Новини високих технологій
» » Бульдозер ДТ-75 і його характеристики

Бульдозер ДТ-75 і його характеристики

16-02-2017, 21:29
1 296
Вже кілька десятиліть одним з найпопулярніших гусеничних тракторів є бульдозер ДТ-75. Він отримав широке поширення в будівництві, сільському господарстві. Старі моделі можна зустріти досі. В даний час Володимирський моторо-тракторний завод продовжує випуск даної моделі. Замінені кабіна і мотор. Модернізація не торкнулася інші характеристики ДТ-75. Бульдозер все такий ж надійний, простий і грунтовний.

Особливості бульдозера

ДТ-75 володіє рядом переваг, які і обумовлюють його велику популярність: Він відрізняється надійністю, не підводить під час експлуатації. Його проста конструкція виявилася дуже практичною в умовах ремонту. Силові агрегати на бульдозер ДТ-75 встановлюються досить потужні. Але при цьому трактор володіє непоганим витратою палива. Двигуни володіють такою потужністю, яка дозволяє виконати необхідні роботи, але при цьому не потребує великої кількості палива. Знайдена, як кажуть, золота середина.
Гусеничні шасі вдосконалені, що збільшує прохідність. Цьому ж сприяє і невелику вагу техніки. Є універсальним транспортним засобом, яке може бути використане в різних областях. Цьому сприяє велика різноманітність навісних механізмів, з якими може агрегатуватися бульдозер ДТ-75. Керувати бульдозером легко і зручно. Всі необхідні важелі знаходяться під рукою.

Габарити трактора

Довжина бульдозера разом з навісним механізмом становить 4530 міліметрів. Ширина - 1850 міліметрів. Висота залежить від модифікації трактора. Так, в модифікаціях ДТ-75Н і ДТ-75Д трактор важить 2720 миллметров, а ДТ-75 на десять міліметрів менше - становить 2710 міліметрів. Вага ДТ-75 (бульдозер) має рівний від шести до семи з половиною тонн, в залежності від комплектації.
Показники основних розмірів покликані покращувати характеристики трактора. Так, прохідність бульдозера за рахунок дорожнього просвіту 326-380 міліметрів стає краще. З цією ж метою виробники вибрали ширину гусеничного полотна, яка знаходиться в діапазоні 390-470 міліметрів. Колія дорівнює 1330 міліметрів.

З урахуванням габаритних розмірів і ваги трактора виходить, що тиск на грунт - менше півкілограма на сантиметр квадратний. Це також робить позитивний вплив на прохідність.

Силові агрегати

Використовуються різні види двигунів, які встановлюються на бульдозер ДТ-75. Технічні характеристики залежать від його виду.
Найпоширеніший варіант – А-41. Його потужність становить дев'яносто кінських сил. В деяких версіях встановлювали більш простий варіант з потужністю 75 кінських сил. Двигуни досить економічні. Приміром, п'ятдесят літрів дизельного палива достатньо для роботи трактора протягом двох днів. Ємність бака для палива становить триста літрів.

Бульдозер здатний переміщатися по похилій місцевості. Кут нахилу повинен бути менше двадцяти градусів. Чотирициліндровий Мотор. Має турбонаддув. Система охолодження рідинна. Коробка передач має десять передніх швидкостей і п'ять задніх. Це основні показники, якими володіє бульдозер ДТ-75. Технічні характеристики трактора дозволяють використовувати його в парі з різноманітними механізмами. Їх вигляд визначає перелік можливих робіт.

Навісні механізми

Бульдозер ДТ-75 може агрегатуватися з навісними механізмами трьох видів: Неповоротний відвал. Він використовується для зсуву ділянок землі, переміщення грунтів, вирівнювання насипів сипучих матеріалів (пісок, гравій, сніг і так далі). Поворотний відвал, здатний повертати робочий орган в обидві сторони.
Універсальний відвал, що допускає виконання всіх видів робіт. Його робота необхідна в будівельній сфері. На відміну від інших моделей, даний відвал має основний циліндр, який дозволяє повертатися на кут двадцять п'ять градусів. Працює навісне обладнання досить швидко. Відвал обертається зі швидкістю п'ятнадцять сантиметрів в секунду. Технічні характеристика трактора дозволяють йому підняти навісні механізми масою дев'ятсот кілограм. Трактор ДТ-75 був і залишається одним з найбільш підходящих варіантів для будівельних робіт.
Цікаво по темі
Трактор Т-74 та його характеристики
Трактор Т-74 та його характеристики
Яскравим представником гусеничної техніки часів Радянського Союзу є трактор Т-74. Дана модель використовувалася ...
Бульдозер Т-130: технічні характеристики, будову, призначення
Бульдозер Т-130: технічні характеристики, будову, призначення
До цих пір багато компаній і приватні особи працюють з технікою, виробленої ще в радянські часи. У ...
Пристрій трактора Т-30. Трактор "Володимирець Т-30": технічні характеристики, особливості та відгуки
Пристрій трактора Т-30. Трактор "Володимирець Т-30": технічні характеристики, особливості та відгуки
Сільськогосподарський агрегат «Володимирець Т-30» – трактор, який виготовлений на Володимирському МТЗ...
Екскаватор ЕО-2621: опис, будова, технічні характеристики
Екскаватор ЕО-2621: опис, будова, технічні характеристики
ЕО-2621 або "Півник", як його прозвали в народі, – багатофункціональний екскаватор-бульдозер, мабуть...
Трактора "Кіровець": модельний ряд, технічні характеристики
Трактора "Кіровець": модельний ряд, технічні характеристики
Трактора "Кіровець" виробляються з 1961 року і по сей день. За цей час вони міцно закріпилися на вітчизняному, і не тільки, ринку важкої техніки.