Які існують підсилювачі сигналів?

793 0 Новини високих технологій

Мережеві оператори не завжди можуть забезпечити відповідне покриття мережі. В цьому випадку застосовують підсилювачі сигналів. Ці пристрої також використовуються поблизу прикордонних зон, де є більш сильна подача сигналу з-за кордону. У таких випадках клієнти можуть використовувати сигнал країни походження, встановлюючи мобільні версії підсилювачів.

Ідеальне пристосування

Підсилювач — це загальна назва пристроїв, які збільшують вхідні сигнали. Вони виконані у вигляді простого корпусу або блоку, що містить підсилює пристрій, таке як біполярний транзистор, польовий транзистор або операційний підсилювач. Вони мають два вхідних терміналу і два вихідних клеми (звичайне заземлення). Після посилення вихідний сигнал набагато більше вхідного. Як правило, ідеальні підсилювачі сигналів мають основні властивості:
 • вхідний опір (Rin);
 • вихідний опір (Rout);
 • саме посилення, зазвичай позначає "A".
 • Модель ідеального підсилювача.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Посилена різниця між вхідним і вихідним сигналами відома як посилення. Воно є показником того, наскільки пристрій «посилює» вхідний сигнал. Наприклад, якщо вхідний сигнал 1 вольт і вихід 50 вольт, то посилення буде «50». Іншими словами, вхідний сигнал було збільшено в 50 разів. Це збільшення називається коефіцієнтом посилення. Таким чином, показник розраховується просто як «вихідний сигнал, поділений на вхідний сигнал». Коефіцієнт посилення - це просто співвідношення виходу, поділена на вхід. Посилення в електроніці не має одиниць вимірювання, зазвичай використовується символ «А». Існує три різних коефіцієнта підсилення, які можна виміряти:
 • по напрузі (Av);
 • по струму (Ai);
 • по потужності (Ap).
 • Ретранслятори стільникових сигналів для будинку

  Незважаючи на те, що чи не кожен день вводяться в дію нові вежі стільникового зв'язку, покриття мережі як і раніше залишається дуже слабким, особливо в залежності від місцезнаходження користувача. Одним із засобів захисту від цього негативного процесу є підсилювач стільникового сигналу, який іноді називають ретранслятором.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Він складається з трьох конструктивних компонентів:
 • Антена донора встановлена на даху, вона відправляє і приймає сигнал від вишки. Для деяких будівель має сенс використовувати спрямовану антену. Її використання дозволяє орієнтуватися на конкретну вишку, яка робить цей сигнал більш сильним і зменшує перешкоди.
 • Підсилювач, який іноді називають «двонаправленим підсилювачем» (BDA), він підсилює сигнали, що надходять від вежі до мобільного телефону і назад повертає сигнал до вишки. Підсилювач підключається до донорської антені і внутрішнім антен за допомогою коаксіального кабелю.
 • Підсилювач стільникового сигналу розподіляє сигнал від внутрішньої антени і приймає його від стільникового телефону. Двома найбільш поширеними типами внутрішньої антени є панельні і купольні. Якщо у користувача слабкий сигнал будинку або автомобілі, рекомендується встановити ретранслятор сигналу, який буде захоплювати вхідні сигнали, а потім ретранслювати їх назад, ефективно зміцнюючи прийом.
 • Далі наведена добірка кращих підсилювачів за рейтингом 2018.


  Ретранслятор weBoost Home 4G

  Які існують підсилювачі сигналів?
  Цей підсилювач сигналу зв'язку - універсальний пристрій для тих, хто хоче підвищити сигнал в декількох кімнатах (ідеально підходить для домашніх офісів або квартир). Конструкція підсилювача пропонує самі базові функції, збільшує вже існуючий сигнал 4G LTE в просторі, сумісна з усіма основними стільниковими операторами, підвищуючи сигнал як 4G, так і 3G до 32 разів. Пристрій дозволяє збільшити час автономної роботи телефону до двох годин у режимі розмови, тому що телефон більше не шукає сигнал проблемної зв'язку. Пристрій оптимізований для аудіо - і відеопотоків. Установка проста, спочатку підключається зовнішня антена, коаксіальний кабель приєднується до внутрішнього приймача і внутрішню антену для подальшої стабільності зв'язку.

  Розширювач сигналу Cisco

  Які існують підсилювачі сигналів?
  Підсилювач сигналу телефону Cisco AT & T Microcell Booster працює на трохи інший технології, оскільки для нього потрібно робітник, підключений до мережі Ethernet-сигнал. Він використовує його, щоб поліпшити сигнал антени (і деякі дані GPS) усередині приміщень до 760 квадратних метрів. Цей сигнал підтримує сигнал 3G або 4G LTE. Підсилювач сигналу телефону Cisco AT & T Microcell Booster працює на трохи інший технології, оскільки для нього потрібно робітник, підключений до мережі Ethernet-сигнал. Він використовує його, щоб поліпшити сигнал антени (і деякі дані GPS) усередині приміщень до 760 квадратних метрів. Це пристосування підтримує сигнал 3G або 4G LTE. Інтегруючи 3G /4G підсилювач, мережеві, енергетичні і експлуатаційні витрати на зв'язок можуть бути значно скорочені. Модуль використовується як новий пристрій в існуючій інфраструктурі управління, що знижує витрати на підтримку.

  Цей підхід може швидко забезпечити покриття 3G/4G для кінцевих користувачів. Высокозащищенная базова станція 3G/4G забезпечує технологію, еквівалентну вбудованої міні-осередки. Пристрій повністю безпечно і управляється оператором мобільного зв'язку для забезпечення сигналів 3G/4G всередині офісу чи будинку. На основі діючих стандартів працює як домашній вузол B (HNB) в стандартній архітектурі 3GPP для невеликих осередків підключений до мережі з зазначеним інтерфейсом Iuh. Ця архітектура забезпечує швидке розгортання і сумісність з усіма постачальниками стільникового зв'язку.

  SureCall Fusion4Home

  Які існують підсилювачі сигналів?
  Цей підсилювач сигналу стільникового зв'язку кращий для середнього розміру покриттів. Пакет SureCall Yagi /Whip покриває простір до 1 тис. квадратних метрів, ідеально підходить для дому великого розміру. Він пропонує чіткий та послідовний сигнал, підвищує рівень сервісу, який надається оператором стільникового зв'язку до 4G LTE, а також дзвінки і текстові повідомлення на Verizon, AT & T, Sprint і багато іншого. Все це сприятиме зменшенню кількості викликів, зниження кількості відмов отримання повідомлень, які не могли прийти раніше, і скорочення очікування буферизації Netflix.

  Комплект містить зовнішню спрямовану антену Yagi для надточного захоплення сигналу, вбудовану антену для передачі всередину, 15-метровий коаксіальний кабель RG-6 для підключення до нього і блок живлення змінного струму. Пристрої побудовані з міцною металевою конструкцією і мають трирічну гарантію виробника на випадок, якщо щось піде не так. Працює, отримуючи зовнішній сигнал через антену Yagi і відправляючи його у внутрішню мережу, а також в зворотному напрямку, передаючи дані користувача через Whip, на Yagi і назад на клітинку.

  Motorola

  Які існують підсилювачі сигналів?
  Підсилювач сигналу модему Motorola 8x4343 Мбіт/с DOCSIS 3.0 N300 нової серії (травень 2017 року) має поліпшену продуктивність бездротової мережі. Це кабельний модем із вбудованим бездротовим маршрутизатором N300 має чотири порти Ethernet 10/100/1000 Gigabit Ethernet і брандмауер. Кабель 8x4 DOCSIS 3.0 забезпечує швидкість до 343 Мбіт/с, що у вісім разів швидше, ніж DOCSIS 2.0. Чіпсет Broadcom modem забезпечує захист від збоїв по типу «відмова в обслуговуванні». Для його роботи потрібно кабельний інтернет. Сертифіковано Comcast XFINITY, Charter Spectrum, Time Warner Cable, Cox, BrightHouse та іншими провідними постачальниками кабельних послуг для модемних програм. Високошвидкісний бездротовий маршрутизатор з N300 2x2 Wi-Fi забезпечує доступ в інтернет для бездротових пристроїв n, ac, g і b, включаючи смартфони, комп'ютери, планшети і телевізори високої чіткості. Чотири Ethernet-порти Gigabit 10/100/1000 Мбіт/с забезпечують дротові підключення до комп'ютерів та інших пристроїв, що підтримують Ethernet. Налаштування виконується швидко і легко за допомогою декількох етапів, викладених у короткому керівництві по початку роботи. Десять світлодіодів звітів про стан дозволяють легко контролювати стан. Інтеграція кабельного модему і маршрутизатора створює надійне з'єднання, яке зменшує громіздку проводку і перешкоди від адаптера живлення при збереженні робочого простору. Вертикальний дизайн додатково мінімізує простір на полиці, поліпшує охолодження і продовжує термін служби, а крім того, вони відмінно виглядають в будь-якому будинку або офісі.

  Розширювач/ретранслятор Wi-Fi

  І у розширювача, і у ретранслятора однакові функції, попросту кажучи – це підсилювач сигналу Wi-Fi. Система бере сигнал з деякої відстані і підсилює його локально для інтернет-з'єднання.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Одним із самих бюджетних розширювачем є MakeTheOne 300Mbps Wireless WiFi Repeater і підтримує функцію WPS у всіх мережах WLAN. Підсилювач Wi-Fi відповідає стандартам IEEE 80211 b, IEEE 80211 g, IEEE 80211 n, забезпечуючи швидкість передачі до 300 Мбіт /с. Він може працювати з будь-яким стандартним маршрутизатором, або шлюзом. 2.4 ГГц-смуга означає, що цей підсилювач діапазону сигналів може підтримувати більшість пристроїв, які працюють з Wi-Fi. Ретранслятор підтримує PSK, WPA2 /PSK, WPA /WEP і в разі необхідності може захистити мережу. Режим WEP може приймати застарілі пристрої, є також підтримка режиму бездротового ретранслятора і стандартного режиму AP.

  Роутерный підсилювач Amped Wireless High

  Одним з дратівливих обмежень мереж Wi-Fi є їх низький рівень охоплення сигналу. Діапазон типової мережі іноді навіть не покриває належним чином дім. На щастя, Wi-Fi-мережі можуть бути збільшені . Це означає, що їх потужність сигналу і відповідна зона покриття можуть бути поліпшені за допомогою різних методів. Підсилювач сигналу Wi-Fi підключається до маршрутизатора, точки доступу або клієнту Wi-Fi в тому місці, де зазвичай підключається антена. Двонаправлені прискорювачі підсилюють бездротовий сигнал в напрямках передачі і прийому, що важливо, оскільки передачі Wi-Fi є двостороннім радіозв'язком. Підсилювач сигналу роутера Amped Wireless High Power 1000 mW Wi-Fi Booster - відмінна пропозиція для цієї категорії зв'язку.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Відповідно до правил FCC SB1000 він може використовуватися тільки з пристроями Wi-Fi, які були сертифіковані для використання з SB1000 як системи зі знімними антенами. Amped Wireless 'SR150 сертифікований для використання з даними пристроями. Збільшує діапазон Wi-Fi і швидкість у всіх напрямках, яка має налаштування Plug and Play і замінює антену на сертифікованому Wi-Fi пристрої.

  Arris 2-Port Cable

  Підсилювач сигналу антени Arris 2-Port Cable, Vga, TV, OTA, HDTV Amplifier Splitter 2-портовий кабель, модем, телевізор, OTA, підсилювач HDTV з пасивним поворотним і коаксіальним кабелем.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Двонаправлений підсилювач кабельного телебачення та надвисокий (OTA) підсилювач HDTV, призначений для використання у житлових будинках. Збільшує сигнал в 12 разів в прямому напрямку. Сумісність з усіма стандартними і цифровими послугами кабельного телебачення. Для найкращих результатів він повинен бути встановлений перед роздільниками і довгими кабелями. Відповідає застосовуваним стандартам перенапруги IEEE для всіх вихідних портів, що підвищує надійність системи. Погодне захисне покриття дозволяють використовувати підсилювач для внутрішнього і зовнішнього застосування. В комплекті - білий з'єднувальний кабель та монтажний інструмент PCT-TT. Він не призначений для використання з супутниковими системами DISH і буде блокувати сигнал між тарілкою і приймачем. Також не використовується з підсилювальними антенами інших марок, так як це може призвести до повної втрати сигналів OTA. 1 рік гарантії.

  Сигнальний підсилювач 4G LTE

  Оператори мобільних телефонів у всьому світі надають послуги передачі даних 4G на різних стандартах частоти LTE. Для більшості європейських це мереж LTE 800 і 2600 МГц, в США і Канаді використовуються частоти LTE 1700 і 700 МГц. Підсилювач 4g сигналу розширюють з'єднання 4G і забезпечують надійне покриття мереж. Моделі працюють на різних частотах, тому клієнти з будь-якої країни і абоненти будь-якого мобільного провайдера можуть знайти найбільш підходящий варіант для своїх вимог. Якщо необхідно поліпшити сигнал 4G і голосові дзвінки, можна скористатися двухдиапазонным комплектом підсилювачів GSM + 4G Wilson Electronics Mobile 4g Cellular Signal Booster Kit.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Цей ретранслятор посилює мобільний сигнал на частотах GSM 900 МГц і LTE на частотах 2600 або 800 МГц і гарантують не тільки сильний сигнал 4G, але і 2G/GSM телефон для голосових викликів та інтернету.

  Ретранслятор телевізійної антени

  Вибір правильного підсилювача телевізійної антени - це пошук правильного передпідсилювача або підсилювача розподілу. Підсилювач сигналу є універсальним терміном для будь-якої схеми пристрою, яка зберігає характеристики сигналу, одночасно збільшуючи кількість струму. Передпідсилювач використовується для компенсації втрат сигналу при тривалому прогоні кабелю. Розподільчий призначений для підсилення сигналу з метою подолання втрат за розгалужувачів. У залежності від установки ТВ-антени, може знадобитися передпідсилювач, підсилювачі сигналу розподілу або обидва пристрої відразу. Ці пристрої зазвичай розміщуються на вулиці біля телевізійної антени. Коли мова заходить про предусилителях телевізійних антен, є багато марок і моделей, які мають свої унікальні функції і переваги. Ключем до вибору передпідсилювача є отримання сигналу з достатнім коефіцієнтом посилення, щоб компенсувати втрату при проходженні кабелю. Він повинен бути сильніше, ніж шуми навколо нього. Якщо сигнал все ж слабкий і довгий прогін кабелю зробить неможливим виявлення тюнера телевізора, тоді необхідний передпідсилювач. Приблизна оцінка втрати телевізійного сигналу від довгих кабельних трас:
 • Коаксіальний кабель RG6 втрати приблизно 6 дБ сигналу на кожні 30 метрів використовуваного кабелю.
 • RG59 Coax втрати сигналу на 10 дБ 30 метрів кабелю.
 • Якщо потрібен передпідсилювач для встановлення телевізійної антени, можна спробувати передпідсилювач антени Wine Thunder XT Ultra з низьким рівнем шуму.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Це пристрій зменшує падіння сигналу і пикселирование для антени HDTV, має коефіцієнт шуму 1 дБ, коефіцієнт підсилення 18 дБ і пропонує подвійні підсилювачі для окремого посилення УКХ/УВЧ.
  Які існують підсилювачі сигналів?
  Очікується, що до 2021 року глобальний ринок підсилювачів сигналів зросте на 31 % до 4638 млн доларів, при цьому 54 % виручки буде надходити з США, де є високий рівень використання цих пристроїв завдяки підтримці уряду.

  Популярі новини
  Загрузка...