Програма для сканера: огляд кращих

1791 0 Новини високих технологій

У даній статті наведено короткий опис декількох програм для сканування. Вони допоможуть оцифрувати документи або створити електронні копії паперових фотографій. Для прискорення переносу текстової інформації з паперу в файл утиліти оснащені функцією розпізнавання тексту.

Canon MF Toolbox

MF Toolbox - програма для сканера Canon , яка поставляється разом з апаратами компанії. Також її можна завантажити на офіційному ресурсі розробника. Додаток абсолютно безкоштовно. Для сканування документів і фотографій достатньо натиснути кілька кнопок. Отримані зображення можна редагувати в програмі без використання сторонніх редакторів. Треба сказати, що можливості зміни сканів З дуже мізерні.


Програма для сканера: огляд кращих
Утиліта сумісна тільки з пристроями компанії Canon - це її головний недолік. Продукти конкурентів часто універсальні і володіють великими можливостями. MF Toobox можна рекомендувати тільки недосвідченим користувачам, яким необхідно відсканувати невелику кількість сторінок. Програма дозволяє зберігати дані в контейнер або PDF формати графічних зображень. Після сканування утиліта може експортувати файли в графічний редактор або відправити документ по електронній пошті за допомогою Outlook. Програма для сканера Canon вміє працювати в режимі копіювального апарату. Оцифроване зображення можна відразу ж послати на друк.

VueScan

VueScan - надзвичайно потужне ПЗ, підтримує понад 3000 моделей сканерів. Драйвера вже вбудовані в утиліту. Через це додаток рекомендується власникам пристроїв, підтримка яких виробником припинилася. Для сучасних сканерів програма також буде корисна, так як має більший функціонал, ніж в утилітах, що поставляються разом з обладнанням.


Програма для сканера: огляд кращих
За допомогою VueScan можна сканувати фотографії, документи, плівки. Результати зберігаються у форматах TXT, PDF, TIFF, JPG. Після створення знімка документ можна відразу ж роздрукувати без задіяння іншого ПО.

Режими роботи

Програма для сканера надає користувачеві вибір з двох режимів роботи: "Детально" і "Майстер". Після останнього запуску на екрані з'явиться покроковий помічник. Користувач зможе вибрати, для чого виконується сканування - друк на принтері або зберегти на локальному диску. Після цього потрібно вказати джерело - конкретний пристрій або каталог, в який будуть переміщені створені документи. Для налаштування якості в режимі "Мастер" користувачеві не запропоновано вибір дозволу і ступеня стиснення. Замість цього програма для сканера попросить вказати, для чого виконується оцифровка: збереження документа в архіві, відправка на друк, експорт в поштовий клієнт. На останньому етапі VueScan відображає приблизний вид документа після сканування, дозволить виконати кадрування або повернути знімок на необхідний кут. Режим покрокового помічника підходить для недосвідчених користувачів або у випадку, коли потрібно швидко зробити знімок документа. Для людей, які бажають контролювати всі параметри вручну, краще підійде режим "Детально". Він представлений у двох варіантах. Перший дозволить змінити основні параметри, другий - абсолютно все.

Додаткові можливості

Програма для сканера дозволяє усунути легку зернистість, змінити параметри передачі кольору, підвищити різкість, вибрати налаштування автоматичного обрізання. Сконфигурировав додаток один раз, можна створити профіль. При наступному скануванні налаштування не доведеться змінювати вручну, достатньо буде застосувати вже збережені. Такий підхід раціональний, якщо необхідно зробити велику кількість однотипних сканів.
Програма для сканера: огляд кращих
Програма для сканера VueScan вміє розпізнавати текст. Завдяки цьому відпадає необхідність у додатковому софті. На основі розпізнаного тексту можна створити документ, для пошуку в якому підійде будь-популярний редактор (наприклад, блокнот або Word). Треба сказати, що ця функція працює коректно тільки з зображеннями хорошої якості. Її потрібно вважати доповнює утиліту, а не основний. VueScan поширюється в двох версіях: стандартної і професійної. В домашній немає функції розпізнавання. Професійна підтримує профілі ICC, має можливість калібрування кольорів, а також зберігає зображення у форматі RAW.

CuneiForm

CuneiForm - програма розпізнавання тексту зі сканера . Розробником заявлено понад 20 мов. Система шрифтонезависима. Утиліта зберігає повну структуру документа: таблиці, ілюстрації, виноски - після розпізнавання все залишиться на своїх місцях. Якщо додаток не в змозі вірно визначити всі елементи сторінки, користувач зможе зробити самостійну розмітку.
Програма для сканера: огляд кращих
Також розробники заявляють, що їх творіння здатне самостійно навчатися. Однак принципи цієї дії ними не розкриваються. Словниковий контроль покликаний зменшити час, необхідний для редагування тексту. Після розпізнавання утиліта автоматично виділить всі слова з граматичними помилками. Користувач може розширити вбудований словник, додавши в нього записи. Для роботи з раніше збереженими зображеннями також підійде дана програма. Сканер для комп'ютера при цьому не вимагається. Для утиліти підійдуть графічні файли, дозвіл яких становить більше 200 DPI.

Популярі новини
Загрузка...