Пульсометр наручний: поради з вибору

306 0 Новини високих технологій

Наручний пульсометр – це невід'ємний атрибут спортсменів, а також людей, які стежать за своєю формою, так само як і здоров'ям. Практично будь-які фізичні навантаження, будь то біг, велотренажер або заняття фітнесом будуть проходити помітно ефективніше (та й безпечніше) з цим приладом на руці.

Пульсометр наручний: поради з вибору
На полицях спеціалізованих магазинів можна зустріти досить значний асортимент чоловічих наручних годин з крокоміром і пульсометром, жіночих браслетів для фітнесу та інших гаджетів, які відстежують важливі показники організму. Заплутатися у всьому цьому різноманітті дуже легко, тому ми спробуємо звузити цей список до декількох моделей. Останні відзначилися якісної складової і завидною популярністю в спортивному середовищі. Для початку визначимося з виробниками пристроїв подібного плану, які давно і щільно займаються розробкою і реалізацією таких гаджетів.

SUUNTO

Компанія почала свою історію в далекому 1936 році на теренах Фінляндії. Батьком бренду став інженер Туомас Вохленен. Буквально з перших продажів апарати SUUNTO стали лідером у своїй області. Техніка бренду користувалася шаленим успіхом у сфері технічного спортивного інвентарю для вимірювань і обладнання для занурення.

Виробничі потужності компанії разом зі штаб-квартирою і донині знаходяться у Фінляндії. На конвеєрі трудиться більше чотирьохсот чоловік, а продукція реалізується у всіх країнах світу.

Sanitas

Це німецький бренд, який спеціалізується на виробництві медичних і косметичних пристроїв. Продукція компанії користується неабияким попитом не тільки серед пересічних спортсменів, але й у професіоналів з великого спорту.
Пульсометр наручний: поради з вибору
Техніка компанії проста і інтуїтивно зрозуміла, а також відрізняється багатофункціональністю і точністю показань. На спеціалізованих виставках прилади бренду забирають чимало нагород, а що стосується безпосередньо нашої теми, то експерти вважають гаджети Sanitas найточнішими наручним пульсометрами.

Beurer

Бренд був зареєстрований в 1919 році і з тих самих пір займається виробництвом медичної техніки – починаючи від термометрів і закінчуючи багатофункціональними электроодеялами. Компанія завоювала довіру споживачів бездоганним виконанням своїх пристроїв, і наручних пульсометров для бігу в тому числі, причому для середнього цінового сегмента, не кажучи вже про преміум-класі.

Polar

Ця фінська компанія працює з 1977 року і користується успіхом у спортивному середовищі донині. Перший патент на виготовлення наручного пульсометру був отриманий брендом у 1979 році. Сьогодні компанія пропонує своєму споживачу шикарний асортимент спортивних гаджетів на будь-який смак. На полицях магазинів від бренду можна побачити як суто чоловічі пристрою, так і наручні жіночі крокоміри з пульсометром, а також браслети для заняття фітнесом. Бренди, зазначені вище, що спеціалізуються на такого роду пристроях, і в асортименті цих виробників можна підшукати гаджети на будь-який смак та колір, не озираючись на якісну складову. Звичайно, на ринку представлені й інші компанії, але у них не завжди виходять розумні девайси. Наприклад, наручний пульсометри від Garmin користуються завидною популярністю, але тільки в бюджетному сегменті, а преміум моделі, на жаль, не дотягують навіть до середньоцінових аналогів того ж Beurer або Sanitas. Бренд «Гармін» відмінно зарекомендував себе як виробник навігаторів, але до рівня SUUNTO у цій області ще дуже далеко.
Отже, позначимо список кращих наручних пульсометров, куди увійшли найбільш затребувані моделі в аматорській та професійній спортивній середовищі. Це допоможе хоч якось зорієнтуватися в магазині і купити дійсно якісний гаджет.

Sanitas SPM 25

Цей наручний пульсометр користується завидною популярністю не тільки у пересічного споживача, але і у професійних спортсменів. Гаджет дуже точно вимірює частоту серцевих скорочень і визначає середнє і максимальне значення.
Пульсометр наручний: поради з вибору
Інтерфейс девайса дозволяє налаштувати інтенсивність тренувань і їх тривалість, а також вкаже на спалені калорії. Крім спортивних «фішок», апарат має звичні для «розумних» годин розділи, начебто будильника, секундоміра і календаря. Додамо сюди ж водонепроникний корпус, і отримаємо ідеального помічника для заняття спортом. Переваги моделі:
 • детальна настройка даних користувача (стать, вагу, вік і т. д.);
 • грамотна візуалізація інтенсивності тренувань;
 • велика кількість супутніх можливостей;
 • значний і привабливий дизайн.
 • Недоліки:
 • не виявлено.
 • Орієнтовна вартість – близько 3500 рублів.

  Beurer PM18

  Цей німецький фітнес-браслет ідеально підійде для бігунів і завсідників спортивних залів. Пульсометр носиться на лівій руці і для того, щоб дізнатися пульс, досить просто доторкнутися до сенсора пальцем. Крім вимірів серцевих скорочень, гаджет грамотно вимірює пройдену відстань, показує кількість кроків і витрачені калорії.

  Пульсометр наручний: поради з вибору
  Крім того, фітнес-браслет має стандартний набір «розумних» годин: секундомір, будильник і календар. Корпус пристрою водонепроникний, тому гаджетом не страшний дощ або заняття в басейні. Плюси моделі:
 • багатий функціональний набір;
 • висока точність датчиків;
 • привабливий зовнішній вигляд (особливо дівчатам подобається);
 • захист від води і вологи (до 50 метрів).
 • Мінуси:
 • інтерфейс іноді пригальмовує у воді або при мінусовій температурі.
 • Орієнтовна ціна – близько 4000 рублів.

  SUUNTO M2 Men

  Ця модель не просто наручний пульсометр, але і персональний тренер, тільки електронний. Можливості гаджета дозволяють формувати програми тренувань, виходячи із зазначених параметрів, причому незалежно від рівня підготовки спортсмена або його фізичних даних. Тому девайс можна назвати універсальним – як для новачків, так і для професійних спортсменів.
  Пульсометр наручний: поради з вибору
  Також апарат дозволяє вести докладну статистику своїх занять. Просто потрібно підключитися до соціальної фірмової мережі MovesCount. Це дуже зручно, тому як дані на великому моніторі візуально краще сприймаються, так і статистика ваших тренувань більш наочний. Гаджет, крім стандартної функції пульсометра, показує кількість спалених калорій і має вже знайомий базовий набір «розумних годин, а також докладний щоденник ваших тренувань. Крім того, девайс володіє водонепроникністю і спокійно може функціонувати під дощем і на глибині до 30 метрів. Переваги моделі:
 • різноманітні програми для тренувань;
 • ємна акумуляторна батарея (до року роботи);
 • наявність корисних додаткових «фішок»;
 • захист від води і вологи (до 30 метрів).
 • Недоліки:
 • немає екранної підсвічування.
 • Орієнтовна вартість – близько 7000 рублів.

  Polar FT4

  Модель FT4 – це в міру простий і функціональний гаджет для занять спортом. Апарат з хорошою точністю показує частоту скорочення серцевого м'яза, а також кількість витрачених калорій. Так само як і в попередніх випадках – є годинник, календар і секундомір.
  Пульсометр наручний: поради з вибору
  Беручи до уваги дані користувача, гаджет визначає граничні межі для навантаження на організм. Для більш наочної картинки на екрані виводиться зручний графік, де вказані всі критичні точки. Якщо якісь параметри були перевищені, то пульсометр сповістить користувача звуковим сигналом. Грамотна підсвічування дозволяє розгледіти всі дані у вечірній час доби або в темних приміщеннях, а водонепроникний корпус забезпечує безперебійну роботу девайса під дощем або в басейні. Плюси моделі:
 • міцна і надійна конструкція;
 • наявність грамотного помічника для тренувань;
 • оповіщення звуковим і вібросигналом;
 • захист корпусу від води і вологи.
 • Мінуси:
 • скромна функціональність за таку суму.
 • Орієнтовна ціна – близько 7000 рублів.

  Sigma Sport PC 1511

  Це простий та зручний наручний пульсометр, який покаже не тільки частоту скорочення серцевого м'яза, але й усереднене значення з максимальним за вибраний проміжок часу. Крім того, можливості гаджета дозволяють вручну регулювати діапазони пульсуючих частот, що є незамінним інструментом для комбінованих тренувань.
  Пульсометр наручний: поради з вибору
  Девайс покаже кількість спалених калорій за результатами тренувань, кількість кіл, якщо ви займаєтеся на стадіоні і витрачений час на кожне окремо взяте вправу. В наборі також є додатковий функціонал: секундомір, календар і годинник. Переваги моделі:
 • багатий функціонал;
 • висока точність датчиків і показників;
 • наявність тимчасових діапазонів для тренувань.
 • Недоліки:
 • ремінець натирає особливо ніжну шкіру (не для жіночих рук);
 • невеликий час підсвічування (не встигаєш звіритися з даними на екрані).
 • Орієнтовна вартість – близько 4000 рублів.

  Підводячи підсумок

  Якщо ви збираєтеся серйозно займатися спортом, то краще не поскупитися і придбати нормальний гаджет, який не тільки прослужить вам довгий час вірою і правдою, але і буде з належною ретельністю зчитувати ваші дані. Звичайно, бюджетний сегмент і хитрі рекламісти знають, чим зачепити вітчизняного споживача, але даний якість просто не може коштувати дешево і, купуючи гаджет за тисячу, або того менше, рублів, ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер і отримати звичайні годинник з таймером. Тому тут як ніколи вірна приказка: «Скупий платить двічі». Оцінюючи незалежну статистику, зрозуміло, що професійні бігуни і спринтери воліють модель Sanitas SPM 25 а плавці купують німецька якість в особі Beurer PM18. Якщо ж ви хочете обзавестися розумним електронним тренером, який буде допомагати вам у досягненні успіхів, то краще девайса SUUNTO M2 Men не знайти. Для шанувальників фітнесу і просто здорового способу життя можна порекомендувати модель Sigma Sport PC 1511. Ну а для тих, хто стежить за своєю фігурою і не може прожити без спорту, відмінно підійде модель Polar FT4. Також слід зауважити, що якісна продукція завжди була ласим шматком для фальсифікаторів, і пульсометри не стали винятком. Тому купувати такий дорогий і високоточний прилад треба в перевірених магазинах, а ще краще у фірмових, де ймовірність підробки зведена до нуля.

  Популярі новини
  Загрузка...