Новини високих технологій
» » Не можете зайти в "Instagram"? Поради та рекомендації по вирішенню проблеми

Не можете зайти в "Instagram"? Поради та рекомендації по вирішенню проблеми

26-11-2017, 18:27
8 285
"Instagram" для багатьох з нас став улюбленою соціальною мережею, першим вісником про події в житті друзів, селебріті, улюблених кафе, магазинів і інших цікавих записів. Хтось міцно пов'язав з ним кар'єру, просуваючи тут профілі, залучаючи відвідувачів і клієнтів. Тому "не можу зайти в "Instagram" - досить болюча ситуація. І, на жаль, поширена: майже кожне оновлення додатка пов'язана з такого роду масовими чинниками. Давайте розглянемо, як можна повернути доступ до свого аккаунту.


Рішення перше

"Не можу зайти в "Instagram", - вирішили ви, коли побачили на екрані смартфона повідомлення "Вибачте, сталася помилка". Давайте розглянемо найбільш прості рішення: Закрийте програму, знову запустіть його і спробуйте увійти в профіль знову. Перезавантажте смартфон, після чого відкрийте "Instagram". Спробуйте увійти в акаунт з іншого пристрою.

Рішення друге

Якщо ви зробили все вищевикладене, але можете зайти в "Instagram", то потрібно спробувати авторизуватися не через логін і пароль, а через свій аккаунт в "Фейсбуці". Звичайно, у випадку, якщо він прив'язаний до вашого профілю тут.
Вхід в свій аккаунт таким чином дозволяє нейтралізувати проблему чималої кількості користувачів. Тому варто потурбуватися про цю непередбаченої ситуації заздалегідь і не забути зв'язати профілі "Інстаграма" і "Фейсбуку".

Рішення третє

А ось тут ми розберемо, як зайти в "Instagram" з комп'ютера, адже це теж спосіб вирішення проблеми з входом в свій аккаунт. Можна, звичайно, відкрити в браузері веб-версію програми - офіційний сайт Instagram. Проте до цих пір він не особливо функціональний: там можна тільки подивитися стрічку, свій профіль, залишені вам лайки і коментарі.


Але вам пощастило, якщо на вашому ПК стоїть Windows 10. Саме для цієї версії ОС можна скачати офіційне додаток соціальної фотосети. Як зайти в "Instagram" з комп'ютера цим шляхом? Так само, як і на додатку для смартфона - вводите логін і пароль або ж виконуєте авторизацію через "Фейсбук". Цей софт володіє непоганим функціоналом. Як зайти в "Директ" в "Instagram" такої версії, ви розберетеся відразу - його інтерфейс копіює мобільний. А от щоб повернути тепер можливість авторизуватися в програмі на смартфоні, тут, на комп'ютері, можна, нарешті, виконати прив'язку до акаунта своїй сторінці на "Фейсбуці". Якщо справа горить, то можна швидко створити таку.
Тепер, коли пара "Instagram"-"Фейсбук" є, можна спробувати авторизуватися на смартфоні з допомогою останнього. На всякий випадок після прив'язки аккаунта потрібно почекати з десяток хвилин, після чого поспішати увійти в профіль з мобільного гаджета.

Рішення четверте

Не можете зайти в "Instagram" з телефону" та ОЗ - не "десятка"? Тоді можна піти за цим алгоритмом, на перший погляд уявному нелогічним: Зайдіть в браузері на офіційний сайт "Инстраграма", авторизуйтеся. Перейдіть в налаштування і відзначте галочкою "Тимчасово заблокувати мій акаунт". Причини позначте "проблеми зі входом". Підтвердіть рішення. На 2-3 години доведеться відмовитися від "Инсты". А ось потім увійти звичайним способом - через логін і пароль.

Дивні дії, але саме вони чомусь допомагають повернутися в свій аккаунт чималій кількості зневірених користувачів.

Рішення п'яте

Ви зробили все вищеописане, але проблема та ж - не можете зайти в "Instagram"? Що ж, давайте випробуємо ще один метод: На сторінці авторизації в додатку для смартфона тапніте на "Допомогу з входом". Виберіть пункт "Використовувати ім'я користувача або адресу електронної пошти". Введіть адресу поштової скриньки, за допомогою якого ви колись зареєстрували акаунт. Натисніть на "Відправити лист". Перевірте пошту - у отриманому від "Інстаграма" посланні потрібно натиснути на велику синю кнопку. Виберіть, що відкрити посилання потрібно за допомогою програми Instagram. Відзначте "Завжди використовувати цей вибір". Ну ось і все, проблема повинна нейтралізуватися.

Рішення шосте

Тут ми відзначимо "важку артилерію", яку доречно застосовувати лише у випадку, коли акаунт занадто доріг, а ніщо інше не допомагає: Видаліть зі смартфона, перезавантажте пристрій. Скачайте програму заново. Спробуйте авторизуватись. Скидання телефону до заводських налаштувань. Тепер, серед усього іншого, завантажте "Instagram" і спробуйте увійти в свій профіль. Ось і всі способи, які допоможуть вам знову повернутися в "инстамир", якщо додаток вперто не хоче вас прийняти. Сподіваємося, що хоча б один з них буде вам корисний.
Цікаво по темі
Як створити другий аккаунт в "Instagram": докладна інструкція
Як створити другий аккаунт в "Instagram": докладна інструкція
Все про додавання другого профілю в "Instagram": детальний алгоритм, перемикання між профілями максимальна кількість додаткових акаунтів, причини
Як зв'язати "Instagram" з "Фейсбуці": два способи
Як зв'язати "Instagram" з "Фейсбуці": два способи
Користувачі люблять публікувати фотографії в соціальних мережах, але навіщо робити це кілька разів, дублюючи картинки в кожній мережі окремо? Чи Не
Докладно про те, як «Instagram» прив'язати до «Фейсбуку»
Докладно про те, як «Instagram» прив'язати до «Фейсбуку»
В даному матеріалі ми розглянемо, як прив'язати «Instagram» до «Фейсбуку» через комп'ютер. Ми також обговоримо, навіщо може знадобитися подібна
Як додати кнопку "зв'язатися" в "Instagram": докладна інструкція
Як додати кнопку "зв'язатися" в "Instagram": докладна інструкція
Підприємцям, створити облікові записи для просування своєї продукції, рекомендується додати кнопку «зв'язатися» в «Instagram». Даний інструмент
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо