Як встановити погоду на екрані вашого телефону

5357 0 Новини високих технологій

Практично кожен користувач смартфона, як і будь-який сучасний чоловік, щодня цікавиться погодою за вікном, а також прогнозом на майбутнє. Потрібно витратити багато дорогоцінного часу на те, щоб відкрити стандартне вікно браузера, знайти в пошуку підходящий метеосайт і тільки після цього дізнатися необхідну інформацію.

Як встановити погоду на екрані вашого телефону

Як просто і швидко дізнатися прогноз погоди

Навіщо виробляти так багато зайвих дій і відволікатися від справ, якщо можна скористатися сучасним додатком "Екран-погода", що значно прискорить пошук актуальної метеозведення.


Скачав в інтернеті цей додаток, ви зможете використовувати безліч віджетів та корисних додатків, які входять у цю програму. Основні з них - це живі шпалери. Вони дають можливість встановити погоду на екран смартфона і дозволяють мати до нього практично миттєвий доступ.

Зручність програми "Екран-погода"

Щодо живих шпалер та інших віджетів, то тут все гранично просто і доступно користувачеві будь-якого рівня. Слід приділити особливу увагу їх налаштувань, оскільки вони дозволяють змінювати зображення на дисплеї пристрою, так і інші характеристики, наприклад, колірну гаму, розташування камери та інші. За замовчуванням відображається прогноз погоди і метеосводка, згідно геолокації смартфона користувача, але при необхідності можна всю необхідну інформацію ввести вручну, не використовуючи GPS.
Як встановити погоду на екрані вашого телефону
Досить встановити погоду на екран телефону і додаток помітно його прикрасить, а також зробить значно інформативніше. І все це завдяки автоматичному відображенню добового часу, дати і прогнозу, який видно на моніторі як позначення відповідного природного явища (дощ, гроза, дощ, сніг і так далі).


Можна просто встановити погоду на головний екран і насолоджуватися додатком, а можна відрегулювати його по своєму смаку, настроюючи яскравість, контраст, глибину кольору та інші характеристики. Ніщо так не радує око, як улюблена колірна гамма на своєму смартфоні. Користувачі, яких дуже хвилює заряд батареї і його економія, будуть раді дізнатися, що додаток створено виключно у форматі живих шпалер. Розробники потурбувалися про те, щоб воно використовувало мінімальний обсяг пам'яті і таким чином споживають мінімум енергії.
Як встановити погоду на екрані вашого телефону

Поставте віджет на ваш телефон

Може бути, ви вже бачили подібне додаток у своїх друзів. Тепер і у вас є можливість його встановити, щоб отримувати свіжі метеодані з інтернету прямо на дисплеї свого пристрою! Як встановити погоду на екрані телефону Самсунг? З цим може розібратися навіть самий недосвідчений користувач. Адже зробити це досить просто. Можна встановити погоду на екран і використовувати налаштування для попереднього інтерактивного перегляду. Дані віджети часто встановлені за замовчуванням, як стандартна функція смартфона, і їх можна знайти практично у всіх версіях сучасних прошивок. Це означає, що досить просто вивести даний віджет на дисплей телефону з відповідного розділу. Існує декілька варіантів як це зробити, все залежить від версії прошивки. В одних з них потрібно натиснути на екран пальцем і тримати його до появи меню, в якому потрібно вибрати розділ "Додатки і віджети".
В інших прошивках, як наприклад MUUI, використовують масштабування пальцями по дисплею для доступу в потрібне меню. На деяких пристроях є окрема кнопка для подібних додатків. Просто робите клік і заходите в меню додатків. Вибравши "Віджет", натискаєте на нього пальцем і перенесіть на робочий стіл. Після даних маніпуляцій достатньо підключитися до мережі інтернет і вибрати своє місто, якщо ваша геолокація відключена або невірно відобразилася.
Як встановити погоду на екрані вашого телефону

Пошук і завантаження віджета з Play Market

Що робити тим користувачам, на чиїх пристроях подібний віджет відсутня, а встановити погоду на екран все ж хочеться? В такому випадку можна скачати додаток через послугу Play Market. Для цього потрібно зайти в магазин додатків, знайти своє місто і із запропонованих варіантів вибрати підходящий. Паралельно з установкою програми відбувається автоматичне завантаження віджета погоди. Після цього необхідно перейти у відповідний розділ і встановити віджет на робочий стіл. Як бачите, в цьому немає нічого складного. Про те ж, як встановити погоду на екран телефону, докладно написано вище.

Популярі новини
Загрузка...