Новини високих технологій
» » Лампа для засмаги. УФ-лампа "Сонечко". Міні-солярій домашній

Лампа для засмаги. УФ-лампа "Сонечко". Міні-солярій домашній

4-12-2016, 17:28
1 471
Ультрафіолетове випромінювання в помірних дозах життєво необхідні людському організму. При цьому отримати його в достатку можна лише в сонячний літній день, а в інші пори року може спостерігатися дефіцит вітаміну D, який утворюється з УФ-випромінювання. Для поповнення нестачі необхідно вдатися до штучного опромінення ультрафіолетом через спеціальну лампу. Але такий апарат, як правило, має ще безліч позитивних і лікувальних впливів на організм людини.

Що це за пристрій?

УФ-лампа "Сонечко" – це апарат компактного розміру, який застосовують як терапевтичного методу впливу на шкірні покриви людини з метою досягнення оздоровлення всього організму. Використовуючи цей пристрій, можна провести лікування різних захворювань в області дерматології, стоматології, неврології, терапії, педіатрії, хірургії, ЛОР-практики.Для отримання максимального ефекту від використання апарату "Сонечко" слід дотримуватися рекомендацій щодо застосування методів опромінювача. Але необхідно враховувати той факт, що така терапія є лише частиною цілого комплексу реабілітаційних методів лікування захворювань і може лише доповнювати основний курс.

Область використання

УФ-лампа "Сонечко" в процесі роботи видає випромінювання електромагнітних коливань діапазоном 280-400 нм. Такий вплив використовується в якості лікування та профілактичних заходів, спрямованих проти захворювань усього організму. Апарат застосовують у стаціонарах, клініках, санаторних закладах, на базі салонів краси і косметичних кабінетах, а також в домашніх умовах.


Використовуючи прилад "Сонечко", можна з легкістю позбутися від запальних захворювань, шкірних проблем і скоротити брак ультрафіолету. В умовах домашнього застосування можна отримувати дозу засмаги, не витрачаючи кошти і час на відвідування салонів краси. По суті, ультрафіолетова лампа "Сонечко" – це міні-солярій для отримання якісного і рівного загару, який також використовується для оздоровлення організму.

Показання

Апарат "Сонечко" застосовується не тільки як лампа для засмаги. Його можна включати для дорослих і дітей в лікувальних цілях за умови чіткого контролю дозування і часу перебування підлогу променями. УФ-випромінювання впливає на організм наступні дії: знеболювальне; протизапальний; десенсибілізуючу; імуностимулюючу; загальнозміцнюючий.
Направляючи УФ-випромінювання на пошкоджену шкіру, можна досягти якнайшвидшого відновлення покривів епітелію. Це можливо завдяки тому, що ультрафіолет сприятливо впливає на процес росту здорових клітин. Використовувати апарат "Сонечко" можна для лікування: рахіту у дитячому віці; гострих і хронічних недуг неспецифічного течії в дихальній системі (застуди, ГРВІ, ГРЗ, бронхіти, початкова стадія бронхіальної астми та інші); порушень імунітету при хронічних запальних процесах; переломах кісток, остеопорозах, артритах; нейродерміті (атопічному дерматиті); псоріазі різних ступенів; компенсації ультрафіолетового випромінювання для організму, для підтримки природної опірності хворобам; захворювань гінекологічного характеру; відхилень в роботі органів нервової системи; як загартовування організму; при ураженнях кісток туберкульоз.

Ультрафіолетова лампа для засмаги може призначатися в якості загальної терапії з урахуванням індивідуальних особливостей організму та його чутливості до УФ-променів.

Місцевий призначення

Лампа "Сонечко" для засмаги використовується в якості терапевтичного методу лікування місцевого призначення при розвитку захворювань і проблем зовнішнього характеру: жирна себорея, відома як вульгарні вугрі з розташуванням по всьому тілу; пиодермическое поразки; гнійничкові рани та ушкодження в стадії загоєння; опікові ураження у процесі епітелізації; рани, отримані в ході обмороження; пролежні; псоріаз різного ступеня, виду і типу; екзема.

Додатковий вплив

Домашня лампа для засмаги чинить м'який вплив ультрафіолетом. Такі процедури із застосуванням переносного солярію відмінно стимулюють вироблення життєво необхідного вітаміну D. Справа в тому, що іншими способами заповнити недолік цієї речовини в організмі неможливо.
Крім цього, УФ-лампа "Сонечко" надає косметичний вплив на шкірні покриви, дозволяючи отримати рівний, стійкий, легкий загар всього тіла чи окремих його частин (обличчя, зони декольте).

Протипоказання

Як і будь-який інший апарат, що впливає на організм людини, прилад "Сонечко" з ультрафіолетовим дією має ряд протипоказань до застосування: ракові новоутворення будь-якого ступеня тяжкості без винятку; системні хвороби, що вражають сполучну тканину; туберкульоз в активній формі; гіпертиреоз у будь-якій течії; лихоманка; хронічні кровотечі; дисфункція кровообігу в II і III стадіях; атеросклероз; відновний період після інфаркту міокарда; проблеми кровообігу мозку; ниркова недостатність; хвороби печінки (гепатит, панкреатит); виразка при загостренні; індивідуальна чутливість до УФ-променів.

Дія УФ-променів на організм

Лампа для засмаги "Сонечко" надає позитивну дію на організм. При цьому варто розібратися, який саме. Отже, ультрафіолетові довгі хвилі надають незначний вплив біологічного характеру на тканини і клітини організму, не утворюючи еритеми. При цьому випромінювання досить активно діє на ліпідні, білкові і вуглеводні обмінні процеси. Шкірні покриви, а точніше деякі механізми в них, сприяють синтезированию вітаміну D із залишкових похідних від холестерину при впливі на них ультрафіолетового випромінювання.

Бактерицидний вплив

Ультрафіолетова лампа для засмаги чинить бактерицидну дію. Саме тому її використовують для усунення вірусних і бактеріальних інфекцій у приміщеннях. Такі лампи встановлюють у клініках, стоматологічних, косметичних кабінетах, а також використовують в домашніх умовах для дезінфекції кімнат під час хвороби одного із членів сім'ї.
Лампа для засмаги. УФ-лампа "Сонечко". Міні-солярій домашній
У будинку з маленькими дітьми, вагітними жінками та людьми зі зниженим імунітетом просто необхідно мати під рукою УФ-лампу. Крім отримання красивого загару, апарат допоможе уникнути зараження сезонними інфекційними захворюваннями.

Запобіжні заходи

УФ-лампа для засмаги побутового застосування надає мінімум випромінювання на оточуючих. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і порад виробників, наведених в інструкціях до апаратів міні-солярію, то шкоди організму завдано не буде. Перш ніж починати використовувати ультрафіолетову лампу "Сонечко", необхідно припинити застосування засобів проти засмаги. Не допускається користуватися апаратом у разі прийому медикаментів, що сприяють підвищенню чутливості шкіри до УФ-променів. Також небажано при використанні лампи "Сонечко", як і інших аналогічних приладів, відхилятися від рекомендацій та визначених інтервалів впливу. Безконтрольне використання приладів з ультрафіолетовим випромінюванням може спричинити розвиток серцево-судинних захворювань, опіків, ракових пухлин. Правила користування: застосовувати апарат потрібно тільки за призначенням, інакше можна завдати організму непоправної шкоди; при включенні і використанні ультрафіолетової лампи для засмаги слід надягати спеціальні захисні окуляри; щодо завершення процедур необхідно ретельно провітрити приміщення; перед тим як використовувати ультрафіолетову лампу, необхідно провести консультацію з лікарем для виключення всіх можливих протипоказань до застосування.
Необхідно пам'ятати, що УФ-апарат "Сонечко" надає легкий ефект засмаги, а в разі використання в якості лікувального приладу забезпечує лише додаткову терапію. Це означає, що чекати належного результату після перших процедур не варто. В залежності від необхідних ефектів слід провести від декількох сеансів до декількох тижнів впливу.

Як вибрати

Вибираючи, яку ультрафіолетову лампу купити, необхідно звернути увагу на деякі фактори. Так, наприклад, УФ-апарат "Сонечко" випускається в декількох моделях з різним призначенням, спектром дії, потужностями та іншими відмітними особливостями. Все залежить від мети застосування. Вибираючи магазин, де купити лампу для засмаги, необхідно конкретно знати, для чого конкретно купується прилад. Є моделі багатофункціональні, для використання дітьми (мають щадним впливом на шкірні покриви малюків) і вузькоспеціалізовані прилади. Важливим чинником при виборі моделі буде її вартість. Так, наприклад, апарат "Сонечко" з функцією міні-солярій ціна коливається від 2000 рублів і вище.

Підсумок

Отже, тепер можна підвести підсумок і зважити всі переваги і недоліки ультрафіолетової лампи "Сонечко". Частіше вона відома під іншою назвою – домашній солярій. Ціна на виріб коливається в залежності від моделі та функціонального використання і становить від 2000 до 5000 рублів. При цьому всі вироби від виробника володіють хорошими робочими показниками, тривалими термінами експлуатації, високою якістю збірки.
Можливість застосування УФ-приладу усіма членами сім'ї без винятку додає апарату "Сонечко" ще більшу цінність. Також незаперечною перевагою буде багатопрофільність застосування ультрафіолетової лампи: з її допомогою можна знезаразити приміщення, вилікувати широкий ряд захворювань внутрішніх органів, так і зовнішніх шкірних покривів, отримати першокласний загар і провести профілактику інфекційних заражень. Лампа не завдасть шкоди організму за умови її використання згідно рекомендацій виробника.
Цікаво по темі
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель створюють особливий комфорт, унікальну схему освітлення з акцентами на важливих елементах
Прилад для вимірювання товщини лакофарбового покриття - ультразвуковий товщиномір: опис, інструкція та відгуки про виробників
Прилад для вимірювання товщини лакофарбового покриття - ультразвуковий товщиномір: опис, інструкція та відгуки про виробників
Стаття присвячена приладів для вимірювання товщини лакофарбових покриттів. Розглянуто інструкції з використання ультразвукових моделей, відгуки і т.
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
З кожним роком тарифи на комунальні послуги, в тому числі і за електроенергію, весь час зростають. Але прогрес не стоїть на місці і пропонує нам
Основні характеристики сканера та їх види
Основні характеристики сканера та їх види
Потрібно уважно вивчити характеристики сканера, перш ніж придбати цей пристрій. Те ж саме стосується і видів приладу. Сканер може бути різних форм,
Оцифрування книг. Як це зробити?
Оцифрування книг. Як це зробити?
У світі з'явилося ціле покоління новітнього обладнання, яке допомагає досягти високої мети - легко ділитися знаннями та зберігати надбання попередніх
Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR
Огляд мікрохвильовки Samsung GE83XR
Модель GE83XR торговельної марки Samsung являє собою стильний сучасний прилад. Апарат досить функціональний, має велику кількість режимів. Його