Новини високих технологій
» » Фітнес-браслет Huawei Honor Band 3: відгуки

Фітнес-браслет Huawei Honor Band 3: відгуки

17-01-2018, 16:00
780
Однією з корисних у всіх сенсах технічних новинок можна вважати фітнес-трекери, або фітнес-браслети. Вони допомагають стежити за станом свого здоров'я не тільки тим, хто регулярно присвячує час тренувань в тренажерних залах, але і простим людям. Функціонал розвивається з кожним наступним поколінням. Якщо раніше вони були всього лише годинами з кількома додатковими можливостями, то зараз це вже потужний комбайн, що володіє гарною автономністю і здатний замінити кілька окремих гаджетів. Сьогоднішній огляд присвячений новинці Honor Band 3. Відгуки про неї ми проаналізуємо в кінці статті, а зараз розглянемо основні переваги, заявлені виробником.


Комплект поставки

Продається пристрій зі всім необхідним для комфортної експлуатації. Упаковка прозора і виконана з пластика, що дозволяє відразу оцінити гаджет наяву, а не за наведеними зображень, які можуть відрізнятися від дійсності. Всередині неї, згідно з відгуками про Huawei Honor Band 3 розташовується сама капсула фітнес-браслета, зручний силіконовий ремінець, який можна підлаштувати під будь зап'ясті, перехідний зарядний пристрій та USB-кабель, який можна підключити як до ноутбука або комп'ютера, так і до блочку від будь-якого іншого гаджета. Не забув виробник і про простий інструкції, що дозволяє ознайомитися з основними функціями і провести первинну настройку носимого пристрою.

Зовнішній вид

Браслет вийшов досить оригінальним і явно відрізняється від своїх конкурентів. Так, ремінець зроблений незнімним, і, як говорять про Huawei Honor Band 3 Nyx B10 відгуки, для його заміни необхідно викрутити пару гвинтів. Роз'єм для підключення зарядного пристрою знаходиться на нижній частині капсули, розгорнутої до руки, і не завдає дискомфорту. Такий метод кріплення дозволяє захистити капсулу від випадкової втрати, як це можливо у випадку з відомим Xiaomi Mi Band 2 в якому вона може просто випасти з розтягнулося ремінця, а ви цього навіть не помітить. На вибір покупцеві доступні спочатку три кольори браслета — помаранчевий, чорний і синій. У відгуках про фітнес-трекері Huawei Honor Band 3 часто зустрічається інформація, що в китайських магазинах вже можна знайти достатньо інших варіантів, призначених саме для цієї моделі.


Вся текстова і графічна інформація виводиться на розташоване на лицьовій панелі дисплей, виготовлений за технологією PMOLED і має діагональ в 091 дюйма. Цього достатньо, щоб в режимі нон-стоп виводити час, дату, інформацію про рівень заряду і статус з'єднання зі смартфоном. Зворотна сторона капсули являє собою датчик серцевого ритму з уже знайомими нам по попередніх ревізій зеленими світлодіодами.

Відповідні смартфони

Для того щоб повною мірою використовувати можливості браслета, його потрібно підключити до сумісного смартфону, на якому буде встановлено розроблене виробником додаток Huawei Wear. Як зазначається у вимогах, смартфон повинен мати в якості операційної системи Android або iOS. На жаль, власники Windows-смартфонів не зможуть користуватися їм в повній мірі, навіть якщо синхронізують два гаджета між собою, зважаючи на відсутність офіційного програмного забезпечення. Цей факт підтверджується відгуками про Huawei Honor Band 3 Carbon, залишеними користувачами Win-фонів.
Трекер, підключений до телефону, допомагає постійно бути на зв'язку. Він повідомляє власника про дзвінки, повідомлення та повідомлення від месенджерів в режимі реального часу. Завдяки функції вібрації згідно з відгуками про Honor Band 3 пропустити важливий дзвінок стає набагато складніше.

Вбудований крокомір

Однією з основних особливостей будь-якого фітнес-браслета є можливість підраховувати кількість пройдених його власником кроків. Ця функція підштовхує не сидіти на місці і щодня приділяти час фізичних навантажень. Встановлений у даній моделі акселерометр, як зазначають у відгуках про браслеті Huawei Honor Band 3 користувачі, досить точно фіксує вібрацію, що створюється під час ходьби, при цьому ігнорує сторонні спотворення і не «підсуджує» зайве кількість кроків. А графіки, створювані додатком на підставі вашої активності, дозволять зробити фізичну активність більш рівномірною.

Режими активності

Браслет вміє працювати з особливими режимами, призначеними для цілеспрямованих тренувань. Їх усього два, зате вони дозволяють відслідковувати більшість показників для їх подальшого аналізу. Перший — це «Біг». У даному режимі браслет вважає такі показники, як частота биття серця, пройдену відстань, кількість кроків, приблизний витрата калорій. Всі дані синхронізуються з хмарним сховищем і дозволяють згодом як виводити статистику кожної окремої тренування, так і порівнювати декілька послідовних вправ. При необхідності ви можете навіть скористатися послугами віртуального тренера від Huawei Honor Band 3. Відгуки кажуть, що на підставі статистичних даних додаток може розробити індивідуальну рекомендовану програму тренувань, які будуть збалансованими і не створять фізичної перевантаження.
Другий режим, відсутній у багатьох пропозиціях конкурентів — це «Плавання». Мабуть, він є родзинкою цієї моделі. У даному режимі браслет вважає кількість гребків, визначає приблизну відстань, а також записує всі ці дані в хмарне сховище. Ви можете в процесі контролювати показники, адже на дисплеї відображається інформація щодо кількості витрачених калорій, загального часу тренування і зразковій проплытой дистанції. Єдиний мінус, згідно з відгуками про фітнес-браслеті Huawei Honor Band 3 – це порівняно невеликий екран, на якому складно розглянути інформацію при плаванні.

Сон і будильник

Завдяки постійному вимірювання пульсу браслет вміє контролювати стан його господаря, тому перемикається в режим сну автоматично. При бажанні перекласти його можна і в ручному режимі. Збираються дані щодо тривалості і глибини сну, на підставі яких даються рекомендації. Наприклад, можуть бути поради щодо графіка, коли варто лягати спати трохи раніше, або ж тривалості сну. Розумний будильник, який є невід'ємною частиною режиму «Сон», дозволяє зробити пробудження по-справжньому приємним. Браслет аналізує активність і намагається розбудити саме в той час, коли відбувається фаза швидкого сну. В результаті, як зазначають задоволені покупці у відгуках про Honor Band 3 Nyx B10 прокинутися набагато простіше, ніж при звичайному будильник, а бадьорість приходить у такому випадку сама по собі під час ранкової розминки.

Пульсометр

Ще однією ключовою особливістю браслета є можливість вимірювати пульс постійно, а не тільки з якимось інтервалом або ж за запитом. Це може стати в нагоді тим, у кого є певні проблеми з серцево-судинною системою. Так, при деяких діагнозах небажано, якщо серцевий ритм перевищує певний показник. Однак під час важкої фізичної роботи або тренування про це можна забути, так і постійно відволікатися на ручне вимірювання пульсу навряд чи буде зручно. Саме тут, як відзначають відгуки про браслеті Huawei Honor Band 3 на допомогу приходить постійно працює пульсометр, який моніторить стан і повідомляє за допомогою вібрації користувача про перевищення критичної позначки. Таким чином можна уберегти себе від багатьох проблем, включаючи серцевий напад і інфаркт. А зібрані статистичні дані допоможуть визначити, яких саме навантажень слід уникати, або ж розподіляти їх більш рівномірно.

Автономність

Ще одним важливим показником для браслета є можливість довгий час працювати без підзарядки. Адже якщо щодня користуватися функцією розумного будильника і постійно стежити за станом пульсу, знімати його надовго було б вкрай небажано. Виробник гаджета стверджує, що причин для занепокоєння немає. При постійно включеному вимірюванні частоти пульсу браслет здатний пропрацювати близько 10 днів, при обліку синхронізації зі смартфоном. Якщо ж вимкнути пульсометр і запускати його тільки при необхідності, час роботи збільшується до рекордних 30 днів. При цьому на зарядку гаджета з нуля до 100 відсотків потрібно всього півтори години. Дані показники можна вважати більш ніж гідними, оскільки вони напевно не будуть завдавати вам дискомфорту при використанні фітнес-браслета Honor Band 3. Відгуки кажуть, що немає потреби заряджати його повністю. Ви можете заряджати його іноді протягом 10-15 хвилин, наприклад, у той час, коли приймаєте душ.

Основні технічні характеристики

Більшість ключових параметрів вже було перераховано в статті. Однак тим, хто цікавиться сухими фактами, може бути цікаво ознайомитись із точними даними. Так, браслет отримав акумулятор ємністю в 100 маг, а також контролер плавною зарядки, що продовжує термін служби батареї і не дозволяє їй швидко вийти з ладу. Для синхронізації даних між смартфоном або планшетом і носимым гаджетом використовується бездротова технологія Bluetooth версії 4.2 припускає можливість підключення декількох пристроїв одночасно. Тому можна не переживати про синхронізації даних, якщо є необхідність використовувати разом браслет і, наприклад, бездротову гарнітуру. Вага пристрою разом з браслетом складає всього 18 грамів, тому ніякого дискомфорту від його використання не повинно. Однак для того, щоб пульсометр працював максимально точно, відгуки про фітнес-трекері Honor Band 3 рекомендують застібати ремінець як можна тугіше, але не передавлюючи руку.
Дозвіл вбудованого дисплея становить 128х32 точок, чого вистачає для відображення основної інформації. В Мережі вже існують альтернативні прошивки, дозволяють розширити можливості вбудованого дисплея, виводячи на нього більшу кількість даних, аж до тексту вступників на смартфон СМС-повідомлень. При бажанні можна експериментувати, однак уся відповідальність за працездатність гаджета в такому випадку лежить на вас, а гарантія анулюється.

Позитивні відгуки про браслеті

Настав час проаналізувати відгуки про Honor Band 3 від користувачів, які вже мали змогу протестувати цей гаджет в повсякденному використанні. Для початку звернемо увагу на його сильні сторони, найчастіше подмечаемые в рецензіях. Хороша автономність. Як і зазначено в технічній документації, браслет здатний працювати в мінімальному режимі до одного місяця. Якщо він у вас з'єднаний зі смартфоном постійно і ви користуєтеся режимом пульсометру та повідомленнями, то чекайте повну розрядку за 7-10 днів. Велика кількість режимів. Користувачі відзначають, що браслет володіє всіма необхідними функціями, які можуть стати в нагоді як у буденному житті, так і на тренуваннях. Регулярні оновлення. Незважаючи на деякі недоліки в програмному забезпеченні, виробником постійно випускаються патчі і допрацьовані версії як програм, так і прошивок для пристрою. У результаті відзначається позитивна тенденція усунення дрібних недоробок і підвищення стабільності роботи браслета. Можливість перевести телефон у беззвучний режим. Так як всі повідомлення надходять на браслет, звук в смартфоні можна відключити через непотрібність. Розумний будильник. Завдяки цій функції багато прокидаються в набагато кращому стані, ніж раніше. Потужна вібрація. Вібраційний двигун, встановлений в браслеті, володіє достатньою потужністю, щоб користувач не пропустив одне з важливих повідомлень, що надійшли на телефон. Він же виконує роль будильника вранці. Водонепроникність. Як показали численні відгуки, в яких користувачі тестували цю особливість, браслет дійсно здатний пережити довге перебування під водою без наслідків. Точність в підрахунках. Хоча частина обчислень проводиться на підставі статистичних даних, їх точність тримається на висоті. Датчики відпрацьовують коректно і дозволяють стежити за своєю активністю. Постійне вимірювання пульсу. Для тих, хто хоче контролювати навантаження в режимі нон-стоп, ця функція виявилася незамінною. Виробник добре оптимізував її роботу, оскільки використання пульсометру раніше призводило до надто швидкої розрядки батареї. Це основні позитивні сторони цього браслета. Однак у нього є ряд недоліків, які варто враховувати перед покупкою.

Негативні моменти на підставі відгуків

Серед мінусів в першу чергу користувачі у відгуках про Honor Band 3 зазначили неможливість зовсім вимкнути пристрій. Так, якщо зняти браслет і залишити на столі, він все так само буде намагатися продовжувати заміри, поки повністю не розрядиться. Це незручно, якщо потрібно залишити його на кілька днів, оскільки після повернення його буде необхідно обов'язково зарядити перед подальшим використанням. Другим негативним аспектом став розтягується з часом силіконовий ремінець. Тому, якщо ви плануєте придбати цей браслет, рекомендується відразу ж підібрати і замовити пару змінних ремінців. Вони не тільки допоможуть змінити імідж, але і стануть в нагоді, якщо рідний ремінець просто порветься. Користувачі відзначають і не до кінця збалансоване і доопрацьоване програмне забезпечення. Однак, враховуючи постійне поліпшення і випуск оновлень, дана проблема з часом повинна повністю зникнути.

Висновок

Цей браслет підійде абсолютно всім, а не тільки любителям активного життя. Його функціонал дозволяє налаштувати все саме так, як потрібно конкретному користувачу. Хто буде використовувати його для тренувань, іншим же він потрібен як індикатор сповіщень. У будь-якому разі він може стати незамінним супутником. Огляд та відгуки про Honor Band 3 показують, що є і недоліки, і їх потрібно враховувати перед придбанням, щоб потім не було розчарування. Проте в цілому пристрій повністю відповідає своїм завданням і виконує їх повною мірою.
Цікаво по темі
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band Pulse 1S: опис, характеристики, відгуки
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band Pulse 1S: опис, характеристики, відгуки
Вразивши всіх випуском фітнес-трекера всього за 13 $, компанія Xiaomi запропонувала спортивний браслет Xiaomi Mi Band 1S Pulse зі значно поліпшеним
Xiaomi Mi Band 2: настройка і характеристика
Xiaomi Mi Band 2: настройка і характеристика
Фітнес-браслет від компанії Xiaomi зараз знаходиться на піку популярності. Воно й зрозуміло, адже він допомагає людям, які стежать за своєю фігурою,
Huawei Talkband B1: огляд, фото та відгуки. Розумні годинник і браслети
Huawei Talkband B1: огляд, фото та відгуки. Розумні годинник і браслети
В результаті першої спроби Huawei підкорити світ носимой електроніки з'явилося дійсно рідкісне пристрій, яке на ринку можна зустріти нечасто.
Розумний будильник: опис та відгуки
Розумний будильник: опис та відгуки
Китайський гігант електроніки Xiaomi, який славиться такими своїми смартфонами, як чудовий Mi 5 Pro...