Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки

390 0 Новини високих технологій

Кількість проданих ігрових приставок у всьому світі просто вражає. За останній місяць (грудень 2016 року) модель «Плейстейшн 4» розійшлася по руках 4-мільйонним тиражем, а продажі «Іксбокс» перевалили за позначку в 2 млн. Інтерес суспільства до таких розважальних пристроїв зростає з кожним місяцем, причому вік користувачів коливається в дуже широкому діапазоні – від 5 до 40 років.

Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
Двадцять років тому багато хто бігли зі школи додому, де їх чекала ігрова приставка до телевізора «Денді», що і дала початок становленню цього сегмента. Сьогодні можливості таких гаджетів помітно просунулися, але принцип роботи залишився тим самим: людина, джойстик і телевізор. Про останній і піде мова в цій статті.

Що шукаємо?

Телевізори для ігрових приставок – це не просто якісь звичайні пристрої, якими ми користуємося щодня, – це серйозні девайси, що відрізняються від своїх пересічних побратимів наявністю деяких обов'язкових характеристик. Вимоги сьогоднішніх геймерів приблизно такі: 4К-розверстка, HDR-дозвіл навіть при масштабуванні, високий динамічний діапазон, багатопрофільна колірна підтримка і природно низький пінг (затримка відеосигналу). Можна, звичайно, пограти і на скромненьком екрані, але тоді навіщо купувати дорогі ігрові приставки для телевізора, ціна яких перевищує 30 тис. рублів? Тому, щоб побачити ігровий світ так, як його задумував розробник, позначимо список найбільш розумних телевізорів, які відповідають всім вимогам геймерів. Відразу відзначимо, що у всіх нижчеописаних моделей відмінна синергія саме з сьогоднішніми гаджетами, тобто маються на увазі сучасні ігрові приставки для телевізора.

Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
Як вибрати і що конкретно купити, залежить виключно від ваших фінансових можливостей, тому що тут діє досить простий принцип – чим дорожче, тим краще. Що стосується якості моделей, то всі респонденти рейтингу відрізняються чудовою збіркою і мають розширений функціонал. Рейтинг найкращих для телевізорів консолей:
 • Samsung KS9000 SUHD.
 • LG OLED B6.
 • Sony XD80 HDR.
 • Panasonic TX-42AS600.
 • Toshiba 32D3454DB.
 • Розглянемо трійку лідерів більш докладно.

  Samsung KS9000 SUHD

  Серія KS9000 від «Самсунг» – це відмінні телевізори для ігрових приставок, де поєднуються оптимальна ціна і якість зображення, причому з підтримкою HDR-розкладки. Якщо ви віддаєте перевагу більш екзотичні варіанти, то можна звернути увагу на вигнутого побратима – KS9500.
  Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
  Однією з головних достоїнств моделі є мінімальний час затримки сигналу, тобто низький пінг. Девайс відмінно справляється з будь-якими динамічними сценами на екрані, чому в чималому ступені сприяє частота оновлення нативного режиму (15 мс/6666 Гц). Використовувати на цій моделі ігрові приставки до телевізора для дітей бюджетного рівня не має сенсу, тому що ви просто не розкриє весь наявний потенціал девайса. Оптимальним варіантом тут будуть «Плейстейшн» і «Іксбокс» останнього покоління.

  Відмінні риси моделі

  Якщо порівнювати девайс з загальною масою 4К-моделей цього LCD-сегмента, то ми побачимо, що телевізори для ігрових приставок серії KS9000 мають кращі кольори і рівні білого і чорного. Причому найвищу якість зображення доступно навіть у тому випадку, якщо ви використовуєте SDR-консолі або зовнішній відеоадаптер персонального комп'ютера. Також варто відзначити, що модель відмінно візуалізує HD-розверстку з будь-якого джерела, які б ви ні використовували ігрові приставки для телевізора. Ціна моделі – це ще один вагомий аргумент до купівлі, оскільки девайс чудово збалансований в плані вартості і віддачі. Конкуруючі пристрої сегмента, при наявності аналогічних характеристик, продаються за більш кусачим цінами. Але, з іншого боку, серію KS9000 ніяк не можна назвати дешевою, тому як за діагональ 55" вам доведеться сплатити більше 100 тис. рублів.

  Відгуки користувачів про телевізорі

  Власники дуже тепло відгукуються про моделі. Вони оцінили відмінні характеристики, порівняно невисоку ціну і те, що до девайсу підходять практично всі консолі (преміум-клас типу «Плейстейшн» і «Іксбокс», а також дитячі ігрові приставки). До телевізора можна легко підключитися завдяки великому набору виходів і перехідників, що йдуть в комплекті з моделлю. Орієнтовна вартість – від 100 до 300 тис. рублів, залежно від діагоналі екрану.

  LG OLED B6

  Скромні ігрові приставки до телевізора для дітей не особливо вимогливі. Їм не потрібен високий динамічний діапазон (HDR) і специфічна обробка кольору. Тому апарат типу OLED B6 на скромненьких консолях - просто марна вкладення грошей.
  Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
  Якщо ви хочете повністю розкрити потенціал моделі, то тут потрібні відповідні (преміум-клас) ігрові приставки для телевізора. Як вибрати таку консоль? Та дуже просто. Можна піти, що називається, " від протилежного: практично всі виробники телевізорів такого плану вказують в інструкції з експлуатації перелік ігрових приставок, які відмінно підійдуть саме для цієї моделі. Не стала винятком і серія OLED B6 від LG, де в мануле зазначаються консолі «Плейстейшн 4», ОТРИМУЮТЬ One і Wii U. Зверніть на цей момент особливу увагу в магазині і перед тим, як підключити ігрову приставку до телевізора, все-таки інструкції з експлуатації пишуть не дарма.
  На всіх вищезазначених консолях OLED телевізор B6 забезпечує практично ідеальне масштабування 4К-контенту (апскейлінг), чудово справляється зі всіма динамічними сценами і має приголомшливу швидкість обробки зображення (01 сек).

  Особливості моделі

  Крім того, модель може бути використана в якості монітора для персонального ПК, причому без втрати продуктивності. Девайс підтримує всі відомі для свого формату дозволу при різній частоті кадрів.
  Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
  Незважаючи на всі переваги моделі, деякі користувачі у своїх відгуках нарікають на кілька моментів, здатних відлякати потенційних покупців. По-перше, це ціна, де за «скромну» 55-дюймову модель доведеться викласти майже 200 тис. рублів. А по-друге, технологія OLED завжди відрізнялася великою затримкою вхідного сигналу, тому будьте готові до пінгу в 40-45 мс (мілісекунд). Звичайно, таку затримку не можна назвати критичною, але деякі користувачі, напевно, віддадуть перевагу щось пошустрее. Орієнтовна ціна – від 200 до 900 тис. рублів, залежно від діагоналі екрану.

  Sony XD80 HDR

  Телевізори для ігрових приставок від «Соні» з серії XD80 більш прихильні до своїх користувачам в плані вартості. На тлі перерахованих вище моделей, цей девайс виглядає куди більш доступним. Телевізор підтримує роботу в високому динамічному діапазоні при 10-бітної кольоровості. Модель відзначилася розширеної колірної гамою і відмінними показниками рівня чорного.
  Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
  Крім соковитою картинки, девайс має пристойний запас яскравості і легко обробляє динамічні сцени, причому деяка розмитість відбувається на екрані не спостерігається, якщо, звичайно, в налаштуваннях ви не включили ефект Blur.

  Функціональність

  Функція масштабування на консольних і персональних платформах працює відмінно, і зображення 4К можна апскейлить як тільки заманеться. Також незайвим буде зауважити, що затримка сигналу у моделі складає всього 33 мс, при роботі з зображенням в 1080р і 34 мс на 4К-розверстці. Більш того, телевізор має спеціальний функціонал для ігрових консолей – Game Mode, де всі налаштування спеціально заточені» під динаміку і мінімальний пінг.
  Кращі телевізори для ігрових приставок: рейтинг, технічні характеристики, моделі та відгуки
  Модель чудово себе почуває в парі з персональним комп'ютером, підтримуючи всі дозволи для свого формату та зміну частоти кадрів. Взагалі, якщо судити з відгуків користувачів, то модель XD80 вийшла дуже вдалою: хороші характеристики екрану, мінімальний пінг для пристроїв такого класу, відмінний запас яскравості і контрастності, а також прийнятна ціна. Орієнтовна вартість – від 60 тис. рублів.

  Підводячи підсумок

  Вибираючи телевізор для ігрової консолі, перше, на що необхідно звернути увагу – це затримку вхідного сигналу, тобто пінг. На відміну від всіх наворотів, якими може володіти модель, деколи навіть і зовсім не потрібних, пінг – основний параметр, і він повинен бути як можна нижче. Для 4К-девайсів ідеальним варіантом була б затримка в 30 мс. Якщо ви віддаєте перевагу OLED-технології, то будьте готові до пінг в 50 або навіть 60 мс. Для деяких геймерів такий показник може виявитися занадто високою, тому не полінуйтеся розкрити інструкцію з експлуатації і уважно її вивчити. Крім того, деякі виробники оснащують свої девайси спеціальними ігровими режимами, де затримка сигналу помітно зменшена. Такі технології повсюдно взяли на озброєння бренди «Самсунг» та «Соні», тому навіть OLED-моделі можуть бути цілком придатними для динамічних ігор.

  Популярі новини
  Загрузка...