Холодильник з двома компресорами: моделі, принцип роботи, інструкція

862 0 Новини високих технологій

Компресор – це та деталь, без якої просто неможлива робота холодильного пристрою. Проводячи паралель з анатомією, можна порівняти компресор з серцем, без якого неможливе життя організму. У людини лише одне серце, а ось холодильники їх можуть мати два, а іноді навіть і три. Тому перед покупкою потрібно розібратися, в чому відмінність різних видів цього пристрою, і скільки компресорів є найбільш оптимальним варіантом для них.

Холодильник з двома компресорами: моделі, принцип роботи, інструкція
Сучасні холодильники не мають великої різниці один від одного. Більшість функцій і режимів, якими вони наділені, мають різні назви (в залежності від робочі зони.

Скільки буває компресорів

Перші холодильники виробляли тільки з одним компресором, однокамерні. Зараз серед них бувають однокамерні, так і двокамерні моделі. І якщо на такий пристрій встановлюється тільки один мотор, то він буде енергоємним і потужним, адже йому необхідно забезпечувати холодом відразу два відділення: холодильне та морозильне.
Холодильники з двома компресорами в основному випускаються двокамерними або у форм-факторі side-by-side. В даному разі кожне відділення має свій мотор, завдяки чому споживач має можливість окремо регулювати температуру. По суті, виходить два незалежних приладу в одному. Тобто можна відключити холодильне відділення, а користуватися тільки морозилкою або навпаки. Так як в даному випадку один компресор працює тільки на певну камеру, то і енергоємність мотора буде значно менше, ніж у першому варіанті.

Холодильне устаткування з трьома компресорами

Трехкомпрессорные холодильні пристрої зустрічаються досить рідко, проте вони теж існують. Ще один мотор встановлюється лише для тих моделей, де є винний шафа або спеціальна камера, так звана «зона свіжості». Але, за великим рахунком, холодильники з трьома компресорами не користуються особливою популярністю у споживачів.

Який холодильник краще?

Не варто забувати, в яку пору ми з вами живемо. У сучасному будинку знаходиться досить велика кількість самих різноманітних електричних приладів: електрочайник, пральна машина, телевізор, посудомийна машина, комп'ютер і багато іншого.
Холодильник з двома компресорами: моделі, принцип роботи, інструкція
Кожне пристосування само по собі не споживає велику кількість енергії, але якщо брати в сукупності, то споживання електрики досить велика. Саме тому практично в кожній родині замислюються, як же заощадити і зменшити витрату електроенергії.


Принцип роботи холодильника з двома компресорами влаштовано особливим чином так, що він є досить економічним. Багато запитають: як таке може бути, адже два мотори повинні споживати більше, ніж один. Виявляється, вся справа в тому, що кожен з перевага – можливість відключення непотрібного камери. Уявімо таку ситуацію, що вся сім'я їде у відпустку на два тижні. Звичайно ж, в холодильній камері ніякі продукти зберігатися не будуть, адже за цей період часу вони напевно зіпсуються. Тому власники холодильника з двома компресорами можуть відключити охолодження холодильної камери. Весь період часу, поки родина перебуває у відпустці, один мотор не буде працювати, що, природно, зекономить електроенергію. В той же час
 • "Атлант";
 • Bosch;
 • Stinol.
 • У них існує достатньо велика лінійка двокомпресорних холодильників, які відрізняються розмірами, кольором, розташуванням камер, мінімальною температурою, різними режимами і функціями. Варто також відзначити, що існують і вбудовувані холодильники з двома компресорами. Їх особливість в тому, що їх можна вмонтувати безпосередньо в меблі, таким чином, кухня буде витримана в єдиному стилі і виявиться стильною і сучасною.

  Компанія «Атлант»

  лінійку холодильників цієї компанії. Маркування цієї серії виглядає так: ХМ 60хх-ххх, де хх зазначення конкретної моделі, а ххх – колір.

  Опис моделей

  Огляд починаємо з холодильного відділення. Полиці холодильника виготовлені з спеціального міцного скла, їх можна переставляти місцями. Внизу знаходиться два ящики, які призначаються для овочів чи інших продуктів. Дверцята обладнані стандартними невеликими полицями, на яких можна зберігати різні продукти. Також тут є два спеціальних закритих лотка, їх можна використовувати під продукти, які видають сильні запахи. Морозильна камера може працювати у звичайному режимі або в режимі швидкої заморозки продуктів. Завдяки цій функції споживач має можливість зберегти свої фрукти і овочі в хорошому стані, не втрачаючи їх корисних властивостей. Ніж швидше відбувається процес заморожування, тим більше корисних речовин залишається в продуктах. За роботою холодильника дуже зручно дивитися на індикаторах, розташованих вгорі. Там же можна і подивитися на стан камер і який режим включений на даний момент. Панель управління достатньо проста, без зайвих покажчиків і кнопок.

  Розморожування

  Система розморожування цих холодильників – крапельна. Іній на задній стінці перетворюється в краплі води і частково випаровується, підтримуючи оптимальну вологість усередині холодильної камери. Як свідчить інструкція до холодильника «Атлант» з двома компресорами, морозильне відділення розморожується вручну. Для цього відключаємо морозилку і знизу встановлюємо лопатку для відведення талої води, а біля неї встановлюємо яку-небудь ємність, об'ємом не менше двох літрів. Ціна на шістдесяту серію холодильника даної марки починається від 17 тисяч рублів.

  Компанія Bosch

  Німецька торгова марка вже протягом тривалого часу радує своїх клієнтів гарною європейською якістю. Спектр електротоварів, які виробляє компанія, досить великий. Серед них присутні і холодильники з двома компресорами. З величезної кількості моделей слід виділити одну найбільш популярну – KGS 35XL20.
  Холодильник з двома компресорами: моделі, принцип роботи, інструкція
  Дана модель холодильника "Бош" з двома компресорами виконана в лаконічному дизайні, з можливістю переважувати двері, щоб вони відкривалися в потрібну сторону. Полиці виготовлені з загартованого скла, володіють високою міцністю, не дряпаються, і їх можна розміщувати в холодильнику так, як це буде зручно споживачеві. Як вже повідомлялося вище, одним з головних переваг холодильного обладнання є його економічність. Ця модель холодильника має клас енергоспоживання А+, що означає - він повністю відповідає всім європейським стандартам енергоефективності. KGS 35XL20 має унікальну у своєму роді систему, під назвою LowFrost, яка дозволяє уникнути перепадів температури, коли пристрій працює. Завдяки цьому утворення льоду в морозильній камері відбувається дуже повільно і лід наростає тонким шаром. Тому процес розморожування холодильника повинен проводитися не частіше одного разу на рік. Крім стандартних функцій дане обладнання має систему автономного збереження холоду. У разі відсутності електрики, протягом 22 годин усередині холодильної і морозильної камери зберігається необхідна температура. Тому продукти не зіпсуються навіть якщо в хаті не буде електрики практично протягом цілої доби. Ціна на холодильник з двома компресорами варіюється, в залежності від торгової точки, але вона знаходиться в межах 36-38 тисяч рублів.

  Компанія Stinol

  На сьогоднішній день названої торговельної марки не існує. Завод по виробництву холодильного обладнання перебував у Липецьку і успішно працював кілька років. Але зараз придбати холодильник "Стінол" з двома компресорами не представляється можливим. У 2005 році цю компанію викупив відомий італійський бренд Indesit. І якщо ви бажаєте придбати двохкомпресорні холодильник, який проводиться на території Росії, то слід звернути увагу саме на компанію Indesit.

  Висновок

  Холодильник з двома компресорами: моделі, принцип роботи, інструкція

  Холодильники з двома компресорами є досить популярними і досить зручними в користуванні пристроями. Тому якщо стоїть вибір між холодильним обладнанням з одним мотором і з двома, то можна сміливо повідомити, що двохкомпресорні холодильники є більш кращим варіантом. Вони дуже зручні у використанні, адже споживач має можливість регулювати температуру окремо в кожній камері. Якщо яка-небудь робоча зона не буде використовуватися протягом певного періоду часу, то її можна просто відключити. Завдяки цьому виявиться значна економія електроенергії, що на сьогоднішній день досить актуально.

  Популярі новини
  Загрузка...