Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

377 0 Новини високих технологій

Німецька компанія SIGMA SPORT спеціалізується на виробництві багатофункціональних кардіомоніторів - пульсометров. Широка лінійка моделей включає в себе як прості і дешеві прилади з необхідним мінімумом функцій, так і багатофункціональні пристрої, що дозволяють планувати тренування і вести щоденник. На офіційному сайті компанії представлений російськомовний каталог пульсометров "Сігма" з характеристиками та інструкціями, завдяки чому кожен користувач може вибрати оптимальну для себе модель.

Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

Модельна лінійка пульсометров Sigma

Компанія виробляє три основних види пульсометров "Сігма", які можуть використовуватися як для велотренировок, так і для пробіжок. Спеціальне кріплення дозволяє носити прилад не тільки на руці, але і розміщувати його на кермі байка або велосипеда. Види пульсометров "Сігма":
 • З аналоговою системою передачі показань до наручним годинником від датчика серцевого ритму. Такі моделі більше підходять початківцям користувачам, оскільки відрізняються простим функціоналом і невеликою ціною. Недоліком такого варіанта сполучення між кардиомонитором і пульсометром є відсутність захисту від перешкод: прилад може фіксувати сигнали від інших спортсменів, тому використовувати такі моделі для спільних тренувань виробник не рекомендує. Показання пульсометру "Сігма" також можуть спотворюватися під електромагнітними діями.
 • З цифровим кодуванням сигналу. Відносно нова технологія захисту від перешкод, з якою можна не боятися за фіксацію некоректних значень. Вартість таких моделей пульсометров "Сігма" вище, проте вони повністю себе окупають.
 • Бігові комп'ютери. Комплектація таких моделей включає у себе спеціальний нагрудний датчик, що фіксує не тільки ЧСС, але і пройдений шлях і швидкість руху.
 • Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  "Сігма" PC 311

  Найпростіший пульсометр, виконаний в стильному дизайні. Прилад управляється однією кнопкою і підходить тим користувачам, які не хочуть переплачувати і потребують тільки секундомірі, годинах і датчик пульсу. Корпус пульсометру "Сігма" водонепроникний, завдяки чому користуватися їм можна під час дощу чи під водою. Єдине обмеження - натискати на кнопки під водою не можна.


  Окантовка корпусу виконана в різних колірних рішеннях, що дозволяє використовувати кардіомонітор як звичайні години.

  Пульсометр "Сігма Спорт" 1011

  Більш просунутий варіант кардіомонітора, що підходить любителям нескладних тренувань. Управління пульсометром здійснюється трьома клавішами, які визначають цільову зону пульсу, дозволяють налаштувати час тренування і вести підрахунок спалених калорій. В інструкції російською до пульсометру "Сігма" 1011 сказано про трьох зонах пульсу:
 • Fat Burnung. Початківцям бігунам виробник рекомендує займатися в даній зоні. Тривалі тренування у ній допомагають скинути зайву вагу.
 • Fit Zone. В інструкції до пульсометру "Сігма" 1011 вказується, що тренування в цій зоні спрямовані на підвищення витривалості організму та серцево-судинної системи зокрема.
 • Individual. Зона для професійних спортсменів і досвідчених користувачів, які можуть самостійно визначати її межі.
 • Користувачі у відгуках про пульсометре "Сігма" 1011 відзначають привабливий дизайн кардіомонітора, виконаний в декількох колірних варіантах: сірому, фіолетовому і синьому відтінку.

  Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  Пульсометр PC 1511

  В оглядах пульсометр Sigma PC 1511 називається найбільш досконалою аналоговою моделлю з широким функціоналом, що включає перегляд підсумків кола, лічильник кіл, індикацію максимальної ЧСС за час тренування. Модель виконана в класичному спортивному дизайні корпусу і випускається в різних кольорах.
  Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  Sigma PC 2213

  З усіх моделей з цифровим кодуванням сигналу даний кардіомонітор найдешевший. Функціонал приблизно аналогічний моделі PC 1011 відрізняється тільки підсвічуванням і великим дисплеєм з великими символами. Виконаний у двох варіантах дизайну: жіночому і чоловічому. Модель для жінок більш елегантна, корпус пульсометру для чоловіків більший і суворіше. Випускається в різних колірних рішеннях: сірому, зеленому і рожевому.

  Sigma PC 2510

  Модель для досвідчених і професійних спортсменів, роблять записи в щоденнику тренувань. У пам'яті пульсометру можна зберігати всі дані і підсумкові значення за конкретні часові проміжки. В порівнянні з попередньою моделлю пульсометр "Сігма" 2510 фіксує не тільки максимальну і середню, але і мінімальну ЧСС. Доступні функції будильника і таймера.
  Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  Sigma PC 2614

  Для професійних спортсменів і досвідчених любителів компанія випускає багатофункціональну модель. Характеристики пульсометру "Сігма" дозволяють з високою точністю вимірювати ЧСС, вести тренування в чотирьох зонах з можливістю індивідуального налаштування кожної з них. Пам'ять кардіомонітора розрахована на сім днів. Екран захищений мінеральним високоміцним склом.

  Окремо варто відзначити ергономіку пульсометру: дві нижні рядки на дисплеї можуть налаштовуватися, під час тренування необхідні параметри виводяться в збільшеному вигляді на екран.

  Бігові комп'ютери Sigma

  Тим, хто поєднує їзду на велосипеді і біг, можна придбати один з популярних пульсометров Sigma ("Сігма") з датчиком R3. В інших випадках переплачувати за наявність акселерометра не варто.

  Sigma RC 1209 + датчик R3

  Модель для початківців тренуватися. Функціонал відповідає пульсометру PC 1011 однак відрізняється можливістю виміру середньої, максимальної і поточної швидкості і пройденого шляху. Значення швидкості виводиться в кілометрах в годину та хвилини на кілометр, фіксуючи тим самим темп бігу.
  Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  Sigma RC 1411 + датчик R3

  Модель з функцією підрахунку пройдених кіл, переглядом результатів і пам'яттю, що вміщує дані 90 годин тренувань. У комплекті з пульсометром поставляється док-станція, яка дозволяє завантажувати дані в комп'ютер. Додаток Sigma Data Center дає можливість вести щоденник тренувань, аналізуючи динаміку показників і зберігаючи історію змін.

  RC Move + датчик R1

  Модель для синхронізації зі смартфоном. У комплекті йде датчик R1 за допомогою якого можна підключитися до телефону по Bluetooth і передавати дані. З пульсометром RC Move працює більшість додатків-трекерів. Пересування відстежуються за допомогою GPS-модуля гаджета на iOS або Android, що не залишить байдужим навіть велосипедистів. Компанія Sigma пропонує власне програмне забезпечення: мобільний додаток Sigma Move, яка не тільки підтримує стандартний для інших моделей пульсометров функціонал, але і дозволяє активувати фірмові опції. Однією з таких є можливість перемикання треків в плеєрі смартфона з годин-пульсометру під час пробіжки. Основні функції пульсометру включають в себе налаштування тренувальних зон, збереження інформації за тиждень/місяць, лічильник кіл, підсвічування дисплея, опції налаштування полів і масштабування екрану, персоналізації даних та внесення вимірів в пам'ять пристрою, обсяг якої розрахований на 260 годин.
  Пульсометри "Сігма": характеристика, інструкція із застосування, особливості та відгуки

  Відгуки користувачів про пульсометрах Sigma

  У Росії і країнах СНД пульсометри "Сігма" користуються чималою популярністю. Користувачі відзначають надійну і безперебійну роботу навіть аналогових моделей. Приміром, пульсометр PC 1511 витримує тривалі велотренування лову без перешкод. Неприємності, за словами користувачів, починалися при групових тренуваннях за умови наближення до сусідського датчика ближче, ніж на півтора-два метри. Ніяких претензій до якості і точності вимірювання ЧСС у користувачів немає. Зрідка збивається коректне відображення пульсу, однак у більшості випадків це пов'язано з недостатньою вологістю датчика або дуже низькою температурою навколишнього середовища - нижче -15 градусів. Пульсометри бренду "Сігма" користуються чималою популярністю, що досить просто пояснюється: за прийнятну вартість можна придбати якісний кардіомонітор від зарекомендував себе і надійного німецького виробника. Тим, хто бажає придбати кардіомонітор для тренувань, який буде служити вірою і правдою, варто придивитися до пульсометрам від німецької компанії Sigma - виробника із багаторічним досвідом роботи на ринку.

  Популярі новини
  Загрузка...