Опис навушників Sennheiser HD 205

606 0 Новини високих технологій

Компанія Sennheiser мало у кого асоціюється з дешевою продукцією. Проте недавно на ринку з'явилася модель навушників, яка відноситься до бюджетних пристроїв. Цей прилад більше підходить для діджеїв і звукозаписних компаній. Даною моделлю є Sennheiser HD 205. Зовсім недавно було випущено друге покоління пристрою, але відмінності між ними полягають лише у зовнішньому вигляді, причому вони незначні. Інформації про першої моделі досить мало. Вона давно знята з виробництва, а на офіційному сайті навіть немає опису, проте відгуки в інтернеті про цих навушниках ще збереглися. Проаналізувавши їх, можна стверджувати, наскільки вони зручні і гарні. Середня ціна – від $40 до $60.

Опис навушників Sennheiser HD 205Короткий опис

Навушники Sennheiser HD 205 хоч і позиціонуються в якості діджейських, але підійдуть як початківцям музикантам. Особливо враховуючи те, що пристрій належить до ринку. До телефонами прилад підключається досить легко і просто, однак для кращого з'єднання необхідно використовувати лише стаціонарні комп'ютери. В ідеалі повинна бути приголомшлива відеокарта або ж хороший підсилювач звуку. Якщо говорити про музичних стилях, то треба сказати, що ці навушники ідеально підходять для відтворення електроніки. З усіх мінусів Sennheiser HD 205 можна відзначити те, що пристрій сильно тисне на голову.
Опис навушників Sennheiser HD 205

Технічні характеристики

Навушники мають закритий тип конструкції. Підключаються за допомогою кабелю з роз'ємом 3.5 мм Діапазон частот – від 14 до 20 тис. Гц. Навушники важать близько 205 р. Кабель односторонній довжиною 3 метри. У комплекті йде якісний чохол. Позолочені роз'єми.


Дизайн і конструкція

Sennheiser HD 205 відгуки про яких створюють думку про їх майже досконало, являють собою навушники компактних розмірів. Дизайн має мінімалістичні і спокійні нотки. Виробник на свій пристрій дає гарантію на два роки. Для того, щоб зберігати навушники, він постачає чохол. Конструкція, в принципі, нормальна, але все ж особлива жорсткість присутній. Вгорі над головою можна помітити логотип виробника, який написаний на корпусі. Емблема була нанесена за допомогою спеціальних технологій. На петлях з обох сторін красується зображення в срібних відтінках. Амбушюри змінні, вони круглої форми, зроблені з вінілу чорного кольору. Одна з чашок Sennheiser HD 205 (відгуки про них в більшості позитивні) спокійно може трансформуватися, пересуватися в двох напрямках, що дозволяє прослуховувати музику за допомогою одного вуха. Всі навушники зроблені в чорному кольорі, крім зовнішньої частини чашок. В будь-якому місці, крім самих гучних, шумоізоляція дає максимальний ефект, завдяки чому навколишнє середовище зовсім не чутно.
Опис навушників Sennheiser HD 205

Звучання

Ці навушники відмінно підійдуть для відтворення музики з портативних пристроїв. Споживачі відчувають їх на телефонах і плеєрах. На жаль, баси не настільки потужні, як хотілося б. Але цей недолік цілком виправдовується звуком, який подається на рівні професійного. Відтворення акцентоване і деталізоване. Високі частоти зовсім трохи відстають від ідеалу, але разом з басами звучать досить гармонійно. Останні щільні і глибокі, але не агресивні, чого іноді не вистачає.
На тлі всіх нот середні частоти, на жаль, звучать неприродно. Ту ж проблему має і друге покоління – Sennheiser HD 205 ІІ. Найвищий діапазон контролюється добре, шумів немає, різкості теж. Ці нюанси досить важливі для відтворення цифрових джерел. Високі частоти звучать цілком приємно, свіжо, а низькі – тонко та гладко. Навушники ведуть себе в різних жанрах по-різному, але якість відтворення ні при яких умовах не здається поганим. Якщо говорити про електронну музику, то тут все чудово. Хард-рок ж звучить плутано і немічним. При переглядах фільмів баси чуються динамічно і агресивно. Вибухи в навушниках досить гарні, звук розбитого скла цілком реалістичний, чіткий і гучний. Пістолет стріляє точно, однак фонові шуми змащені та тьмяні.
Опис навушників Sennheiser HD 205

Позитивні і негативні сторони

У ролі переваг моделі Sennheiser HD 205 споживачі відзначають якісну збірку, комплектації приладу і звучання. Для своєї вартості рівень відтворення хороший і не вимагає яких-небудь поправок. Хоч комплектація і складається не з великої кількості пристроїв, все ж вона цілком нормальна. Крім навушників, виробник також надає спеціальний перехідник з 35 мм до 6.3 мм. Чохол кладеться тільки в коробочку з приладом Sennheiser HD 205 ІІ, у першого покоління його не було. Домінуючий матеріал – пластик. Особливо з такими навушниками діджеєм не попрацюєш, проте як домашня модель вони цілком адекватні. До недоліків можна зарахувати кабель і незручність. Провід занадто довгий як для моделі, яку використовують при портативному підключенні. Для занять музикою такий кабель – в самий раз. Зручність, на жаль, не на кращому рівні. З-за того, що конструкція навушників не дозволяє їм комфортно сидіти на голові користувача, вони надто тиснуть, особливо при тривалій експлуатації. Саме тому перед тим, як купувати їх, потрібно обов'язково приміряти.
Опис навушників Sennheiser HD 205

Висновки

Навушники Sennheiser HD 205 є доступними за ціною. Їх звучання на відмінному рівні, добре чутно баси. На виході вони дають якісну і яскраве відтворення. Із загальних достоїнств можна відзначити наявність чохла для транспортування, доступність ціни, хороший рівень шумоізоляції. З мінусів споживачі відзначають незручність під час носіння, через певний проміжок пластик, з якого зроблені навушники, починає скрипіти, пристрій практично не складається, кабель незнімний, тому замінити його при поломці не можна. Саме із-за цих моментів багатьом не подобаються Sennheiser HD 205. Ціна на навушники становить 3-4 тис. рублів.

Популярі новини
Загрузка...