Новини високих технологій
» » Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

2-11-2017, 21:31
1 297
Операційна система Windows 10 дозволяє користувачам змінювати налаштування інтерфейсу та зовнішнього вигляду в цілому. Для цього створені спеціальні теми, які можна встановити в стандартних налаштуваннях ОС або завантажити з інтернету і поставити з допомогою окремої програми. Давайте розберемося, як встановлювати теми на Windows 10 і звідки їх завантажувати.

Стандартні можливості

У функціоналі ОС є можливість встановлювати стандартні теми через параметри Windows. Для цього потрібно слідувати представленим алгоритмом: клацніть ПКМ на значку Пуску і в меню виберіть «Параметри»; у вікні натисніть на «Персоналізація»; у новому вікні виберіть вкладку «Теми» в лівій частині; тут ви можете провести всі налаштування зовнішнього вигляду інтерфейсу – змінити фон, колір, звуки і курсор; у підрозділі «Застосувати» вибирайте одну з стандартних. Перед тим, як встановити тему на Windows 10 (1703), ви повинні натиснути на «Інші теми в Магазині», щоб перейти до списку Microsoft Store.


В магазині всі інтерфейси поширюються безкоштовно. У кожного з них є свій рейтинг і оцінка. Перейдіть на сторінку сподобалася теми і натисніть кнопку «Отримати». Після цього почнеться процедура завантаження та установки. Дочекайтесь її закінчення і застосуйте зовнішній вигляд у вікні персоналізації.

Встановлення сторонніх тим

Перед тим, як встановлювати теми на Windows 10 ви повинні скористатися сторонньою утилітою. Її можна завантажити безкоштовно за назвою UltraUXThemePatcher. Запустіть інсталятор і слідуйте інструкції, після чого перезавантажте комп'ютер.


Другий крок – завантаження тем. Ви можете скористатися одним з численних каталогів в інтернеті з безкоштовними інтерфейсами. Всі вони поширюються в архівах з файлами. Розпакуйте архів в папку themes, яка знаходиться в windowsresources. Далі потрібно знову зайти у вікно персоналізації. Зробити це можна дуже швидко: досить клацнути ПКМ на робочому столі в будь-якому місці і в меню натиснути на «Персоналізація». У налаштуваннях перейдіть в розділ «Теми» і в списку знайдіть ту, яку ви завантажили в архіві і розпаковуємо в папку themes. Тепер ви знаєте, як встановлювати теми на Windows 10.

Установка стандартної теми Aero

Aero відрізняється від звичайних тим прозорістю вікон і ефектами згортання/розгортання. У Windows 10 було вирішено відмовитися від використання таких фішок, але їх можна повернути за допомогою утиліти Aero Glass. Скачайте потрібну версію на офіційному сайті http://glass8.eu/download та встановіть його. Після завершення інсталяції вікна стануть напівпрозорими. Змінювати ступінь ефекту можна через програму «Виконати». Для цього натисніть комбінацію Win+R і напишіть рядок rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,Advanced,@Advanced. У вікні зміни інтенсивності кольору встановіть необхідні параметри. Відкотити зміни можна через персоналізацію, застосуванням одного із стандартних інтерфейсів. Тепер ви знаєте, як встановити тему Aero в Windows 10.

Підсумок

Встановлення сторонніх або стандартних тим не займає багато часу. Всі інструменти доступні у вільному скачуванні. Якщо ви хочете поміняти іконки, курсори і ефекти, то їх необхідно завантажувати окремими файлами. Перед тим, як встановлювати теми на Windows 10 збережіть ваші попередні налаштування зовнішнього вигляду, щоб при бажанні до них можна було повернутися одним кліком.
Цікаво по темі
Як поставити стрибок на коліщатко в CS: GO
Як поставити стрибок на коліщатко в CS: GO
Гравці CS: GO, які хочуть покращити свої навички, можуть вдаватися до деяких хитрощів, які вважаються цілком законними. Багато хто "ПРО"-гравці
Як встановлювати теми на "Андроїд", лаунчер та їх використання
Як встановлювати теми на "Андроїд", лаунчер та їх використання
Способи установки тим на пристрої з операційною системою Android. Що таке теми та оформлення. Використання лаунчер.
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Не всі користувачі комп'ютерів і ноутбуків пробували на ділі Windows 7. Багато з тих, хто належить до IT-спільноти, використовують в якості
Як змінити шрифт на "Андроїд": покрокова інструкція
Як змінити шрифт на "Андроїд": покрокова інструкція
Шрифт програмного інтерфейсу, установлений за замовчуванням, розбірливий, має гарний дизайн і зручний для читання. Тим не менш любителі покопатися в