Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник

393 0 Новини високих технологій

Компанія Dunlop була заснована в 1888 році. Тоді ветеринар з Шотландії представив власну розробку – покришки пневматичні. Спочатку підприємство компанії знаходилося в Шотландії, де виробляють зимові шини "Данлоп". Проте в даний час більшість шин стали виробляти в Японії. У виробника є власний сайт, де про відкриття філії в Японії говорять як про велике досягнення.

Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник

Відгуки про зимових шинах "Данлоп"

На багатьох сайтах автомобілісти встановлюють оцінку даними покришкам 4 з 5 балів. Високий рейтинг зимових шин "Данлоп", звичайно, зрозумілий, адже завдання, які автовласники ставлять перед цією гумою, найчастіше виконуються. Виробник намагається виправдати надії водіїв, тому постійно вдосконалює свою продукцію, застосовуючи найновіші технології і склади. Що не залишається без уваги автовласників. Більшість моделей зимових шин Dunlop є бюджетними. Незважаючи на це, їх відмінні характеристики. Зчеплення з дорогою як на сухому, так і на вологому дорожньому покритті. Також вони забезпечують комфортне водіння і короткий гальмівний шлях. Однак деякі моделі мають невеликий ресурс і втрачають зчеплення в дощову погоду, із-за чого багато відмовляються від цих покришок і залишають негативні відгуки про зимових шинах "Данлоп".


В модельному ряді компанії є покришки, призначені для спортивних автомобілів. Вони відмінно тримають зчеплення з дорогою на будь-якій швидкості, але при цьому для повсякденної експлуатації не підходять, зазначають у відгуках про зимових шинах "Данлоп" власники. Під час руху вони створюють додаткові шуми і швидко зношуються. Шини для позашляховиків мають спеціальне маркування All Terrain. Вони призначені для подолання бездоріжжя і пересіченій місцевості, з чим добре справляються. З-за яскраво вираженого протектора покришки під час руху досить шумні, що прийнятно для таких моделей. Однак більш істотним недоліком, які згадують у відгуках про зимових шинах "Данлоп", є втрата зчеплення під час подолання глибоких калюж або глиняного місцевості.

Більшість моделей має досить низьку вартість. З-за цього багато автомобілістів і вибирають дані покришки, змирившись з усіма мінусами.

Вартість покришок

Найдешевші зимові шини Dunlop коштують близько 1500 рублів за версію R13. Моделі для потужних автомобілів мають мінімальний розмір – R15 вартість яких починається з позначки 2400 рублів. Покришки Dunlop SP Sport 900015 радіусу обійдуться в 2000 рублів за одну одиницю. Всі ціни взяті з сайту компанії. Шини для позашляховиків коштують дорожче. Найдешевші обійдуться в 5300 рублів за версію R17. Для кросоверів також є моделі покришок. Їх вартість становить 3000 рублів за одну шину R15. Покришки для зимової експлуатації ненабагато дорожче літніх варіантів. Вартість шин R13 становить 1800 рублів. Зимові шини для позашляховиків обійдуться дорожче – 3000 рублів. При цьому у них немає шипів. Популярність покришок приблизно така ж, як у багатьох інших виробників. Однак якість продукції і її характеристики трохи відстають. Компанія працює над поліпшенням цих показників.

Dunlop Winter Maxx WM01

Покришки Winter Maxx WM01 призначені для зимової експлуатації авто. Вони відрізняються ідеальним зчепленням з дорогою незалежно від погодних умов. Дані покришки замінили більш ранню модель. Головним оновленням вважається більш швидке гальмування, яке скоротилося на 11 відсотків. І це при тому умови, що шини виготовляються без шипів.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник
При розробці покришок був застосований асиметричний малюнок з неоднорідною глибиною протектора. У зимових шин "Данлоп Вінтер Макс ВМ01" ламелі більш тонкі, з-за чого гальмування стало більш ефективним.
Покришки не твердіють навіть при сильних морозах. Цього вдалося домогтися за рахунок оновленого складу, в якому міститься збільшена кількість кремнію. На бічній частині покришок розташовано безліч блоків. Вони забезпечують ідеальне зчеплення та курсову стійкість на високому рівні. Покришки відповідають заявленим характеристикам, тому з ними без проблем можна подолати засніжені і обледененные ділянки доріг. Дана модель представлена у множинах розмірностей – всього їх 88. Найменший діаметр – R13 а найбільший – R19 і проміжний R16.

Зимові шини Dunlop SP Winter Ice 01"

Дані покришки також призначені для зимової експлуатації, але на їх протекторі присутні шипи. Виробник рекомендує установку цих зимових шипованих шин "Данлоп" легкові автомобілі і кросовери середніх розмірів. Розробка даної моделі відбувалася на спеціальному обладнанні, із-за чого вийшла якісна продукція.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник
Малюнок протектора тут симетричний, центральна частина виконана у вигляді безлічі спрямованих стріл. Також присутні поздовжні ребра в кількості 5 штук. В центрі поздовжнє ребро не переривається, але воно не ідеально рівна, а має надрізи. Таке нововведення дозволило поліпшити динаміку автомобіля і скоротити гальмівний шлях.

Недалеко від центрального ребра розташовані ще 2 ребра. У кожному з них ще по 2 смуги блоків. Завдяки цьому з дорожнім покриттям контактує максимально можлива поверхня зимових шипованих шин "Данлоп". З-за цього покращується зчеплення з дорогою, а знос стає більш рівномірним. З-за такої кількості блоків автомобілю значно легше пересуватися по сніговому покриву. Шипи на протекторі розташовані не як зазвичай, а під спеціальним кутом. Завдяки цьому шини забезпечують відмінне зчеплення з дорожнім покриттям, навіть якщо воно покрито льодом. Також цьому сприяють ламелі, розташовані на протекторі. Вони також забезпечують додаткову жорсткість конструкції покришок.

Dunlop GrandTrek Ice 02

Еталоном якості серед зимових покришок від компанії Dunlop є GrandTrek Ice 02. Виробник рекомендує встановлювати ці шини на позашляховики і кросовери. Найкраще властивості і характеристики покришок проявляються під час руху по асфальту. Це влаштовує багатьох автомобілістів, так як багато власників позашляховиків і кросоверів пересуваються практично тільки по асфальтованому покритті. Протектор шин є симетричним. Канавки там розташовані під нахилом, із-за чого при попаданні вологи на поверхню шин, вона максимально швидко виводиться звідти, не погіршуючи зчеплення з дорогою. Також через ці канавки робиться висновок снігу. З-за того, що канавки ширше, ніж зазвичай, сніг при попаданні застряє там. В результаті при русі по сніговим заметам зчеплення залишається таким же гарним, як і при подоланні інших ділянок.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник
Grandtrek Ice 02 – це покришки, на яких компанія вирішила застосувати оновлені шипи і змінений спосіб їх кріплення. Форма шипа значно змінилася, його вставка виконана у формі прямокутника, а кромка – у формі зигзагів. Тепер це не звичайні металеві шипи, так як до їх складу входить карбід вольфрам. Завдяки цьому шипи стали набагато міцніше і не нагріваються навіть при тривалій експлуатації автомобіля. Спеціальне розташування шипів сприяє більш ефективному розгону автомобіля і скорочення його гальмівного шляху. Кріплення шипів також піддався змінам. Тепер вони не прокручуються при русі, а також ризик їх випадання значно скоротився. Одна частина основи шипів розташована на верхньому шарі гуми, а друга частина – у глибині, де гума тверда. Кількість шипів тут також більше ніж зазвичай. Всього розташовано 16 рядів, які дають про себе знати під час руху. Завдяки цьому забезпечується відмінне зчеплення з дорогою в будь-яких умовах.

Dunlop SP Winter Ice 02

Ці шини призначені для зими. Вони оснащуються шипами. Модель є відносно недавньої розробкою і в даний час користується величезною популярністю в Росії. Над проектуванням покришок працювали інженери компанії Goodyear, тому були впроваджені новітні технології. На протекторі знаходиться безліч канавок. Більшість з них нахилені, а також мають збільшену ширину і глибину. З-за цього висновок вологи відбувається максимально швидко, що забезпечує ідеальне зчеплення з дорогою навіть у випадку наїзду на вологий ділянку дороги. Покришки стійкі до аквапланування. В центральній частини протектора розташоване поздовжнє ребро. Воно складається з безлічі блоків у формі трикутників. Завдяки такому нововведенню вдалося забезпечити відразу кілька властивостей. Покришки мають відмінну курсову стійкість і зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям. На бічній частині протектора також розташовані блоки. Вони з'єднані між собою, що гарантує більш вдале проходження поворотів та інших маневрів.

Dunlop GrandTrek SJ6

Дані шини рекомендуються для зимової експлуатації автомобіля. Вони не оснащуються шипами. Краще всього встановлювати ці покришки на позашляховики, пікапи і кросовери. Малюнок протектора симетричний, в центрі розташовано поздовжнє ребро у вигляді безлічі спрямованих стріл. Розробка малюнка протектора здійснювалася за рахунок застосування спеціальних комп'ютерних програм. За рахунок такого протектора нешиповані зимові шини "Данлоп" мають збільшену контактіруемие площа з дорожнім покриттям, з-за чого поліпшується зчеплення з дорогою, а знос стає більш рівномірним.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник
Завдяки особливому малюнку протектора також покращилися зчіпні властивості при русі по льоду. Він сприяє і зменшенню витрати палива. У центрі протектора розташовано безліч прямокутних блоків, які яскраво виражені. Завдяки цьому практично вся площа протектора контактує з дорожнім покриттям, тому знос стає більше рівномірних, а ресурс зимових нешипованих шин "Данлоп" збільшується. Блоки протектора мають ідеально рівну поверхню, а невеликі крайки. Вони сприяють поліпшенню зчіпних властивостей. При русі по будь-якому дорожньому покриттю, блоки вцепляются і автомобіль стає більш стійким. У разі подолання грунту зчіпні властивості також поліпшуються.

Зимові шини "Данлоп"-"липучка": Graspic DS3

Ця модель призначена для зими. Виробник рекомендує її установку в легкові автомобілі. Покришки не мають шипів, але при цьому все одно відрізняються відмінним зчепленням з будь-яким покриттям. Дана модель представлена в різних типорозмірах: від R13 до R19. Покришки забезпечують безпечне і комфортне водіння в будь-яких умовах.

Dunlop Winter Maxx SJ8

Дані покришки також є зимової моделлю. Їх особливість в тому, що вони не оснащуються шипами. Покришки користуються величезною популярністю серед російських автомобілістів. Виробник рекомендує встановлювати ці шини на позашляховики, кросовери і пікапи. Розмірність шин величезна: від 15 до 19 дюймів.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник

Dunlop Winter Maxx WM02

Ця модель покришок призначена для легкових автомобілів. Порівняно з попередньою версією, новинка володіє поліпшеними властивостями і характеристиками, які розроблялися інженерами компанії Sumitomo. При розробці покришок був застосований склад гуми, який здатний зберігати властивості шин навіть при мінусовій температурі повітря. З-за цього контактируемая площа шин з дорожнім покриттям стала більше і водієві комфортно пересуватися. На льоду покришки також відрізняються хорошими показниками зчеплення. Інженери збільшили зносостійкість шин за рахунок додавання спеціальних матеріалів. Малюнок протектора тут має величезну кількість блоків. На більш ранніх моделях цього не спостерігалося. При цьому відстань між блоками залишилося практично незмінним. Завдяки такому нововведенню покришки тепер відрізняються відмінними прохідними властивостями при русі по снігу і льоду, а також іншим важкопрохідним ділянок.

Dunlop SP Winter Sport 400

Дані покришки розроблялися спеціально для суворих умов російського клімату. Модель має безліч розмірів, тому її можна встановлювати як на легкові автомобілі, так і на позашляховики. Малюнок протектора тут симетричний і має форму множини спрямованих стріл. Завдяки цьому відмінні зчіпні якості спостерігаються при подоланні снігового покриву і обледененных трас. У моделі відсутні зубці, тому виробник, щоб це компенсувати, розмітив на протекторі безліч ламелей і змінив склад гуми. Тепер у нього входить велика кількість кремнію. Ламелі утворюють трохи вигнуту поверхню, з-за чого зчіпні властивості гарантуються. Особливо це помітно при подоланні снігового покриву або крижаної скориночки. Також до складу гуми входить силіка, яка дозволяє залишатися покришкам м'якими навіть при сильних морозах.

Dunlop Ice Touch

Ці покришки також призначені для російського клімату, так як він дуже мінливий. Відмінне зчеплення з дорогою гарантується на будь-якому дорожньому покритті, так як за це відповідають шипи. При виробництві покришок були використані практично ті ж технології, що і на моделі Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Дуже важливим нововведенням є використання шипів трикутної форми. Контактируемая з дорожнім покриттям частину шипа має гострі грані, тому при русі по льоду і сніжному покриву гарантовано поліпшені зчіпні властивості. Малюнок протектора виконаний в типовому стилі, який нагадує безліч розташованих стріл. Центральне поздовжнє ребро по своїй ширині більше ніж зазвичай. Завдяки цьому покращилась динаміка автомобіля і зменшився гальмівний шлях. Також розташовані блоки на ребрі сприяють поліпшення зчіпних властивостей покришок.
Шини "Данлоп" зимові: відгуки, характеристики, виробник
У більшості регіонів Росії зими холодні. В таких умовах звичайна гума замерзає і починає тверднути. При розробці зимових шин "Данлоп Айс Тач" склад гуми був підібраний спеціально для того, що покришки завжди були м'якими. Виробник добився цього за рахунок додавання полімерних матеріалів. Це також сприяло поліпшенню зчеплення при русі по сніговому покриву.

Підсумок

Покришки Dunlop – це відмінний варіант для тих автомобілістів, яким потрібна гума відмінної якості, але за невелику суму, підтверджують тести зимових шин. "Данлоп" приділяє величезну увагу якості продукції і часто розробляє нові технології. Представлені відгуки та характеристики на зимові шини "Данлоп", говорять про те, що їм можна довіряти.

Популярі новини
Загрузка...