Крокомір "Омрон" - персональний тренер за невеликі гроші

410 0 Новини високих технологій

В сучасному ритмі життя людям все складніше підтримувати фізичну форму, а регулярні навантаження закладено в нашій природі, і їх відсутність впливає на стан здоров'я. Щоб контролювати кількість витрачених калорій і знати про необхідної щоденної навантаженні, кожному може допомогти портативний персональний тренер – крокомір.

Крокомір "Омрон" - персональний тренер за невеликі гроші
«Омрон» є провідною компанією, що випускає дані пристосування завдяки якості, точності і довговічності своєї продукції.

Що таке крокомір

Цей пристрій ще називають педометром. Розроблено воно було для підрахунку кількості пройдених кроків спортсменів і військових в Америці. Згодом сфера використання приладу розширилася, і випускати крокоміри (Omron була однією з перших) почали багато компаній для звичайних споживачів. Сучасні педометры являють собою маленькі пристрої, здатні поміститися в кишені або на руці замість годин, при цьому їх функції вже не обмежуються тільки підрахунком кроків.


Принцип роботи

Визначати кількість пройдених кроків першим пристроїв доводилося завдяки руху вбудованого маятника. Такі крокоміри є механічними і сьогодні в продажу трапляються дуже рідко. На їх зміну поступово прийшли електронно-механічні прилади, а потім вже і електронні. Крокомір від «Омрон» завдяки сучасним технологіям здатний визначати кількість пройдених кроків з допомогою вбудованих 2-D та 3-D сенсорів, які визначають коливання тіла в певних площинах.
Крокомір "Омрон" - персональний тренер за невеликі гроші
Це дає можливість виключити зарахування кроків при трясці людини в транспорті, наприклад, що сприяє високим показниками точності.

Різновиди приладів

Крокоміри Omron найчастіше являють собою невеликі пристрої з можливістю кріплення на поясі, ремені, одязі або шиї. Навіть найдешевша модель має додаткові функції підрахунку калорій, збереження тижневих результатів і можливості вносити індивідуальні налаштування. Вартість такого пристрою починається від 750 рублів, а точність результатів наочно демонструє японське якість.

Моделі дорожче вже мають в собі вбудовані пульсометри, датчики GPS, таймери і навіть радіо. Особливо зручно багатьом спортсменам користуватися наручним крокоміром. Такі пристрої виконані у вигляді наручних годинників і мають безліч додаткових функцій.
Крокомір "Омрон" - персональний тренер за невеликі гроші
Особливе місце серед технологічних нововведень займають крокоміри-браслети. Їх можна кріпити куди завгодно, а для роботи буде потрібно установка програми на комп'ютер, синхронізуючись з якої, прилад буде аналізувати результати тренувань і повідомляти власника про необхідність збільшити активність.

Перший запуск

При першому включенні крокомір «Омрон» інструкція радить перевірити. Для цього слід включити прилад, надіти його і пройти певну кількість кроків, підраховуючи їх самостійно. Після цього потрібно звірити результати пристрої з реальними і переконатися в його точності. Похибка в 10% допускається і вважається нормою. Звичайно, заздалегідь слід внести в пристрій особисті настройки для коректності підрахунку, якщо така можливість присутня. У їх числі обов'язково довжина кроку, вага і зростання власника крокоміра. Довжина кроку завжди визначається відстанню між носком однієї ноги і носком інший під час руху. Оскільки рух не завжди передбачає абсолютно однакові кроки краще пройти певну відстань і підрахувати, скільки для цього знадобилося зробити рухів. Потім просто знайти середнє значення та ввести його в прилад. Оскільки моделі мають різну кількість додаткових функцій, то для правильного налаштування кожного приладу необхідно докладно ознайомитися з його особливостями.

Переваги пристрою

Крокомір «Омрон» - це яскравий приклад японської якості, що додатково підтверджується наявністю безкоштовного обслуговування протягом 5 років. Крім цього, купити педометр стоїть за його функціональність і компактні розміри. Правильно підібраний прилад зможе повноцінно замінити персонального тренера і допомогти скинути зайву вагу, поліпшити фізичну форму або відновитися після операції, хвороби і так далі.
Крокомір "Омрон" - персональний тренер за невеликі гроші
Також абсолютно всі моделі педометров даного виробника оснащені великими і зручними дисплеями, регулярно виводять важливу інформацію. Прилади можна використовувати як під час тренувань, так і в звичайному житті, адже рівень активності людини визначається не тільки інтенсивними тренуваннями, а і побутовими навантаженнями.

Тренування з крокоміром

Крокомір «Омрон» у функціональній комплектації має опцію Active Engine. Вона дає можливість контролювати рівні навантаження і вести підрахунок витрачених калорій під час не тільки пішки, але і бігу або інших вправ. При зниженні активності прилад самостійно завершує тренування, виводячи на дисплей результати і напис «Хороша робота». Також при зростанні активності пристрій самостійно почне вести облік тренування, головне, щоб контакт з крокоміром був постійний.

Популярі новини
Загрузка...