Новини високих технологій
» » Sony Ericsson K750i: технічні характеристики, фото, відгуки

Sony Ericsson K750i: технічні характеристики, фото, відгуки

22-01-2017, 21:08
1 090
Кнопкові телефони завдяки високій якості ще довго будуть перебувати в експлуатації. Яскравим прикладом таких апаратів є мобільний телефон Sony Ericsson K750i. Його випуск припав на 2005 рік. У цей час дана модель була найбільш продаваною. Виробник Sony Ericsson славився не тільки якістю, але й інноваційними технологіями. Перед виходом цієї моделі були проведені масові рекламні акції, і варто зазначити, що мобільний пристрій повністю виправдало надії потенційних покупців. Всі власники виділили ідеальне поєднання ціни та якості, застосування нових розробок, актуальних на 2005 рік, розширений функціонал. Давайте детальніше ознайомимося з характеристиками Sony Ericsson K750i. Завдяки викладеної інформації кожен користувач зможе реально оцінити цей апарат.

Про моделі

На момент виходу телефону з індексом K750i авторитетні видання визнали його кращим примірником серед вже наявної продукції 2005 року. У рекламних кампаніях використовувалося перевага об'єднання двох брендів – Sony (якість камери) і Ericsson (високий рівень зв'язку та апаратне оснащення). Справедливості заради варто помітити, що всі власники залишилися задоволені продуктом спільної роботи, а саме моделлю Sony Ericsson K750i.

На той момент це була єдиною на ринку з камерою, матриця якої мала дозвіл 2 Мп. В захват покупців привів автофокус, до того часу він був новинкою. Багато людей вважали, що зробити знімки прийнятної якості мобільним телефоном нереально. Проте камера цій моделі могла конкурувати з фотоапаратами-«мильницями», що випускаються в 2005 році. Прототипом телефону K750i є W800. Оновлення торкнулися не тільки прошивки, але і зовнішнього вигляду. Також покупці виділили комплектацію нової моделі. Звичайно ж, в даний час порівнювати даний апарат з сучасними смартфонами немає сенсу, однак саме цей кнопковий телефон став легендою, про яку багато користувачів до цих пір відгукуються тільки позитивно.

Комплектація

Перше, з чого хотілося б почати опис мобільного пристрою, – комплектація. Упаковується телефон в коробці з щільного картону. Вона оформлена в зелено-білій кольоровій гамі. Це досить символічно, так як саме ці кольори використовуються в логотипі бренду. Передня і задня панелі, бічні грані – білі, а для верхнього і нижнього торця виробник вибрав зелений колір. Пакувальна коробка інформативна. На ній зображений сам телефон, назву моделі і короткі технічні характеристики. Також є інформація про країну-виробника. У коробці є спеціальна підкладка, розділена на кілька відсіків. В них знаходиться мобільний апарат Sony Ericsson K750i, інструкція російською мовою з викладеною інформацією на 119 сторінках, гарантійний талон, навушники, кабель для з'єднання з ПК, програмний диск, зарядний пристрій і карта пам'яті.

Дизайн

Дана модель має наступні габарити: 100x46x195 мм Такі показники цілком стандартні для апаратів того часу. Важить пристрій 99 р. Покупці у своїх відгуках відзначили деякі подібності з попередниками, проте все ж дизайн можна сміливо назвати індивідуальним і новим. Виробник, вибираючи форму корпусу, віддав перевагу прямим лініям. І тільки бічні грані і торці мають невеликі вигини. Не всім покупцям сподобалися нововведення, використані в Sony Ericsson K750i. Огляд лінійки даного бренду показує, що є моделі з більш вигідними зовнішнім оформленням, наприклад, T610 і K700i.
Виступаючий елемент на задній панелі захоплено прийняли не всі покупці. Згідно з їх відгуками, телефон не лежить на плоскій поверхні, що може призвести до падіння під час вібродзвінка. Також багато відзначили, що тримати його в руці з-за цього потовщення дещо незвично. Однак ці моменти цілком виправдовуються функціональністю, тому не є критичними. Розробники особливу увагу приділили якості матеріалів. До збирання у покупців претензій немає. Модель отримала напівпрозору лицьову панель. Над екраном знаходяться три круглих отвори динаміка. Інша частина корпусу виготовлена з матового пластику. Виробник використав класичне поєднання кольорів – сріблястий і чорний. Завдяки цьому апарат зовні виглядає презентабельно. На відміну від інших моделей, телефон Sony Ericsson K750i можна сміливо назвати двостороннім камерафоном. Його задня панель є лицьовою стороною камери. Покупці не побачать звичного об'єктива. В даній моделі він прикритий зсувний кришкою. Таке рішення викликало неоднозначні відгуки. Багатьом покупцям не сподобалося, що розміщення камери потребувало значного потовщення корпусу. Над об'єктивом знаходиться світлодіодний спалах. Вона не закривається «шторкою». Виробник використовував два світлодіоди, які дають максимально яскраве світло. На бічній грані зліва розташована кнопка для відтворення музичних треків. Вона стає активною тільки при підключенні гарнітури hands-free. З цієї ж сторони, тільки внизу, знаходиться слот для карти пам'яті Memory Stick Duo (SDHC). Sony Ericsson K750i оснащений «качелькою» гучності і кнопкою спуску затвора камери (розташовані на правій бічній грані). Остання в горизонтальному положенні телефону якраз потрапляє під вказівний палець. Власники акцентують увагу на зручному її розташування.

Меню

В управління і структуру меню нововведення запроваджені не були. Тут користувачі побачать усі те, що було в попередніх моделях. Єдине, що змінилося поява значків на екрані при вході в меню. В даному апараті використовувалася анімація, яка дозволила плавно з'являтися кожному ряду в черговому порядку. Головне меню двовимірне. Іконки розташовуються в чотири ряди. Гортання закладок здійснюється в горизонтальному напрямку.
У пам'яті телефону можна зберегти до 500 номерів абонентів (телефонна книга). На кожен за бажанням встановлюється індивідуальна мелодія. У головному меню є наступні розділи: Інтернет-послуги. Використовується для прямого переходу на WAP-сторінку. Для роботи в інтернеті є вбудований браузер. Розваги. Тут об'єднані ігри (Aero Mission 3 Slider Puzzle, Super Real Tennis) та інші розважальні функції, наприклад, лінійний відеоредактор VideoDJ. Камера – активація режиму фотозйомки. Повідомлення. У цьому пункті є підменю. Складається воно з розділів: «Вхідні», «Чернетки», «Нове повідомлення» і пр. Диспетчер файлів. Відкривається інформація, що міститься на картці пам'яті. Вона об'єднана в окремі папки, які заповнюються файлами одного типу – зображення, відео, звуки, теми і ін. Параметри. Використовується для установки індивідуальних налаштувань. Також є такі розділи, як радіо, виклики, органайзер, втім, як і в інших телефонах цього виробника.

Камера

Які фото виходять за допомогою Sony Ericsson K750i? Характеристики камери на момент випуску моделі вразили багатьох. Мало хто вірив, що фотографії, зроблені мобільним телефоном, можуть мати гідне якість. За допомогою камери можна робити знімки розміром 1632 x 1224 пікселів. При необхідності його можна зменшувати до 640x480 і 160x120. CCD-сенсорна матриця має дозвіл 2 Мп. Оптика пластикова, але зображення не має затемнень по кутах. Картинка чітка. Наявність автофокусу призвело захват усіх власників. Одним словом, компанія Sony і на цей раз не розчарувала користувачів.

Акумуляторна батарея

Sony Ericsson K750i (фото апарату є в статті) оснащений літій-іонним акумулятором. Його ємність становить 900 мАч. Телефон в режимі очікування пропрацює близько 200 годин. З цього випливає, що при середньому навантаженні заряджати батарею знадобиться не частіше, ніж один раз в тиждень. Якщо порівняти з сучасними гаджетами, то у них акумулятор пропрацює максимум 1-2 дні. У режимі безперервної розмови заряду вистачить лише на 25 години. Тривалість автономної роботи не дуже вразила власників, так як в лінійці фінського виробника «Нокіа» є телефони, показники який вище в два рази.

Клавіатура

У цій моделі розробники використовували типову клавіатуру для Sony Ericsson. Особливих нововведень тут немає. Цифровий блок стандартний. Є джойстик на п'ять позицій (вліво, вправо, вгору, вниз, центральне натискання). Безпосередньо під самим екраном розташовані дві софт-клавіші. Вони мають прямокутну форму і досить великий розмір. Кнопки виклику і скидання відсутні, їх функцію виконують софт-клавіші. Власники апаратів Sony Ericsson знайомі з кнопками повернення назад і стирання/скидання. У цій моделі вони квадратні, знаходяться в деякому віддаленні від софт-клавіш і цифрового блоку. Таке рішення дозволило повністю виключити випадкове натискання. Під екраном по центру розташована окрема кнопка. Вона відповідає за швидкий доступ до певних пунктів меню. Цифровий блок Sony Ericsson K750i має чітку прямокутну форму. Кнопки великі, розташовуються разом. Вони несильно виступають за загальний рівень корпусу. Виконані зі зворотним нахилом – в кожній нижній край нижче, ніж верхній. Думка покупців про клавіатурі позитивне. Всі кнопки натискаються легко, чітке спрацьовування. Для роботи з джойстиком потрібно докласти середнє зусилля. Всі власники помітили, що користуватися їм зручно.

Карта пам'яті

Телефон Sony Ericsson K750i не має більшу вбудовану пам'ять (38 Мб), тому розробники в комплекті пропонують карту об'ємом 64 Мб. На ній можна зберігати фото, картинки, музику. Вся інформація з карти пам'яті знаходиться у відділі «Диспетчер файлів». Слот розташований на бічній грані. Він оснащений пружинкою, тому виймати її буде легко. Зверху закривається кришкою. Вона захищає слот від бруду і пилу.

Екран

За сучасними мірками дозвіл дисплея маленьке. На момент випуску його теж було важко назвати сильною стороною апарату. На екрані відображається лише 256 тис. кольорів. Зображення зернисте. Роздільна здатність дисплея – 176x220 пікселів. Тип матриці – TFT. В цілях захисту він закритий склом корпусу. З часом на поверхні можуть утворюватися подряпини, так як плівка відсутня. На яскравому сонці екран сильно вигорає, однак відблисків практично немає. Зображення втрачає яскравість, але текст залишається читабельним. Одночасно на екрані поміщається до 8 рядків, на верхній знаходяться значки сигналу мережі мобільного оператора і рівень заряду акумулятора. Час і дата відображаються знизу екрану, під ними є розшифровка софт-клавіш.

Як розібрати Sony Ericsson K750i?

Багатьох власників цікавить, як розібрати модель K750i. Іноді виникає ситуація, коли необхідно почистити телефон від пилу всередині. Не кожен користувач хоче нести апарат в сервісний центр і сплачувати певну суму грошей. Для того щоб почистити телефон, досить зняти задню кришку, вийняти акумулятор, карту пам'яті (розташовується збоку) і sim-карту. Після цього необхідно відкрутити 4 шурупа хрестової викруткою. Задня частина корпусу знімається за допомогою спеціального інструменту (в цих цілях підійде скальпель або ніж з тонким негнущимся лезом). Акуратно підчепити місця із засувками, які тримають корпус – всього їх розташоване по периметру шість штук. За таким же принципом знімається лицьова панель. Під клавіатурою є чорна пластина. Вона тримається на латунних засувках. При самостійній розбиранні поводитися з ними треба дуже акуратно, так як вони легко ламаються. Дисплей закріплений двома шурупами. При його знятті необхідно від'єднати шлейф матриці. На ньому є отвір для джойстика. Після проведення цих нескладних маніпуляцій телефон повністю розібраний. Складання здійснюється в зворотному порядку.

Як прошити Sony Ericsson K750i?

Дуже часто власники мобільних пристроїв стикаються з такими проблемами, як зависання апарату на тривалий час, самостійне відключення або включення, миготіння екрана. Не варто засмучуватися раніше часу. У більшості випадків виправити такі поломки допомагає зміна прошивки. Як це зробити? Деякі звертаються в сервісний центр, а інші прошивають телефон самостійно. Провести дану маніпуляція нескладно. Вона займе не більш півгодини. Поетапне опис робіт: Зарядити акумулятор повністю. Встановити драйвера на ПК. Завантажити файл прошивки. Підключити пристрій за допомогою USB-шнура. Запустити програму установки. Важливо розуміти, що всі роботи по зміні прошивки користувач робить на свій страх і ризик. Якщо буде допущена помилка або з якихось причин перерветься установка, телефон вийде повністю з ладу і не підлягатиме ремонту.

Відгуки власників

Sony Ericsson K750i заслужив багато захоплених відгуків. Дивно те, що навіть в даний час є люди, які із задоволенням користуються цією моделлю. Звичайно ж, найбільшу кількість позитивних відгуків отримала камера. Однак не залишилися непоміченими клавіатура (нахил на поверхні цифрових кнопок дозволяє наосліп швидко набрати номер абонента), анімаційне меню, простота експлуатації і гучність динаміків.
Цікаво по темі
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки
Лінійка Sony Xperia, всі моделі якої славляться ефектним дизайном і сучасною начинкою, - поєднання цікавого зовнішнього вигляду і якісних матеріалів,
Огляд мобільного телефону Siemens ME45
Огляд мобільного телефону Siemens ME45
На початку 2000-х років мобільні телефони тільки починали заповнювати вітчизняний ринок. Кожна нова модель справила справжній фурор. Не винятком став
Всі моделі телефонів "Соні": огляд і характеристики
Всі моделі телефонів "Соні": огляд і характеристики
Всі моделі телефонів "Соні" мали свої переваги і недоліки. Іноді компанія створювала провальні апарати, іноді гаджети виходили якісними і сильними.
Смартфони Sony Xperia: модельний ряд
Смартфони Sony Xperia: модельний ряд
Sony – це японська компанія, яка була заснована в 1946 році. Вона тривалий час займається виробництвом електроніки, ігрових консолей і різної
Огляд мобільного телефону Nokia 5200
Огляд мобільного телефону Nokia 5200
Найчастіше якісним плеєром оснащуються тільки топові дорогі прилади. Однак компанія Nokia зробила виняток, представивши на ринку бюджетну модель.