порти для прийому сигналу формату HDMI. Як правило, з їх допомогою здійснюється виведення відеосигналу з персональних комп'ютерів, сучасних модифікацій супутникових тюнерів або програвачів DVD-дисків.
 • Наявністю трьох універсальних цифрових портів формату USB може похвалитися дане рішення. З їх допомогою можна реалізувати комутацію до будь-яких носіїв інформації і відтворити з них або ж записати різну мультимедійну інформацію.
 • Для отримання телевізійного сигналу цей телевізор оснащений входом RF1. Причому допускається прийом як аналогових, так і цифрових телепередач.
 • При прийомі супутникових передач з застарілих моделей тюнерів можна використовувати або порт SCART, або комбінований роз'єм RCA.
 • Можливою альтернативою порту HDMI при виведенні картинки з ПК виступає гніздо D-Sub.
 • У деяких випадках при раскодировке телепрограм необхідно встановити в телевізор спеціальний модуль. Для цих цілей в даному пристрої передбачений слот CI.
 • До "глобальної павутини" дане рішення може використовувати або провідний порт RJ-45 або бездротовий інтерфейс Wi-Fi.
 • Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

  Енергоспоживання

  Досить низьким рівнем енергоспоживання може похвалитися Haier LE42u6500TF. Відгуки вказують на те, що даний мультимедійний центр відповідає класу енергоспоживання А. При цьому максимальна споживана потужність такого телевізора не перевищити 76 Вт. Також на пульті управління реалізована додаткова кнопка енергозбереження, з допомогою якої активується спеціальний режим роботи даного пристрою. У цьому випадку герой цієї статті автоматично переходить в режим максимальної економії рівня споживаної електричної енергії.

  Програмна оболонка

  Як і в більшості аналогічних мультимедійних центрів, у цьому телевізорі реалізована повноцінна підтримка функції Smart TV. Вона дозволяє настроїти пристрій так, що воно буде максимально відповідати запитам власника і буде відтворювати той медіаконтент, який запросить користувач. Операційна система Android виступає в ролі системного софта телевізійного центру з діагоналлю екрану 42" Haier LE42u6500TF. Відгуки при цьому акцентують увагу на її високого ступеня функціональності. Також дана програмна платформа продовжує активно розвиватися, для неї регулярно з'являються все нові і нові програми.
  Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

  Алгоритм налаштування

  Дуже простий і досить зрозумілий порядок налаштування телевізора Haier LE42u6500TF. Відгуки вказують на те, що яких-небудь проблем при виконанні такої операції, як правило, не виникає. Вона складається з таких етапів:
 • Розпакування, демонтаж транспортних фіксаторів і складання мультимедійної системи.
 • Виконання всіх необхідних зв'язків, за допомогою яких буде виконано електропостачання пристрої та отримання телевізійного сигналу. Також в деяких випадках необхідно підвести до нього виту пару, з допомогою якої реалізується пряме підключення до інтернету.
 • Після цього включаємо розглянуте пристрій. Виконуємо пошук всіх необхідних каналів.
 • Наступний етап - налаштування програмної оболонки і установка міні-додатків.
 • Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

  Відгуки

  Наявністю цілого ряду суттєвих переваг може похвалитися такою LED - телевізор Haier LE42u6500TF. Відгуки при цьому в першу чергу виділяють такі з них:
 • Термін гарантії - 2 роки.
 • Відмінна функціональність.
 • Доступна вартість.
 • Відмінний набір портів.
 • Хороша якість виведеного зображення.
 • Бездоганна програмна оболонка.
 • Мінус же в цьому випадку всього лише один - це відсутність підтримки 4К.
  Телевізор Haier LE42u6500TF: відгуки

  На закінчення

  Всі раніше зазначене говорить про те, що відмінно підходить для домашнього застосування такої мультимедійний центр Haier LE42u6500TF. Відгуки задоволених власників вказують на актуальність даного пристрою. Його технічні специфікації відмінно підходять саме для такого його використання.

  Популярі новини
  Загрузка...