Накрутка питань на Ask.fm: платні і безкоштовні способи

344 0 Новини високих технологій

Ask.fm - тематична соцмережа, де зареєстрований користувач отримує анонімні запитання від інших людей, а також сам може задавати - інкогніто або ж залишивши видимим свій нікнейм. Природно, в топ виходять сторінки з великою кількістю цікавих, веселих, відвертих, оригінальних, колючих відповідей. Буває, що фантазії та винахідливості для парирування хоч відбавляй, а ось кількість питаючих і різноманітність їх послань не таке, як хотілося чекати. Або ж для якихось цілей потрібно терміново і продуктивно наповнити профіль відповідями та питаннями (для підвищення власної популярності, розкрутки проекту і т. д.), тоді звертаються користувачі до накрутці питань.

Різновиди накрутки

Накрутка питань на Ask.fm, як і для ряду інших ресурсів, підрозділяється на платну і безкоштовну. У першому випадку користувач віддає деяку суму виконавцю, який і насичує його профіль всілякими питаннями, а за бажанням - питаннями і відповідями.

Метод цей самий швидкий і результативний. Проте він пов'язаний і з деякими ризиками - виконавець може отримати попередню оплату і не зробити нічого. Тому потрібно звертатися до перевірених сайтів, додатків та окремих особистостей, які мають велике число відгуків, давно працюють на цьому терені, рекомендованим вашими добрими знайомими.
Накрутка питань на Ask.fm: платні і безкоштовні способи
Безкоштовний спосіб має істотний мінус - віднімає масу часу. Ця накрутка питань на Ask.fm має на увазі те, що ви на спеціальних ресурсах знаходите таких же спраглих "лайків" підпищиків і дієте за принципом "ти мені, я тобі". Також є ймовірність, що через надмірну активність ваш аккаунт можуть заблокувати. Також можна накрутити питання через кнопку "Отримати випадковий питання" в самому Асці", але вам будуть приходити стандартні запитання від системи, не популярні у читачів. Також соцмережа дозволяє надіслати анонімне питання самому собі - ви можете скласти питання, задати самому собі відповісти.

Безкоштовна накрутка питань на Ask.fm

Сервіси, де за накрутку питань можна розплатитися зустрічної активністю:
 • FastFreeLikes - тут ви публікуєте потрібне завдання ("Задати питання про дружбу", наприклад) і виконуєте дії, які вам запропонує система: також задати кому-то питання, поставити "лайк", підписатися. Після цього ваше завдання буде доступно для виконання іншими людьми.
 • TakeFriend - схожа схема: ви виконуєте чужі завдання, а інші користувачі виконують ваше. Для тих, кому потрібна накрутка питань на Ask.fm від людей на телефоні, є версія сервісу у вигляді додатку для Android-гаджетів.
 • Накрутка питань на Ask.fm: платні і безкоштовні способи
 • "ВТопе" - ви купуєте питання за поінти, які можна заробити, виконуючи завдання від сервісу.
 • Додаток "Asker" для Android-пристроїв - безкоштовні питання за виконання завдань.
 • Like4u - за певні дії по розкрутці інших користувачів нараховуються реали, на які можна купити виконання завдань для себе.
 • Платна накрутка питань

  Для тих, хто не хоче втрачати час, уявімо платні сервіси:
 • "You Do" - на цьому популярному ресурсі можна знайти масу виконавців, а також переглянути відгуки про їх роботу. Вартість варіюється в межах 500-1000 рублів.
 • Avi1 - покупка певного числа лайків, питань, підпищиків коштує від 03 до 3 крб./1 шт.
 • Платні pro-версії зазначених вище безкоштовних сервісів.
 • Накрутка питань на Ask.fm: платні і безкоштовні способи
  Накрутка питань на Ask.fm дозволяє вийти в топ сайту, оживити свою сторінку, залучити користувачів. Головне - заздалегідь конкретизувати тематику задаються питань, стежити за їх різноманітністю, давати оригінальні і цікаві відповіді.

  Популярі новини
  Загрузка...