Зимова гума "Данлоп": відгуки

318 0 Новини високих технологій

1888 рік ознаменувався створенням компанії "Данлоп". Протягом довгого часу вона розташовувалася в Шотландії. Там виготовляють шини для зими. Зараз більшу частину шин виробляє Японія. Про відкриття японських філій можна прочитати на офіційному сайті компанії. "Данлоп" застосовує нові технології, удосконалює продукцію, що випускається, так як дбає про високу якість.

Відгуки про зимових покришках "Данлоп"

Зимові покришки, за оцінками власників транспортних засобів, мають досить високий рейтинг. Така оцінка пояснюється тим, що при бюджетної вартості у шин "Данлоп" досить хороша якість. Вони багато в чому відповідають вимогам автовласників. Такі шини є гарантією короткого гальмівного шляху і зручного керування.
Зимова гума "Данлоп": відгуки
Негативні відгуки про зимову гуму "Данлоп" пов'язані з тим, що зчеплення з дорожнім полотном під час дощу, при русі по глиняній поверхні слабке. В асортименті представлені шини для спортивних автомобілів. Їх особливість полягає в тому, що якою б не була швидкість, зчеплення з дорогою залишається хорошим, а ось для щоденного використання вони не підходять, так як створюють додатковий шум і швидко приходять в непридатність. Саме цю особливість відзначають у відгуках власники таких автомобілів.


Для позашляховиків випускаються All Terrain. У них чітко виражені протектори, при русі створюється сильний шум. Такі покришки легко долають різні перешкоди і досить надійні. Автолюбителі часто віддають перевагу цим шинам з-за їх невисокої ціни.

Скільки коштують покришки

Ціни всіх моделей можна дізнатися на сайті виробника. Зимова гума "Данлоп" трохи дорожче річною. Вартість гуми варіюється від 1500 рублів (версія R13) до 5000 (версія для машин підвищеної прохідності). Покришки для спортивних автомобілів можна придбати за 2000 рублів за штуку. 3000 руб. стоять шини для кросоверів.

Зимова гума "Данлоп Вінтер Макс ВМ01"

Даний вид шин розроблений для зими. З ними не страшні ні обмерзлі ділянки доріг, ні засипані снігом. Діаметр від R13 до R19. Протектор з асиметричним малюнком та різною глибиною.

Зимова гума "Данлоп": відгуки
Вони не мають шипів, тому називають цю зимову гуму "Данлоп" липучкою, автомобілісти відзначають бездоганне зчеплення з дорожнім полотном і швидке гальмування. При виготовленні покришок використовували оновлений матеріал, додали в нього більше кремнію, тому вони не твердіють на морозі.

Шини "Данлоп СП Вінтер Айс"

Це якісні зимові покришки, у них симетричний візерунок на протекторі, є 5 поздовжніх ребер, що мають надрізи, і ламелі, що додають жорсткість. Це дозволяє скоротити гальмівний шлях. Конструкція даних шин така, що вони максимально контактують з трасою, а це сприяє рівномірному зносу гуми. Вони призначені для легкових автомобілів і кросоверів.

Зимові покришки "Данлоп ГрандТрек Айс 02"

Такі автошини рекомендовані для позашляховиків і кросоверів. Вони вважаються найбільш якісними, тому що з ними можна проїхати по самим засніжених районах.
Зимова гума "Данлоп": відгуки
У них симетричний протектор, канавки розміщені під кутом, завдяки чому легко уникнути потрапляння вологи. Міцності зубців вдалося досягти за рахунок карбіду вольфраму. 16 рядів шипів сприяють гарному зчепленню при русі. Шипи кріпляться грунтовно і не крутяться під час руху транспортного засобу.

Шипована зимова гума "Данлоп СП Вінтер Айс 02"

Ці зимові шиповані покришки не так давно були запущені у виробництво, але вже встигли заслужити популярність серед російських автомобілістів. Волога виводиться швидко, так як нахилені канавки дуже широкі і глибокі. Зчеплення з дорожнім полотном добре при будь-яких погодних умовах. Збоку на протекторах знаходяться сполучені між собою блоки. Це надає автомобілю маневреність.
Зимова гума "Данлоп": відгуки

Покришки "Данлоп ГрандТрек СЖ6"

Ця зимова модель має більшу контактну площа, рекомендується для позашляховиків і пікапів, у неї немає шипів, посередині ребро протектора у вигляді стріл, візерунок розроблений за допомогою комп'ютерної програми. Поверхня протектора нерівна, так як збоку є кромки, що сприяє надійному зчепленню з проїжджою частиною. При цьому зменшується витрата палива і рівномірно розподіляється навантаження. Такі шини надійні навіть для поїздок по грунтовій дорозі.

Шини для зими "Граспик ДС3"

Рекомендуються для легкових автомобілів. В асортименті представлені розміри R13-R19. Незважаючи на відсутність шипів, шини мають хороше зчеплення з різним дорожнім полотном. Завдяки цим шинам водії відчувають себе впевненіше в будь-яких умовах.

Зимова гума "Данлоп": відгуки

Шини "Данлоп Вінтер Макс СЖ8"

Ці нешиповані шини для зимового оснащення дуже популярні у власників пікапів і машин підвищеної прохідності. Варіанти розмірів від 15R до 19R.

Покришки "Данлоп Вінтер Макс ВМ02"

Покращена модель розроблена в компанії Sumitomo для легкових машин. Площа контактуючої поверхні велика, завдяки цьому гума зберігає свої властивості при будь-якій температурі і на будь-якій поверхні. Малюнок на протекторі складається з безлічі блоків. Шини зносостійкі і мають високу прохідність.

Гума "Данлоп СП Вінтер Спорт 400"

Цей зразок може бути придбано для будь-якого автомобіля: від легкового до позашляховика. Він був розроблений для найбільш непередбачуваних погодних умов. На протекторі зображені стріли, в малюнку дотримується симетрія. З такими шинами авто не страшні кучугури снігу, розмита дощем або обмерзла траса. Замість шипів використовуються тонкі пластини, які роблять поверхню зігнутої. Гума удосконалено: додано багато кремнію і силіки (покришки зберігають м'якість). Зчеплення з дорожнім полотном надійне.

Покришки для зими "Данлоп Айс Тач"

Ще одна модель, яка цілком підходить для кліматичних умов Росії. Технологія її виготовлення близька до тієї, що застосовується для Goodyear Ultra Grip Ice Arctic.
На відміну від інших шин у цих шипи мають трикутну форму, їх межі досить гострі. Це дозволяє автомобілю легко проходити шлях і по льоду, і на снігу. На протекторі у великій кількості зображені стріли. Шлях гальмування автомобіля з такими покришками зменшений за рахунок широкого поздовжнього ребра.
Зимова гума "Данлоп": відгуки
Зими в російських регіонах суворі. Високі температури часто призводять до того, що шини стають твердими, а це зовсім небажано. Щоб уникнути подібних неприємностей, виробництво зимової гуми "Данлоп Айс Тач" супроводжується тим, що в гуму додають полімерні матеріали.

Висновок

Всі проведені тести вказують на високу якість, надійність зимової гуми "Данлоп". Власники найрізноманітніших марок автомобілів завжди зможуть знайти підходящу модель за доступною ціною. Про високій якості і довіри до виробника цих зимових шин свідчать численні відгуки. Зимова гума "Данлоп" тримає лідируючі позиції серед продукції інших компаній. Вибирайте тільки найкраще для свого залізного коня.

Популярі новини
Загрузка...