Новини високих технологій
» » Dodge Durango SRT: опис і технічні характеристики

Dodge Durango SRT: опис і технічні характеристики

10-05-2018, 22:13
348
Дітище спільної роботи компанії Dodge і підрозділи SRT, що спеціалізується на модернізації серійних моделей концерну Fiat Chrysler Automobile, - заряджена версія кросовера Dodge Durango SRT - було представлено в лютому 2017 року на автовиставці в Чикаго. Виробник гордо іменує автомобіль "найшвидшим шестимісним кросовером", що справедливо: модель обзавелася силовим агрегатом більшої потужності, ефектним аеродинамічним обважуванням, ефективною гальмівною системою і перенастроєною підвіскою.

Інтер'єр

В салон зарядженої версії Dodge Durango були внесені певні зміни: Передні сидіння були замінені на спортивні крісла з бічною підтримкою покращеної і багатим функціоналом, що включає вентиляцію, підігрів і електропривод. У базовій комплектації в якості матеріалу для обробки салону пропонуються углеволокно, натуральні шкіра і замша. У центрі рульового колеса, на спинках сидінь першого і другого рядів з'явилися фірмові логотипи SRT. В цілому внутрішній простір Dodge Durango SRT практично не відрізняється від стандартної версії кросовера третього покоління.

Технічні характеристики

Основні зміни зарядженої версії Durango SRT торкнулися технічну складову автомобіля, практично залишивши недоторканими зовнішній вигляд і внутрішній простір кросовера. Спеціальна модель отримала 64-літровий двигун V8 бензинового типу, що йде в парі з восьмидиапазонной автоматичною трансмісією. Кросовер з таким двигуном розігнати до 100 км/год за 44 секунди, максимальна швидкість при цьому обмежена відміткою в 290 км/год.


Dodge Durango, природно, оснащений повним приводом, випускною системою з зміненими настройками, пружинами підвищеної жорсткості і адаптивними амортизаторами. Незалежна підвіска кросовера представлена паралельними важелі спереду і багатоважеля конструкцією ззаду. Поперечний стабілізатор стійкості став жорсткішим на 18 %, на що звертає увагу виробник. Подібне рішення дозволило поліпшити управління і поведінку кросовера на трасі на високих швидкостях. Гальмівна система представлена механізмами Brembo, рульове управління оснащується електричним підсилювачем рульового колеса.

Вартість кросовера

На російські ринки позашляховик Dodge Durango поставлятися не буде. Мінімальна ціна кросовера для американського ринку становить 373 млн рублів, що цілком прийнятно для зарядженої версії. Замовити Durango SRT можна буде тільки в американських дилерів з наступною оплатою доставки автомобіля до Росії, що обійдеться в досить велику суму.
Цікаво по темі
Fiat Multipla: опис і технічні характеристики
Fiat Multipla: опис і технічні характеристики
Незвичайна зовнішність Fiat Multipla і велика площа скління зробили автомобіль об'єктом для насмішок. Запланований виробником річний обсяг продажів у
"Джип Ліберті": опис, технічні характеристики
"Джип Ліберті": опис, технічні характеристики
З 2002 по 2013 року американська компанія Chrysler випускала компактний позашляховик "Джип Ліберті" в двох поколіннях. Модель прийшла на заміну
Кросовер "Ліфан Х50": технічні характеристики, комплектація, відгуки
Кросовер "Ліфан Х50": технічні характеристики, комплектація, відгуки
Маючи на руках суму в 10 тисяч доларів, можна вибрати досить непоганий автомобіль. Причому не тільки ...