"Чорний бульдог" - танк-подарунок від "Варгейминг"

616 0 Новини високих технологій

У грі World of Tanks часто з'являються танки, які допомагають гравцям фарм. Це преміумна техніка, яка є дуже популярною. Завдяки їй можна грати і заробляти срібло і не боятися, що ось-ось закінчаться гроші і не вистачить навіть на патрони. Найчастіше гравці воліють купувати за реальні гроші преміумні танки 8 рівня. Це пов'язано насамперед з тим, що даний level найбільш комфортний для гри. Також танки 8 рівня набагато більше заробляють, хоча серед них є і ті, які не показують перефарма. При виборі слід уважно вивчити всі показники. І звичайно ж, слід вибирати танк під свій стиль гри.


"Чорний бульдог" - танк-подарунок від "Варгейминг"

Турнірний подарунок

«Чорний бульдог» - танк, який був подарований всім гравцям перед чемпіонатом світу у Варшаві в квітні 2016 року. Ексклюзивний M 4190 GF компанія-розробник випустила в честь Гранд-фіналу. За два тижні цей легкий танк купили сотні геймерів. Він дуже сподобався багатьом завзятим гравцям, особливо тим, хто любить цей клас техніки.

Модернізація

Багато хто знає знаменитого американського «світляка» 7-го рівня - М41А1 Walker Bulldog. Цей танк є досить популярним. Пов'язано це не тільки з тим, що в грі існують любителі гілки США. Також дуже приваблює восьмий рівень - Т49 який знаменитий своєю фугасної гарматою. У свою чергу, «Чорний бульдог» - танк, який став практично абсолютною копією американця. Але це лише зовні. Технічні характеристики небагато, але різняться.

Німецька копія

На відміну від М41А1 Walker Bulldog, M 4190 GF є не тільки на рівень вище, але і знаходиться в іншій гілці дослідження, хоча і прокачувати його не потрібно, так як це німецький преміумний танк. Він став модернізованою версією ЛТшки 7-го рівня.


Зовні можна спостерігати зміни знаряддя, яке змінило калібр з 76 мм на 90 мм, і в той же час стало коротше на 425 мм.

Порівняння

Щоб остаточно зрозуміти, що таке «Чорний бульдог», танк, характеристики якого ми зараз розглянемо, потрібно порівнювати з американським ЛТ. Щоб все було чесно, потрібно взяти Walker Bulldog топової прокачування. Отже, незважаючи на те що зовні ці танки дуже схожі, їх вага різний: у німецького - 1100 ХП, а в американського ЛТ - цілих 1548 ХП. Маса, огляд і дальність зв'язку ідентичні: 26 тонн, 400 і 745 метрів відповідно.
"Чорний бульдог" - танк-подарунок від "Варгейминг"
Склад екіпажу також однаковий. Всередині обох танків сидять по одному командирові (радистові), наводчику, механіку-водію і заряжающему. Рухливість машин також практично однакова. Американський танк трохи могутніше – на 50 л. с. Так як «Чорний бульдог» - танк, який зовні є повною копією американського ЛТ, бронювання корпусу має таке ж, як і «американський бульдог». У лобі у них 25 мм, на борту також 25 мм, а в кормі 19 мм. Також однаково бронювання вежі: у лобі, борту і кормі по 25 мм.

Відмінності

Головні відмінності, як уже говорилося раніше, в гарматі. Німецький танк має 90 мм калібр, американець - 76 мм. В боекомплекте у німця 46 патронів, а ось у американського «бульдога» цілих 65. Утрата з прем-танка 240/240/320 HP при пробитті 182/250/102 мм. При цьому в хвилину машина може видати потенційно майже 2200 шкоди.
У американського танка трохи нижче показники. Звичайно, це пов'язано і з рівнем техніки, і звичайно ж, з тим, що це не премо-танк. Walker Bulldog має 150/150/185 HP при пробитті 175/210/38 мм. За хвилину потенційно настреливает майже 2100 шкоди.

Геймплей

Говорячи про гру на M 4190 GF, огляд потрібно робити не тільки на ТТХ, але і на геймплей цієї машини. В бою слід спиратися на переваги танка: на його відмінну динаміку, швидке відомості знаряддя, непоганий шкоди в хвилину, а також досить комфортне пробиття ґолдою. З недоліків у німецького «бульдога» спостерігаються середня точність, невеликий боєкомплект, як для ЛТшки, дорогі голдовие снаряди і великі розміри самого корпусу.
"Чорний бульдог" - танк-подарунок від "Варгейминг"
Як будь-легкий танк, це можна зарядити в активний світло, тоді потрібно поставити досилатель для зменшення перезарядки, також за допомогою стабілізатора вертикальної наводки зменшити розкид під час вибухів, ну і природно, збільшити огляд. Для пасивного світла потрібно обладнати танк мережа маскувальну, встановити стереотрубу і поліпшену вентиляцію.

Підсумки

Нині «Чорний бульдог» M 4190 GF можна придбати в преміумному магазині. Навряд чи на нього з'являться якісь акції або завдання. Тому хто не встиг його купити, тому доведеться прокачувати американську альтернативу. Хоча на Walker Bulldog особливо не пофармишь, зате геймплей у обох машин не відрізняється. Подарунковий танк виявився дуже складним для недосвідчених гравців. Він вимагає особливої тактики. На ньому не можна з перших хвилин летіти на середину карти і знищувати супротивників. Потрібно знати той момент, коли «світляк» безпечно для себе зможе контролювати всю карту.

Популярі новини
Загрузка...