Синтезатори Casio: характеристики і відгуки

291 0 Новини високих технологій

Японська компанія Casio була заснована в 1946 році, нині є виробником електронних пристроїв. Зараз вона виробляє калькулятори, аудіообладнання, фотокамери, планшети і, звичайно ж, всіма відомі синтезатори. Casio вперше випустила так зване цифрове фортепіано ще в 1980 році.

Різноманітність

Щоб підібрати собі вдалий синтезатор від цього виробника, потрібно ще постаратися. Компанія вже давно займається виробництвом цифрового фортепіано, тому за кілька років накопичилися десятки моделей. Деякі з них відрізняються кардинально, інші практично ідентичні. Як і багато інші пристрої, синтезатори Casio зібрані у серії, які об'єднують моделі з особливостей дизайну, функцій та характеристик. За останній рік вийшло багато цікавих варіантів для тих, хто любить музику.

Ситуація на ринку

Перш ніж ми розглянемо моделі синтезаторів, які слід віднести до категорії навчальної, варто сказати пару слів про розвиток виробництва цих пристроїв. Справа в тому, що час йде, а деякі компанії і не думають розвиватися. Вони переймають один у одного особливості, клонують продукти і зовсім не дбають про індивідуальності.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
Японська компанія Casio в цьому моменті виглядає виграшно. Розробники весь час шукають нові технології, намагаються йти в ногу з часом і випускати на ринок революційні інструменти. Так, нещодавно з'явилася ціла серія LK, яка виділяється серед всіх особливою системою навчання, підсвічуванням клавіш і іншими особливостями.

Варіант для навчання

Отже, синтезатор Casio LK-серії представлений в декількох цінових сегментах. Наймолодша модель має декілька модифікацій: LK-125/127/130. Кожна з них отримала 61 клавішу. Вони не мають особливих відмінностей, але відмінно підходять для навчання. У цих варіантах реалізована і світлодіодне підсвічування, яка допомагає любителям ефективніше вивчати ноти і під час гри менше помилятися. Така функція реалізована завдяки наявності особливої технології в парі зі спеціальною системою навчання, що має три рівня. Завдяки такому підходу виробник дає можливість покупцеві синтезатора прогресувати у грі значно швидше, ніж це можливо для власників класичного музичного інструменту.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
Це молодша модель серії, тому вона дозволяє відтворювати найпростіші акорди і мелодії з допомогою 12 нот максимальної поліфонії. Тому виртуозам такий інструмент не підійде, так як жодних пасажів або складних акордів тут не зіграєш. Можуть зникати деякі звуки.

База синтезатора достатня для початківців музикантів: 100 тембрів, 50 типів акомпанементу, які працюють в автоматичному режимі. Вони, зокрема, представлені набором інструментів і ритмами. Є в базі і 100 мелодій для вивчення. Акустика в молодших моделях не особливо потужна – всього 4 вата. Але враховуючи, що даний інструмент призначений спеціально для домашнього навчання, рівня гучності вистачає, щоб і самому все чути, і сусідів не турбувати. Моделі відрізняються один від одного тільки кольором: є варіант в чорному, білому і рожевому кольорах. Недоліком є відсутність в комплекті блоку живлення.

Середнячок

Далі ця серія знайомить нас з моделями LK-247. Ці синтезатори Casio займають золоту середину між попередніми і флагманськими інструментами. Варіант, можливо, підійде для тих, хто раніше займався музикою, але закинув, а після захотів згадати минулі часи. Кількість тембрів тут помітно збільшилася – до 400. Їх якість вражає. Поліфонія стала набагато ширше, ніж у попередніх моделях, – 48 нот. Тепер неважко буде грати більш складні композиції.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
Модель LK-247 оснастили додатковими технологіями, які можуть помітно поліпшити звучання, додати об'єм і насиченість. Акомпанемент також розширився до 150 програм і відкриває нові можливості для музиканта. Приємним виявилося в цій моделі і наявність вбудованого семплера. Завдяки йому можливо записати звукову фразу через вбудований або зовнішній мікрофон. Також можна зберігати зовнішні звуки з телефону або плеєра. Крім того, якщо прикупити додатково хороший вокальний мікрофон, можна наспівувати будь-які пісні під власний виконання. Комутаційних можливостей більше, порівняно з попередніми моделями. Крім харчування, можна підключати мікрофон, педаль або синхронізувати фортепіано з ПК. Таким чином, встановивши спеціальну програму, можна розширити можливості цього інструмента.

Флагман

У цій лінійці синтезатори Casio характеристики отримали відмінні. Але найбільш потужним серед всіх виявився флагман LK-280. Звичайно, у нього не відняли попередніх описаних функцій, але додали багато всього цікавого. Так, з'явився програмний арпеджіатор, можливість редагувати стилі, встановлювати автоматичну гармонізацію. Є довідник акордів, щоб не шукати їх додатково в Інтернеті. Можна фортепіано підключити до звуковому обладнанню, наприклад виступати на концертах.


Часто головним недоліком є стандартний набір композицій, які доводиться вивчати всім. Найчастіше це нудні сонати і етюди. Більшість початківців музикантів хочуть почати навчання з відомих мелодій та естрадних композицій. LK-280 зміг знайти золоту середину для вирішення проблеми. Існує особливе, яке адаптує файл з улюбленою піснею. Так заняття стануть набагато цікавіше.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки

Відгуки про LK

У цій серії синтезатори Casio отримали позитивні відгуки. Інструменти представлені в різному ціновому сегменті. Є найпростіший варіант для початківців, середня модель і, звичайно ж, флагман. Користувачі відзначають те, що навчання на цих інструментах не вимагає додаткової допомоги з боку викладачів.
Інтерфейс зрозумілий, а для тих, хто відчуває труднощі з експлуатацією, є керівництво. Інтуїтивно просто добирати акомпанемент. Заняття перестають бути нудними, якщо ви можете вивчити улюблену композицію. Користувачі відзначали те, що кожна модель - легка, тому переносити її з кімнати в кімнату неважко. Можна придбати акумуляторну батарею і брати інструмент на відпочинок з собою. Флагманська модель серії отримала найкращі відгуки, так як саме цей варіант відкриває широкі можливості. Причому як для початківців музикантів, так і для професіоналів.

Надійний інструмент

Не можна обійти стороною і непогану лінійку, в яку входять моделі CTK-3200/6200/7200. Клавіша синтезатора Casio CTK-3200 має два типи динамічної чутливості. Таким чином, можна налаштувати під себе зручний варіант відгуку. Самі ж клавіші аналогічні тим, які знаходяться в акустичному інструменті.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
Тембрів тут 400 серед них є і класичні звуки, є і синтетичні мелодії. Поліфонія становить 48 нот, що так само, як у LK-247 дозволяє програвати важкі композиції, акорди і пасажі. Автоматичний акомпанемент має 150 стилів, яких вистачає будь-якому музиканту, особливо початківцю. Синтезатор Casio 3200 теж має покрокову систему навчання, як і моделі попередньої лінійки. Вони розроблені на основі традиційних уроків від викладача, крім того, дуже корисні для тих, хто тільки вирішив займатися музикою. Також фортепіано може бути використано як міді-клавіатура за рахунок наявності USB-MIDI інтерфейсу.

Поліпшення

Модель CTK-6200 стала ширшою в плані функціоналу. Акомпанементу тут аж 210 стилів, а вбудованих тембрів - 700. Така різноманітність дозволяє грати будь-яку композицію, в різних стилях і жанрах. Кожен музикант може спробувати зіграти на акустичному фортепіано, електропіано, органі, гітарі та інших струнних інструментах.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
У цій моделі є особливі ефекти, які дозволяють експериментувати зі звучанням. Не можна не згадати і про наявність арпеджіатора, аттерн-севенсора, мікшера на 32 канали, семплера і слота для карти пам'яті. Приємно також, що дана модель представлена покупцеві не тільки в класичному чорному кольорі, але також в чорно-червоному варіанті, який виглядає стильно і привабливо.

Широкі можливості

Остання модель серії CTK-7200 стала ще більш функціональною. Має поліфонію 64 ноти. У базу впровадили величезна кількість тембрів – 820 штук, а також до 260 стилів акомпанементу. Технології дозволяють самостійно створювати пресети. До пристрою можна підключати зовнішній мікрофон, таким чином розвеселити компанію караоке або сольним виступом. Є аудиорекордер, ползунковие слайдери і купа інших корисних «плюшок».

Дитячий світ

Компанією представлений і дитячий синтезатор Casio SA-46. Говорити про нього багато немає сенсу, так як він, в принципі, нічого особливого собою не представляє. Але все ж він є одним з кращих дитячих інструментів, який малюки будуть використовувати не тільки для ігор, але і для навчання музиці. Ця модель отримала якісний звук, мінімальний набір можливостей, але в порівнянні з китайськими іграшковими фортепіано вона виглядає більш ніж професійно.
Синтезатори Casio: характеристики і відгуки
На панелі є 5 кнопок, що імітують барабани. Є вибір серед 50 стилів і 100 тембрів. Вони розраховані на дитину, тому тут можна почути, наприклад, спів птахів, що не тільки розважить маляти, але й буде сприяти його розвитку.

Відгуки

Синтезатори Casio найчастіше отримують хороші відгуки щодо функціональності інструменту. Виробник і справді намагається створити не просто цифрове фортепіано, а пристрій, який дозволить покупцеві вчитися, розвиватися і насолоджуватися музикою. Недоліки користувачі відзначають більше в організаційному плані. Деякі моделі позбавлені слота для карти пам'яті, інші не одержали потрібний кабель для живлення. Зустрічаються у компанії і синтезатори без роз'ємів під мікрофон. Щоб не траплялося таких розчарувань, варто уважно вивчати специфікацію інструменту перед покупкою.

Популярі новини
Загрузка...