Casio CDP 120: огляд характеристик

207 0 Новини високих технологій

Багато музикантів, будь то новачки або професіонали, рано чи пізно замислюються про те, щоб скористатися технологічними нововведеннями і замінити громіздкий акустичний інструмент чимось більш компактним. Когось влаштує синтезатор, однак виконавцям, яким за характером своєї роботи або навчання необхідно грати на акустичному піаніно або роялі (наприклад, у навчальному закладі), такий інструмент з м'якими клавішами не підійде.

Casio CDP 120: огляд характеристик

Характеристики

Цифрові піаніно спочатку створювалися як повний аналог свого акустичного прабатька, тому і механіка в них відповідна і ціна, порівняно з синтезаторами, вище в рази. До появи в Casio бюджетної лінійки далеко не всі могли дозволити собі придбання цифрового піаніно. Casio CDP 120 належить якраз до цієї лінійки, поєднує в собі функціональність, якість звучання і прийнятну ціну.


Клавіатура інструменту - це 88 повнорозмірних клавіш. Існує підрозділ по жорсткості клавіш; є три типи клавіатур: полувзвешенные, зважені і незважені. Синтезатори найчастіше мають невиважені клавіші з неймовірно м'яким ходом. На них легко грати, але це лише віддалено нагадує гру на справжньому акустичному фортепіано. Полувзвешенные - це проміжний варіант, спостережуваний в деяких моделях синтезаторів. Зважені клавіатури максимально наближені до оригіналу, мають молоточковую механіку.
Casio CDP 120: огляд характеристик

Про налаштуваннях

Цифрове піаніно Casio CDP 120 має налаштування чутливості клавіш, представлену трьома варіантами. Також її можна взагалі відключити.

П'ять різних тембрів допоможуть урізноманітнити виконання. Поліфонія 48 голосів - не найбільший показник, однак цього достатньо для занять початківця піаніста. Насправді більшість функцій, в яких потрібно більшу кількість голосів, Casio CDP 120 просто відсутні: тут немає автоакомпанементу і запису, а також поєднання тембрів.

До піаніно підключається педаль сустейна. Через недостатню поліфонії неможливо використання трехпедальной системи: вона не буде працювати так само ефективно, як на 128-голосний поліфонії.
Casio CDP 120: огляд характеристикПро звуці

Акустична система Casio CDP 120 - дві овальні вбудовані колонки загальною потужністю 16 вт. Це непоганий показник для такої бюджетної техніки: інструмент ідеально підходить для гри вдома, але і з більш просторим приміщенням теж справляється. Його гучності вистачає для ансамблевої гри, але ось для концертного залу потрібна додаткова підзвучка.

Якісне звучання тембрів забезпечує технологія AHL, запатентована компанією Casio. Звук об'ємний: верх і середина показують себе відмінно, а ось баси досить глухі.

В Casio CDP 120 є вхід під навушники, що великий плюс для тих, хто любить грати в нічний час або живе не один. Роз'єм для навушників представлений стандартним "джеком", тому слід придбати перехідник, якщо його не було в комплекті. Зробити це можна в будь-якому магазині музичних інструментів або радіоелектроніки.

Компактність

Незважаючи на повнорозмірну клавіатуру, інструмент досить компактний. Досягти цього вдалося ще й за рахунок використання овальних колонок. Він має довжину в 13 метра, тому зможе поміститися практично в будь-якому легковому автомобілі, що робить його незамінним для виконавців, змушених часто переміщатися. Піаніно Casio CDP 120 важить трохи більше 11 кілограм, і це небагато для такого інструменту, особливо якщо згадати вага акустичного фортепіано.

Casio виробляють фірмову стійку до цього піаніно, однак її можна замінити стійкою від будь-якого іншого цифрового клавішного інструменту, наприклад, Х-образної підставкою для синтезатора. Тим не менш швидше за все доведеться самостійно доопрацювати механіку кріплень, щоб інструмент не ковзав при грі.
Casio CDP 120: огляд характеристик

Загальне враження

Власники хвалять звук і компактність Casio CDP 120. Ціна на цей інструмент починається від 20 тисяч рублів, проте він вийшов досить давно, тому зараз є моделі з більш широким функціоналом. Наприклад, наступна в лінійці CDP 130 має 10 тембрів, крім реверберації ще і хорус, а також деякі інші ефекти.

Цифрове піаніно Casio CDP 120 має USB-роз'єм, так що його можна підключати до комп'ютера і використовувати в якості midi-клавіатури. Можливості цифрового піаніно збільшуються в рази: тут і підключаються банки з сотнями різних інструментів, і безліч ефектів.

Перемикання між тембрами здійснюється одним натисканням клавіші на панелі, затримок при цьому не спостерігається. Тембр "Електропіано" створює теплу, джазове звучання, що підходить для більшості сучасних стилів музики, тому інструмент знайде своє застосування в ансамблевих колективах.

До недоліків можна віднести глянсову поверхню клавіш, яка швидко покривається слідами від пальців, тому необхідно періодично протирати її. До того ж за такою гладкою поверхні при грі руки ковзають. Крім усього клавіші мають слабку бічну жорсткість, що особливо проявляється при виконанні складних творів з різкими стрибками і швидкими пасажами. Однак з усією програмою музичної школи інструмент справляється відмінно.

Популярі новини
Загрузка...