Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

126 0 Новини високих технологій

SoundCloud – соціальна музична платформа, долучитися до якої для безкоштовного обміну і прослуховування аудіофайлів може кожен. Користувачі, знайомі з іншими популярними соціальними мережами, такими як Facebook і Twitter, можуть уявити собі «Саундклауд» як схожий сервіс, призначений для любителів музики всіх видів. У статті ви дізнаєтеся, як користуватися SoundCloud на iPhone, Android і ПК.

Вхід в обліковий запис

Мобільний додаток сервісу доступно для мобільних пристроїв на платформі iOS і Android. Як користуватися SoundCloud, якщо немає облікового запису? Необхідно створити нову. Це можна зробити безкоштовно, зареєструвавшись на сайті служби через «Фейсбук», «Гугл+» або по електронній пошті.


Платформою музичного сервісу найзручніше користуватися на мобільних пристроях, хоча можливості додатків для ОС Android і iOS дещо обмежені. Після входу в програму можна помітити, що інтерфейс програми складається з декількох основних розділів. Як користуватися SoundCloud в кожному з них розглянуто нижче.
Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

Навігація по додатком

«Домашня сторінка» являє собою персональний канал новин, який засвідчує записи, опубліковані і перенаправлені іншими учасниками музичної соціальної мережі «Саундклауд», за діями яких власник облікового запису підписався стежити. Будь трек тут можна прослухати, опублікувати, відзначити як вподобаний або додати до списку відтворення. Крім того, прямо з новинної стрічки можна запустити відтворення станції.


«Пошук» стане у нагоді тим, хто шукає конкретного користувача, виконавця або пісню. Ця функція дозволить знайти те, що хочеться послухати в даний момент. «Колекція» представляє собою вкладку, де можна отримати доступ до всіх пісень, відзначених як сподобалися, недавнім станцій і плейлістам. Тут також розташована посилання на профіль користувача. До нього можна потрапити, натиснувши на три точки у верхньому правому куті сторінки. «Музичний плеєр» – вкладка, яка дозволяє користуватися SoundCloud як аудіоплеєром. Він забезпечує швидкий доступ до того, що відтворюється, під час перегляду інших вкладок програми. У вкладці Next Up можна переглянути наступні композиції плейлиста, змінити їх порядок або видалити, а також додати будь аудіо сервісу. Тут є повний набір режимів перемішування і циклічного відтворення. Передбачена можливість блокування додавання схожої музики в трансляцію станції. Опція «Потік» на вкладці дозволяє швидко ознайомитися з новітніми трендами в музиці і аудіо. Тут же можна вибирати бажаний жанр і форму аудіоконтенту.
Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

Варіанти роботи з програмою

Можна користуватися додатком SoundCloud як завгодно, але найбільш корисними є наступні основні способи ефективної утилізації послуг музичного сервісу.
 • Відстеження обраних композицій окремих учасників дає можливість відкрити для себе нову музику. Якщо натиснути на ім'я користувача, можна перейти до його профілю і подивитися, яку музику він публікує і які плейлисти у нього є. За їх діями можна стежити, як і в будь-якій іншій соціальній мережі, а треки, які вони публікують або роблять репост, відображаються на домашній сторінці користувача.
 • Сервіс дозволяє створювати власні плейлисти. Прослухавши вподобану музичну композицію, можна натиснути на три точки і додати її в який-небудь зі своїх списків відтворення. Користувач може створювати їх стільки, скільки забажає. Плейлисти доступні для всіх або для особистого прослуховування.
 • Запуск станції дозволяє почути серію схожих музичних композицій. При відсутності часу або терпіння для ретельного підбору потрібних треків у своїх плейлистах, можна просто натиснути на ті ж три точки на будь-якому вподобаному творі, щоб додаток відтворювало станцію зі схожими доріжками. При цьому завжди залишається доступ до недавніх радіостанціям з свого профілю.
 • Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

  Що можна робити тільки у веб-інтерфейсі?

  Мобільний додаток музичного сервісу відрізняється простим, зручним дизайном, не переважною занадто великою кількістю функцій. Незважаючи на це, деяким може бути цікаво, як користуватися SoundCloud більш повно. Нижче наведені додаткові функціональні можливості, доступні при вході на сервіс з браузера.
  Під деякими музичними композиціями поруч з кнопкою «Поширити» посилання «Завантажити» або «Купити», яка не відображається в мобільному додатку. Багато твори можна безкоштовно скачати або придбати. Дана функція недоступна для власників мобільних пристроїв, за винятком підписників SoundCloudGo (в деяких країнах). Хмарний сервіс є соціальною платформою, що означає, що кожен може ділитися своєю музикою чи звуковими доріжками. Користуватися SoundCloud як трампліном для своєї музичної кар'єри з мобільного додатка поки не можна. Функція доступна в веб-версії інтерфейсу служби, якщо натиснути на кнопку «Завантажити», розташовану у верхній частині сторінки.
  Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

  Спілкування з іншими учасниками

  Дещо дивно, що приватне спілкування в додатку «Саундклауд» в даний час не підтримується, але, можливо, це зміниться з майбутніми оновленнями. Поки ж можна відправляти повідомлення іншим користувачам тільки на сайті сервісу. Користувач може приєднатися до груп в SoundCloud і ділитися з їх учасниками улюбленими треками. Щоб отримати доступ, достатньо натиснути на своє ім'я в веб-версії і вибрати пункт меню «Групи». Як і в будь-якій іншій соціальній мережі, тут можна обмінюватися повідомленнями. Користуватися SoundCloud як засобом спілкування з іншими меломанами теж можна, але тільки на веб-сторінці сервісу. Центр повідомлень розташований у верхньому меню версії браузера. Тут можна побачити, хто підписався відстежувати переваги користувача або хто надсилав повідомлення.
  Як користуватися Soundcloud: основні функції і рекомендації по використанню

  На закінчення

  Бажаючі постійно відкривати для себе нову музику і слухати безкоштовно повинні внести мобільний додаток «Саундклауд» у свій список обов'язкового встановлення програмного забезпечення. Це один з небагатьох безкоштовних музичних сервісів, який поєднує процес прослуховування з соціальної складової. Можна користуватися додатком SoundCloud як на айфоні, так і на «Андроїд», але максимум функціональних можливостей доступний лише на веб-сторінці служби.

  Популярі новини
  Загрузка...