SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання

280 0 Новини високих технологій

Говорячи про якісних комп'ютерних навушниках, багато хто згадує відомий бренд SENNHEISER. Це пов'язано з позитивною репутацією компанії, яку вона встигла заробити буквально за кілька років випуску вдалих моделей акустичних аксесуарів, призначених для будь-якої техніки. І мова не тільки про комп'ютерах. Портативна і індивідуальна акустика, розробляється командою професіоналів, може застосовуватися в самих різних сферах життя, і навіть використовуватися в якості професійних рішень. Один з прикладів вдалих бюджетних навушників — це модель SENNHEISER HD 201 огляд якої допоможе визначити сильні і слабкі сторони, а також ознайомитися з думкою користувачів.

Позиціонування на ринку

Як вже говорилося вище, ця бюджетна модель, що гарантує невисоку вартість і дає можливість практично кожному користувачеві придбати її для себе. Вона отримала широке поширення за рахунок хорошого співвідношення ціни і якості, а також приємного і зручного дизайну, що дозволяє зробити цей комплект навушників повсякденним пристроєм, нерозлучним з власником.


SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання
Як зазначається в рекомендаціях по використання, в першу чергу навушники SENNHEISER HD 201 слід використовуватися в зв'язці зі стаціонарним комп'ютером або ноутбуком. Вони досить великі, і носити їх на вулиці не завжди зручно. Однак, якщо подобається саме така форма, то застосування моделі в якості аксесуара для мобільного телефону або плеєра не викличе жодних проблем — вона сумісна з більшістю сучасних пристроїв, що використовують для виведення звуку роз'єм стандарту 35 мм.

Комплектація і зовнішній вид

Поставляються навушники в міцній картонній коробці, буяє всіма кольорами веселки. Вона красиво оформлена і привертає увагу. Однак не можна сказати, що її перевантажили інформацією — на поверхні упаковки гармонійно розташувалися характеристики SENNHEISER HD 201 невелика інструкція по використанню та рекомендації по обслуговуванню.


Всередині неї знаходяться надійно запаковані навушники, закріплені таким чином, щоб вони не пошкодилися при транспортуванні. Їх можна віднести до класу моніторних, оскільки амбушюри мають досить великий розмір і повністю закривають вуха. Динаміки виконані в прямокутному варіанті. Зовні корпус матовий, має сріблястий відтінок з нанесеним на нього чорним логотипом компанії-виробника. Зверху дуга підшита м'яким матеріалом, який забезпечує надійну фіксацію навушників на голові. При цьому вони не тиснуть, і ними можна користуватися без наростаючого дискомфорту багато годин поспіль.
SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання
Провід має довжину 3 метри, чого, згідно з відгуками про SENNHEISER HD 201 цілком достатньо навіть для підключення до комп'ютерного блоку, розташованого під столом. Головне при їх використанні — не забувати, що провід все ж обмежений, і не намагатися встати з-за робочого столу, не знімаючи навушники. Якщо ж ви плануєте підключатися до інших пристроїв, що мають роз'єм 63 мм, то можете скористатися спеціальним перехідником, який також дбайливо включений виробником в комплект поставки.

Якість звучання

Тестуючи ці навушники, експерти змогли зробити кілька цікавих висновків щодо якості їх звучання. Так, найбільш вираженою частотної групою можна назвати середній діапазон частот. Він звучить приємно, не дратує і не сильно виділяється на тлі інших. При цьому даних особливостей вистачає, щоб розкрити основну інструментальну групу практично в будь-якому треку. Що стосується низьких частот, то з ними навушники справляються також досить впевнено. Бас чистий, без паразитних хрипів і неприємних звуків. Однак, як підкреслюється в оглядах SENNHEISER HD 201 незважаючи на досить великі дифузори, йому трохи не вистачає глибини, що позначається під час активних ігор, зокрема шутерів, багатих різкими глибокими низькими звуками.
SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання
А ось верхня межа трохи засмучує. Незважаючи на те що всі звуки можна розрізнити між собою і вони досить соковиті, на тлі присутня невелика шипіння, що генеруються самою мембраною динаміків. Воно недуже, але при цьому може трохи дратувати. Якщо навушники використовуються протягом тривалого часу, то слух звикає, і шипіння пропадає.

Захист від зовнішніх шумів

Амбушюри виготовлені з поролону, обтягнутого штучною шкірою. У домашніх умовах вони непогано захищають слухача від зовнішніх шумів, однак при використанні їх в якості гарнітури для телефону користувач може зіткнутися з тим, що місто навколо нього буде заважати комфортного прослуховування музики або перегляду фільмів. Є і зворотний ефект, коли при високій гучності оточуючі можуть виразно почути те, що користувач повнорозмірних навушників SENNHEISER HD 201. Цей факт засмучує деяких користувачів, які хотіли користуватися навушниками здебільшого в дорозі.
SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання

Основні характеристики

Якщо одні при виборі навушників спираються на відгуки і думка про зовнішньому вигляді, то для інших цієї інформації може бути недостатньо. Характеристики навушників SENNHEISER HD 201 в вигляді конкретних цифр можуть допомогти зробити вибір людині, що розбирається в цьому питанні. Так, одним з основних показників є імпеданс, або опір обмоток динаміків. В даній моделі він дорівнює 24 Ом, що є середнім показником для такого класу. З цього випливає, що навушники будуть звучати трохи тихіше, ніж інші звичні моделі. Слід враховувати цей факт, особливо якщо пристрій, що використовується в якості джерела звуку, має слабкий аудіотракт. Гаджет здатний відтворювати частоти в межах від 21 Гц до 18 кГц, що повністю покриває слухові можливості дорослої людини. При цьому чутливість перебуває в межах 108 дБ.
SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання

Зручність використання навушників

Багато користувачі відзначають, що навушники цілком практичні і зручні для повсякденного застосування. Цього виробникові вдалося домогтися завдяки великій кількості рухомих елементів. Користувачу доступна можливість регулювати кут нахилу кожного динаміка, а також налаштувати правильне положення над головою. Усі фіксатори досить жорсткі, що не дає навушникам послабитися з-за довгого використання та почати падати з голови. Вага, підкреслений в оглядах навушників SENNHEISER HD 201 складає всього 165 грам, завдяки чому голова і шия не втомлюються.

Дріт підключається до кожного динаміку окремо, а не заходить з однією з сторін. Це дозволяє розбити його в центрі, і він не заважає однією з рук, особливо під час ігор на комп'ютері або консолі.
SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання

Позитивні відгуки про моделі

Одним з ключових критеріїв, які дозволяють прийняти остаточне рішення про придбання того чи іншого гаджета, є рецензії користувачів. Відгуки про навушники SENNHEISER HD 201 також допоможуть визначитися з вибором. Розглянемо для початку позитивні аспекти:
 • Невисока вартість при гарному якості. Користувачі відзначають, що за такі ж гроші складно знайти конкурентну модель, яка була б здатна забезпечити таке ж приємне звучання та надійність.
 • Зручна форма корпусу і оголов'я. Виробник продумав будь-які варіанти, які допоможуть розмістити навушники на голові максимально комфортно. Користувач може тонко налаштувати розташування всіх основних елементів і відстань до них.
 • Невелика вага. Полегшивши конструкцію, вдалося знизити навантаження на м'язи шиї, і так страждають при багатогодинному перебуванні за комп'ютером в одній позі.
 • Приємний зовнішній вигляд. Незважаючи на те що багато виробників не приділяють належної уваги зовнішньому вигляду бюджетних моделей, ці навушники сміливо можна назвати виключенням з правил. Вони виконані з якісних, приємних на дотик матеріалів і прикрашені додатковими елементами, такими як фірмові логотипи і вирізи.
 • Наявність довгого проводу. Навушники можна без проблем підключити до пристрою, розташованого на пристойній відстані. Деякі користувачі використовують їх навіть для перегляду телевізора без додаткових подовжувачів.
 • Висока міцність корпусу. Навушники здатні пережити не одне падіння зі столу, не втративши зовнішній вигляд і не отримавши видимих пошкоджень.
 • SENNHEISER HD 201: огляд, характеристики навушників , вибір кольору, переваги та недоліки використання
  Проте деякі особливості навушників припали не до смаку користувачам. Варто звернути увагу і на негативні сторони, не перераховані в огляді SENNHEISER HD 201 ще до придбання пристрою.

  Негативні моменти

  У першу чергу відзначається, що досить довгий шнур є не занадто міцним. Якщо вдалося вдало розташувати його, і він не потрапляє під руку, то навушники можуть служити досить довго. Однак зашкодити його можна, лише раз прокотившись випадково за його обплетенні коліщатком офісного комп'ютерного крісла. Тому деякі користувачі приймають рішення замінити шнур цілком вже після першого пошкодження. Як вже зазначалося в огляді SENNHEISER HD 201 вище, навушники мають не дуже високу гучність. Це стає істотним мінусом при відтворенні на низьких рівнях, оскільки в такому випадку практично повністю втрачаються низькі частоти, що дратує багатьох користувачів.

  Висновок

  Ці навушники відмінно підійдуть для тих, хто не хоче витрачати занадто багато грошей і планує використовувати їх в основному в зв'язці зі стаціонарним комп'ютером. Застосування навушників разом зі смартфоном або плеєром не рекомендується із-за невисокої гучності звуку і схильного до пошкоджень кабелю.

  Популярі новини
  Загрузка...