Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

326 0 Новини високих технологій

Номінально телевізор Shivaki STV-40LED14 можна віднести до рішень середнього класу. Але от відсутність такої затребуваною на поточний момент функції, як Smart TV, не дозволяє йому на рівних конкурувати з представниками даного рівня. Саме про це доступному телевізійному пристрої і піде мова в даній статті.

Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

Позиціонування

Більшість телевізійних рішень розподіляються наступним чином:
 • Найбільш доступні пристрої ультрабюджетного класу мають невелику діагональ (менше 32 дюймів), тип матриці HD і відсутність програмної опції "Смарт ТВ". Як результат, вартість у них низька і знаходиться в межах від 6000 до 11000 рублів. Найбільш оптимально такі пристрої використовують в якості другого телевізора або інформаційної панелі.
 • Ключові відмінності пристроїв середнього рівня від початкового - це збільшення дозволу матриці до Full HD, діагоналі до 32-40 дюймів і наявність "Смарт ТВ". Ціна в цьому випадку збільшується з 11000 до 27000 рублів.

 • Флагманські рішення мають дозвіл 4К, діагональ 40 дюймів. Обов'язково в цьому випадку наявність у програмному забезпеченні функції "Смарт ТВ".
 • Якщо уважно вивчити раніше наведену класифікацію, то розглянутий у цій статті телевізор Shivaki практично повністю вписується в критерії пристроїв середнього цінового діапазону. Лише тільки недопрацьована програмна складова не дозволяє йому вважатися повноцінним представником даного класу. По суті, це єдиний його недолік.
  Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

  Комплектація

  У розглянутого мультимедійного пристрою звичний перелік поставки. У неї виробник включив все, що дозволяє відразу ж після покупки почати за призначенням використовувати телевізор:
 • Безпосередньо розглянуте мультимедійне та універсальний пристрій.
 • Пульт для телевізора Shivaki, доповнений набором елементів живлення.
 • Шнур електроживлення.
 • Талон з фірмовою гарантією. Строк останньої - 1 рік.
 • Керівництво користувача.
 • Опора з набором кріплень.
 • Мінус даного переліку полягає лише в тому, що відсутня система вертикального монтажу. Її доведеться при будь-якому розкладі купувати окремо.

  Основні характеристики пристрою

  Серйозним плюсом Shivaki STV-40LED14 є універсальність тюнера. При прийомі наземних передач кабельних каналів він може приймати як аналоговий формат сигналу, так і цифровий. Не існує обмежень: телевізор здатний обробляти формат MPEG-2 і MPEG-4. Розміри пристрою, згідно інструкції, складають 909 Х 516 Х 210 при вазі 89 кг. В активному режимі цей телевізор споживає 70 Вт. Клас енергоспоживання - А.

  Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

  Екран. Якість зображення. Звук

  Наявністю досить великого екрану може похвалитися LED-телевізор Shivaki. Його діагональ дорівнює солідним за нинішніми мірками 40 дюймам. Формат зображення в цьому випадку заявлений виробником на рівні 1920 х 1080 або ж, як його іноді позначають, 1080р. Контрастність рідкокристалічного дисплея телевізора Shivaki - 5000:1. Яскравість відповідає 350 кд. Модель оснащена LED-підсвічуванням. Частота оновлення кадрів - лише 50 Гц. Останнє значення, в свою чергу, вказує на те, що при відтворенні найбільш динамічних сцен можливе погіршення якості зображення. Наявністю двох вбудованих динаміків може похвалитися ця модель телевізійного пристрою. Кожен з них в процесі роботи видає 20 Вт, а в сумі це дозволяє власнику отримати 40 Вт.

  Комунікації

  Сильною стороною телевізора Shivaki STV-40LED14 є комунікаційний список. З його допомогою функціональність розглянутого рішення може бути поліпшена в рази. У цей список інженери-розробники компанії-виробника включили наступне:
 • Основний комунікаційний порт в даному випадку - це HDMI. Він дозволяє підключити до телевізора будь сучасний персональний комп'ютер, супутниковий тюнер в новому виконанні або будь-яке інше актуальне мультимедійне рішення. Їх кількість дорівнює 3.
 • Ще один важливий комунікаційний інтерфейс - USB. Найбільш часто її використовують для виведення інформації з флеш-накопичувачів. Всього лише один такий порт є в розглянутому мультимедійному обладнанні.
 • Доповнює цей список компонентний роз'єм. Ще один спосіб підключення в цьому випадку - композитний порт. Застосовують його при підключенні старих ресиверів і тюнерів.
 • Для виводу звуку на зовнішню акустику телевізор оснащений одним гніздом 35 мм. Він може видавати сигнал як на навушники або стереогарнітуру, так і набір колонок. Навіть сабвуфер може виступити в ролі приймача звукового супроводу від такого телевізора.

 • Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

  Підключення та налаштування

  Досить просто зібрати і налаштувати телевізор Shivaki STV-40LED14. Для цього необхідно виконати наступні кроки:
 • Збираємо мультимедійний пристрій у відповідності з інструкцією, яка йде в комплекті.
 • Виконуємо всі необхідні підключення: підключаємо шнур електроживлення і телевізійний кабель.
 • Наступний етап зводиться до поетапного конфігурації програмного забезпечення. Після включення задаються поточні дата і час. Потім виконується автопошук всіх доступних телепрограм. По його завершенні зберігаємо отриманий список.
 • Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

  Вартість пристрою і відгуки покупців

  Досить якісними, функціональними і надійними є телевізори Shivaki. Відгуки здебільшого саме так їх і характеризують. Це все повною мірою справедливо і для даної моделі. Додатково у цьому випадку необхідно відзначити також комунікаційний набір, якість зображення і звуку. Мінус у моделі лише один - відсутність "Смарт ТВ". У свою чергу, комунікаційний набір дозволяє підключити до нього мініатюрний персональний комп'ютер, який розширить можливості системного софта і доповнить його функцією "Смарт ТВ". Вартість даного рішення на сьогоднішній день становить 17000 рублів.
  Потрібно зазначити, що дану модель телевізора можна використовувати в якості ПК-монітора. Тоді геймери будуть насолоджуватись чіткою картинкою гри.
  Телевізор Shivaki: моделі, характеристики, відгуки

  Підсумки

  Дійсно універсальним і дуже функціональним рішенням є розглянутий у цій статті телевізор Shivaki. Основна сфера його застосування - це недорогі домашні мультимедійні системи. Єдина застереження в цьому випадку немає потреби в такій функції програмного забезпечення, як "Смарт ТВ". Ще одним можливим місцем застосування такої LED-панелі є інформаційні табло на автобусних станціях або залізничних станціях. У цих випадках можливості такого рішення теж будуть достатніми. В якості рекламного екрану телевізор теж можна застосувати. І в цьому випадку він цілком гідно виглядатиме. Ось і виходить, що це універсальний пристрій, який можна використовувати практично в будь-якій ситуації і місці. При цьому вартість телевізора не настільки висока, і подібний підхід до ціноутворення з позиції потенційного власника виглядає виправданим.

  Популярі новини
  Загрузка...